Kalamış Paysage Hakkında

Bir ömür sürecek mutluluğa adım atmaya hazırsınız. Düğün hazırlıklarının belki de en önemli ayaklarından biri olan mekan konusuna geldiniz. Sizi bekleyen müthiş bir mekanla tanışmaya da hazır mısınız? Kalamış Paysage mekanı, manzarası, bulunduğu yer  ve buradaki düğün fiyatları ile en çok arananlar arasında yer alıyor.

Kalamış Paysage düğün fiyatları ile de sizi cezbedecek gözde bir mekan durumuna gelmekte. Kalamış Paysage düğün fiyatları bütün özelliklerinin yanında çok hoşunuza gidecek fırsatlar ortaya koyuyor. Düğününüzü elit bir atmosfere sahip bu mekanda yapmalısınız. Gelin yoluyla dekorasyonuyla öne çıkan bu yegane restoranda memnuniyet sizin olsun.

Deniz, yat, İstanbul ve manzara tutkunlarının bayılacağı bir düğün mekanı olarak listelerin başında bulunuyoruz. Siz de gün batımında yerlere kadar camlardan manzara izlenen bir düğünün prensesi olmak isterseniz sizi de bu tarafa doğru alalım. Yat tutkunu çiftler ve denize sevdalananlar bu mekandan vazgeçemiyor. Sihirli bir mavilikle mühürlenmiş Kalamış Paysage sizi de cazbedecek dikkat edin…

Kalamış Paysage Mekanının Detaylı Özellikleri Nelerdir?

Burası tüm harika özelliklerinin yanı sıra bir de açık ve kapalı davet alanına sahip durumda bulunuyor. Bu sayede mevsimlere ve hava koşullarına meydan okuyan organizasyonlara uygun olduğunu belirtiyor. Buradaki etkinlikler için belirtilen açık alan kapasitesi 100 kişi ila 250 kişilik bir davetli kapasitesini kapsamakta.

Diğer yandan Kalamış Paysage için kapalı alan kapasitesi de 250 kişiden başlayıp tam 500 davetliye kadar çıkabiliyor. Düğünleriniz için mükemmel rakam olan 500 kişilik kapasite dikkat çekici. Butik derecesinde özel organizasyonlar yapabilen bir mekan için, bu semt için harika bir kapasite aralığı var.

Kalamış Paysage’daki misafir ağırlama kapasitesi yemekli etkinliklerde de 250 ila 500 misafirlik bir aralıkta seyrediyor. Bu da bulunduğu bölgeye ve hizmet niteliğine göre çok güzel bir aralık durumunda. Değerlendirmeye alacağınız diğer yerlere muhtemelen bir üstünlük sağlayacağı bu nokta çok da önemli.

Diğer bir seçenek olan kokteyl kapasitesi 750 ila 1000 misafir arasında olduğu için şaşırmayın. Bu büyük ölçekte böylesi bir mekan bulmak çok güç. Dilerseniz bin misafirlik etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Bu da çok geniş bir organizasyon çerçevesi sunuyor demek.

Bu harika mekanda tüm bu kalabalığa hizmet verebilecek enfes menüleri ve kokteylleri hazırlayacak profesyonel ve titiz bir mutfak var. Her şey oldukça dakik işliyor. Özenli bir yaklaşımla müthiş işler ortaya çıkarılıyor.

Burada bir konaklama kapasitesi yok, bunu belirtmekte fayda var ancak çok yakın otellerde bu gereksinim kolayca karşılanabilir. Prestijli seçenekler mevcut. Mekan etkinliklere odaklanmış bir yaklaşıma sahip. Özellikle büyük ölçekli bir başarısı var.

Buradaki otopark hizmetinde otopark araç kapasitesi 100 araçtan az olarak belirtilmiş. Çevrede faydalanabileceğiniz olanakları detaylı araştırmanızda ya da danışmanızda fayda var. Dilerseniz planlama esnasında bunu mekanla görüşebilirsiniz.

Firmanın izin verdiği dış hizmetleri de güncel olarak yeniden gözden geçirmeniz gerekmekte ancak burası mekan özellikleri olan açık mekan ve kapalı mekan açısından tam bir yıldız. Son derece yüksek tavan, kolonsuz salon ve büyük pencereleriyle sizlere harika bir düğün yapma olanağı sunuyor.

