Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

Mekan Özellikleri

  • Sandalye süsleme / kiralama

İmkanlar

Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Dj temini

Kalbim Organizasyon Hakkında

Renkli temaları ve eğlenceli dekorasyonları ile Kalbim Organizasyon, doğum günü ve baby shower organizasyonu için aranılan isim oluyor. Manisa Şehzadeler konumunda bulunan firma, kişiye özgü tasarımları ile size ve sevdiklerinize keyif dolu bir deneyim yaşatıyor. Düzenlemeyi düşündüğünüz organizasyon için firmanın avantajlı fiyatları ile çalışma imkanına sahip olmak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Özellikleri

Doğum günü organizasyonu için en önemli detay olan konsept, Kalbim Çiçek Organizasyon tarafından özel olacak şekilde tasarlanıyor. Organizasyon şirketiyle etkinlik öncesi iletişime geçmeniz hayallerinizin gerçeğe dönmesi için yeterli oluyor.Renkli balonlar, renkli minderler, çadırlar, çeşitli hayvan, süper kahramanlar gibi ilgi çekici figürler organizatör tarafından ayarlanıyor.

Firma, tatlılar ve ikramlar konusunda da adının hakkını veriyor. Bu güzel güne yakışır çikolatalar ve doğum günü pastaları, firma bünyesinde çalışan özel aşçılar tarafından hazırlanıyor. Tüm ikramların ve davet alanının hazırlanmasında etkinlik sahibine danışılarak konseptin tamamen kişiye özel ve farklı olması sağlanıyor.

Olanakları

Kalbim Organizasyon yeni yaşınızı veya yeni doğacak bebeğinizi karşılamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor. Sahne ve ışık ekipmanlarından çalınacak müziklere kadar her şey sizin için özenle seçiliyor. Firmanın sağladığı DJ, önceden seçtiğiniz müziklerden yola çıkarak size özel bir playlist hazırlıyor. Üstelik tüm etkinlik firmanın anlaşmalı fotoğrafçısı tarafından anbean kaydediliyor.

Etkinlik boyunca firmanın servis elemanları konuklarınıza hizmet etmeye devam ediyor. Yeterli sayıda sandalyeniz yoksa, organizasyon firması sandalye kiralama hizmetiyle yardımınıza koşuyor. Baby shower ve doğum günü organizasyonu dışında firma, kına gecesi, düğün, nişan, mezuniyet ve balo gecesi, araç kiralama gibi çeşitli hizmetleri de bünyesinde barındırıyor.

Kalbim Organizasyon Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları

Şirket, farklı hizmetleri içerisinde bulunduran iki farklı paket ile hizmet veriyor. Her bütçeye uyan paketlerin fiyatları, ayrıntılar ve ekstra süslemelere göre değişkenlik gösterebiliyor. Ekonomik bir etkinlik düzenlemek isteyenler için başlangıç paket fiyatları 500 TL’den başlıyor. Daha geniş kapsamlı bir etkinliğin fiyatları ise 1.000 TL civarında belirtiliyor.

Nasıl Gidilir?

Manisa ili Şehzadeler ilçesinde bulunan Kalbim Organizasyon, toplu taşıma araçları ve özel araç ile rahatlıkla bulunabilecek bir konumda yer alıyor. Hat 2 ve Hat 3 belediye otobüsleriyle 75.Yıl durağında inip yürüyerek ofise ulaşabilirsiniz. Organizasyon detaylarını yüz yüze görüşmek isteyenler için açık adres: Akıncılar, Erler Cd. No:40, 45020 Şehzadeler/Manisa.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, catering, çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten ne kadar 15 gün önce iletişime geçilmelidir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept ve tema geliştirme yapılmaktadır.

Kalbim Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Kalbim Organizasyon organizasyon fiyatları Kalbim Organizasyon organizasyon fiyatları Kalbim Organizasyon organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Kalbim Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kalbim Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    kardeşimin doğum günü için organizasyon desteği aldık tek kelimeyle harika!

  2. Puan

    baby shower organizasyonlarında inanılmaz hizmet veriyorlar, beğendim

Yorum yaz