Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

Mekan Özellikleri

  • Sandalye süsleme / kiralama

İmkanlar

Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Dj temini

Kalbim Organizasyon Hakkında

Manisa Şehzadeler bölgesindeki merkezi konumuyla öne çıkan Kalbim Organizasyon, kına gecelerinizi unutulmaz hale getiriyor. Modern motiflere dekorasyonda sıkça yer veren firma, bölgenin en iyi kına gecesi organizasyonu firmaları arasında yer alıyor. Başlangıç paketi fiyatları 500 TL’den başlayan firma, farklı paket ve hizmet seçenekleri sunuyor.

Özellikleri

Şirket, kına gecesi organizasyonunu geleneksel bir etkinlik olmaktan çıkarıyor. Beyaz bir gelin tahtını yine aynı renk tüller ve şamdanlarla süslüyor. Kına tepsisi için de tercih, hasır sepetlerden yana oluyor. Gelin tahtı ve diğer dekorasyonların renginde gelin adaylarının tercihine göre değişiklik yapılabiliyor. Kalbim Çiçek Organizasyon, sandalye ve masa giydirmelerinde de renkli çiçekler kullanmayı tercih ediyor.

Sevdiklerinize bu özel günü duyurmak için bir de davetiye hazırlığı yapılıyor. Davetinize icabet eden sevdikleriniz içinse catering hizmeti ile lezzetli ikramlar hazırlanabiliyor. Firma, kına şekeri ve çikolatası konusunda da adından çokça söz ettiriyor. Servis elemanı imkanıyla da konuklarınıza ve size sadece gecenin tadını çıkarmak kalıyor.

Sunduğu Olanaklar

Kına gecesi organizasyonu denilince akla gelen ilk şey olan eğlence, firma tarafından unutulmuyor. Son teknoloji ses ve ışık sistemleriyle müzik, gecenin ilerleyen saatlerine kadar aralıksız devam ediyor. Etkinlik boyunca çalacak şarkıların kişiye özel olması için Kalbim Organizasyon, DJ temin ediyor. Firma bünyesinde çalışan fotoğrafçı da bu eğlenceyi anbean ölümsüzleştiriyor.

Firma, evlilik yolunda ilerleyen çiftlere kına gecesi haricinde nişan, düğün, evlilik teklifi gibi davet ve etkinlikler için de yol gösterici hazırlıklar yapıyor.

Kalbim Organizasyon Kına Gecesi Fiyatları

Firma, rüya gibi bir organizasyonlar için çok masraf yapmamız gerekmediğini fiyatları ile kanıtlıyor. Başlangıç kına gecesi paket fiyatları 500 TL’den başlarken, her şey dahil paket fiyatları 1.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu fiyatlar, sunulan hizmetler ve ekstralar gibi değişkenlere göre farklılık gösterebiliyor.

Bütçenize en uygun fiyat teklifini almak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilir veya DüğünBuketi.com destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kalbim Organizasyon, Manisa ili Şehzadeler ilçesi konumunda hizmet veriyor. Manisa merkeze 10 km uzaklıkta bulunan firmaya özel araçla ulaşmak yaklaşık 20 dakika sürüyor. İzmir ilinden gelecek misafirleriniz Bornova üzerinden 30 dakikada mekana ulaşabiliyor.

Firmayla iletişime geçmek isteyen gelin ve damat adayları için firmanın açık adresi şu şekildedir: Akıncılar, Erler Cd. No:40, 45020 Şehzadeler/Manisa.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, catering, çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten ne kadar 15 gün önce iletişime geçilmelidir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept ve tema geliştirme yapılmaktadır.

Kalbim Organizasyon Event and Wedding organizasyon fiyatları ne kadar?

Kalbim Organizasyon Event and Wedding organizasyon fiyatları Kalbim Organizasyon Event and Wedding organizasyon fiyatları Kalbim Organizasyon Event and Wedding organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Kalbim Organizasyon Event and Wedding Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kalbim Organizasyon Event and Wedding

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok kaliteli bir firma hizmet standartları baya yüksek bravo

  2. Puan

    Çalışanlar çok sıcakkanlı ve işlerinde çok profesyoneller. Organizasyon ve çiçek çeşitlerinin vazgeçilmez adresi.

Yorum yaz