Manzaranın Adresi

Kalamış Paysage belirttiğimiz gibi manzaranın baş adresi; burada duyamayacağınız deniz manzarasının yanı sıra bir de bahçe ve şehir manzarası var. Bu mekanda etkinlik organize etmek ve düğün planlamak büyük ayrıcalık olmalı. Yat limanı girişi seçeneğiyle de bunu belli eden Kalamış evlenecek çiftlere üst segment bir tecrübe sunuyor. Sizin de kararınız buradan yanaysa ilk görüşte aşık olmuşsunuz demektir.

Mekanın lokasyonu şehir merkezi olmasına rağmen bu denli güzel özellikleri bir arada bulundurması özel bir birleşim ortaya çıkarmakta. En mutlu gününde alışılmamış bir masalın kahramanı olmak isteyenler sizleri Kalamış’a doğru takip etsinler…

Ayrıcalıkların ve müthiş paket fiyatlarının evlilik hazırlığındaki çiftleri sevindiği bu enfes seçimi siz de değerlendirin. Size sözünü etmek istediğimiz bazı diğer özellikler da bulunmakta. Kalamış Paysage mekanını güzel kılan ekstralardan kimileri aradığınız mükemmel lokasyonla birleşiyor.

Burada etkileneceğiniz ışık, ses ve sahne teçhizatları emrinize amade. Üstelik mekan sizlere, organizasyon sorumlusu, vale ve menüde değişiklik imkanı gibi pek çok fırsatı da sunuyor. Enfes düğünlerin gerçekleşmesi için çalışan bu mekanı kaçırmayın. Burada sizlere, aynı anda birden fazla düğün yapma olanağı bile sunulmuş. Tarih sıkıntısı yaşanmayacak büyüklükte organizasyonlar yaşanabilir.

Kalamış Paysage İçin Ulaşım

Bir mekan ki İstanbulluların göz bebeği olan Kalamış’ın en güzel ve en şık yerinde… Sizin de eski İstanbul’dan kalan bir nezih semtte düğün yapma hayaliniz yok mu? Huzuruyla meşhur bu canım yerde sizi prensesler gibi ağırlanacağınız özel günler bekliyor. Hem de her şey dört dörtlük olarak.

Kalamış Paysage mekanına nasıl gidilir, bu mekan nerededir diye merak etmeyin. Kalamış İstanbul’un en meşhur semtlerinden biri biliyorsunuz ki. Benim düğünüm özel bir semtte olmalı burayı herkes bilmeli diye düşünüyorsanız aradığınız elit yer tam da burası. İşte sizin için en uygun salonu artık buldunuz demektir. Bütün İstanbulluların gözdesi olan bu semtteki düğünler iyiden iyiye meşhur oluyor.

Çok konuşulacak bir düğün için burası harika seçim. Kalamış ulaşım alanında da kolaylıklar tanıyor. Denize nazır harika bir çiçek aranjmanıyla karşınıza çıkabilen bu güzel yere nasıl gidilir? Kadıköy merkez ve Göztepe merkez duraklarına çok yakın olan bu mekana otobüs, metro ve dolmuşlarla çok kolay ulaşılabilmektedir.

Kalamış Paysage Bağdat Caddesi’nden yürüyüş mesafesindedir. Yakınında Fenerbahçe Yat limanı ve İstanbul Yelken Kulübü de bulunmaktadır. Deniz ulaşımı özellikle tercih edilebilir. Diğer yandan nezih bir kara ulaşımı seçeneğine de sahiptir. Şarkılara konu olan Kalamış hayalinizi yaşamak için tam olarak doğru mekan.

Kalamış yat limanından mekana ulaşım sağlayarak tüm misafirlerinizi bu geceye hayran bırakmak isterseniz, işte fırsat. Muhteşem bir giriş yapabileceğiniz tek lokasyon burası. Bu özelliği göz önünde bulundurmadan seçim yapmayın.  Kalamış Paysage ile bu harika seçeneği uygulayabilirsiniz.

Deniz ulaşımının yanında buraya hususi aracınızla gelmek de oldukça basit. Hiçbir rotayla vakit kaybetmeyeceğiniz kolay bir konumda bulunuyoruz. Araçla gelen misafirlerimiz için elbette otopark hizmeti sunmaktayız. Lütfen güncel tarifler almak için irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Kalamış Paysage tarafından sunulabilecek tüm hizmetler müşterilerimizin stresli ve yoğun hazırlık dönemlerini iyileştirmek, onlara fırsatlar sunmak için tasarlanmıştır. Sizin de ihtiyacınız olacak tüm kolaylıkları müşterilerimize tanımak için tabii ki önceden önlemler alıyoruz. Ulaşım konusunda zorluk yaşamayacağınız bu yerde planlama için bize başvurabilirsiniz.

Hangi Etkinliklerde Kalamış Paysage Sizinle?

 • Nişan töreni,
 • Kına gecesi,
 • Sünnet düğünü,
 • Mezuniyet kutlamaları,
 • Baby shower
 • Partiler
 • Kurumsal organizasyonlar gibi

bütün kutlamalarınızı burada yapmaktan memnuniyet duyacağız. Bizimle gerçekleştireceğiniz bütün bu etkinliklerde size özel fırsatlar sunan profesyonel bir kadromuz bulunuyor. Hizmetinizdeyiz.

Neden Kalamış Paysage?

Kalamış Paysage düğün fiyatları, nişan ve kına paketleri şaşırtan avantajlarla dolu. Siz de Kalamış Paysage’ı seçin, isteklerinizden hiç vazgeçmeyin. Kalamış Paysage düğün fiyatları sayesinde hayallerinizi gerçekleştirmek şimdi daha kolay. Böylesi prestijli bir mekanın bir de bütçe dostu seçenekler de var. Burada olanaklar sonsuz.

Konumu ve özenli hizmeti ile gönüllerde taht kuran Kalamış Paysage gün batımında müthiş bir manzara eşliğinde anın tadını çıkarabileceğiniz lüks bir mekana dönüşüyor. Kalamış’ın muhteşem manzarası ile bu muhteşem mekan birleşince siz de geceniz bitmesin isteyeceksiniz. Burada mutluluk henüz başlıyor. Sizin geceniz mutlu, mutluluğunuz da sürekli olsun.

Kalamış Paysage düğün fiyatları konusunda ayrıntılı fikirler için yetkililere direkt ulaşabilirsiniz. Sevgili konuklarınızı uygun fiyata konforla ağırlarken siz de borç içine düşmeyin diye elimizden gelenin en iyisini yaptık. Pişman olmayacaksınız. Bizzat bu güzelliği görmeniz için bize de bekleriz!

Kalamış Paysage düğün fiyatları ve mekan incelemesi için tüm video, fotoğraf ve yorumları inceleyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki bir mekanın ayrıntılarını en güzel gerçek düğünler verir. Burada yapılan muhteşem organizasyonları gördükçe mekana bayılacaksınız. Kalamış Paysage ile muhteşem İstanbul düğünleri sizin oluyor.

Kalamış Paysage düğün fiyatları mekanın diğer özelliklerini düşününce çok uygun. Sunduğu atmosferi göz önünde bulundurunca kıyaslamalardan galip çıkan bir mekan. Sizin de dikkatinizi çeken diğer zengin özellikleri ilk görüşte burayı sevmenize olanak tanıyacak. Düğününüzün muhteşem olması için tüm özelliklere sahip.

Kalamış Paysage düğün fiyatları çok uygun olanaklarla karşınıza çıkmakta. Kalamış Paysage düğün fiyatları araştırmalarınızda diğer mekanlara kıyasla öne çıkan olanaklar sunuyor. Sizin de bütçenize uygun düğün fiyatları bulabilmeniz için buradaki düğün fiyatları ile diğer mekanların önerdiği düğün fiyatları arasında kıyaslama yapmanız gerekiyor. Bu durumda sunduğu hizmetlerle Kalamış Paysage avantajlı bir duruma geçiyor.

Sizin de hayalinizdeki düğün güzellikler içinde gerçek olsun mu? O halde bizimle tarih belirleyin, restaurantta düğün için geri sayımlar başlasın. Menünüzü seçelim, davetlilerinizi planlayalım… Bir ömür mutluluk burada başlasın.

Kalamış Paysage'da Masal gibi Düğünler

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü yer Kalamış. Asil bir havada gerçekleşen deniz kenarı düğünlerinin tek adresi. Gururla konuklarınızı ağırlayabilir harika anılar biriktirebilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizde ortaya çıkacak kıskanılası görüntüler hazır. Tüm konuklarınızın aklında kalacak muhteşem bir düğün manzarası, İstanbul’un en güzeli bizimle mümkün.

Düğününüzün baş yıldızı olmaya hazırsanız sizi de Kalamış Paysage tarafına davet ediyoruz. Bizimle görüşmeden karar vermeyin. En özel fırsatlardan yararlanmak ve dönemsel olarak etkili düğün planlaması prensiplerimizi öğrenmek istemez misiniz? Masal gibi düğünler ve daha fazlası sizin istekleriniz çevresinde şekillenecek.

Deniz kenarı İstanbul düğünleri Kalamış’ta şekilleniyor. Sizin de tüm yaşamınız boyunca hayal ettiğiniz, resimlerden ya da dergilerden fırlamış kadar estetik bir atmosfer düğününüzde yaşanabilir. Profesyonel ve güler yüzlü personelimiz daima yanınızda. Mutfağından servisine kadar kusursuz bir planlama uygun fiyatlı seçeneklerde karşınıza çıkacak.

Bembeyaz masaların manzaraya karşı sıralandığı, rengarenk çiçeklerle, dev şamdanlarla birleşen güzel görüntü içinde yılın gelini ve yılın damadı olmak ister misiniz? Bir kartpostal kadar sakin ve zarafetle kurulmuş düğün masaları arasında konuklarınızla müthiş bir gece geçirebilirsiniz.

Kalamış Paysage ile düğününüzü planlamak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalıktan doğacak mutluluğu konuklarınızla paylaştığınız bu ölümsüz organizasyonda hizmetinizdeyiz. Birlikteliğinizin yeni bir adımda çiçek açtığı özel gününüzü size özel ve tasarımıyla öne çıkan bir hale getirmek ise bizim işimiz.

Kalamış Paysage bulunduğu çevre ve olanakları sayesinde ünlülerin de sıkça tercih ettiği çok özel bir yer olarak düğün sektörüne damga vuruyor. İlk kurulduğu günden beri zirvede yer alabilmek için tasarımlarıyla ve öncü yaklaşımıyla hep çok konuşuldu. Bu mekanın anılarınızda yer alması için şimdi de sıra sizde.

 

KALAMIŞ PAYSAGE RESTAURANT Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 100-150 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 100-250
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 250-500
 • Yemekli Kapasitesi: 250-500
 • Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000
 • Konaklama Kapasitesi: Yok
 • Otopark Kapasitesi: 100'den az
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler:
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon
 • Manzara: Deniz, Bahçe, Şehir
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, Vale,, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: kalamış yat limanı

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  2018 yazında burda evlendik. eşim ve bnim hayatımızın ennn güğzel gününü geçirdik sayın hıdır bey ekibi ve aslı hanım sizelere binlerce kez teşekkür ederiz…. Herkeze tavisye edebiliriz, mekan zaten muhtesem, yemekleri çok leziz hizmet kusursuz tekrar evlensek yine burda evlenirdik <3

 2. Puan

  Bütün misafirlerimiz hayatları boyunca katıldıkları en gğzel düğünnün bizimkisi oldugunu söyledler o kadar mutlu oldukki .)) herşey için aslı hanıma çok teşekkr ederiz. en güzel günmüz en güzel şekilde geçti bu ekip sayesinde.

 3. Puan

  bizim düğünümüz 200 kişilikti çok korkmuştuk karısıkık olur istedigimiz gibi olmaz diye ama o kadar gzüel bir düğün olduki, hayatımın en güzel günüydü diyebilirim herşey tamamen konuştugumz gibiydi hatta dahada fazlasıı. herkese çok teşekkğr ederizz. mekan seçerken mutlaka bakın deriz. konuklarımızda en az bizim kadar memnun kaldı çok çok güeldi herşeyy

 4. Puan

  aslinda biz kir dugunu yapmistik ama hava dengesizliginden dolayi yagmur yagdi ve bizi hemen kapali dugun salonuna aldilar hizmetleri yemekleri mukemmeldi tavisye edebilirim herkeze bi gormeden karar vermeyin derimmm kesinlikle memnun ayrilacaginiz bir mekan

 5. Puan

  nişanımıız beklentimşzden Çok daha güzzel geçti, çok memnun ayrıldık mekandan. Aslı hanım iyi ki war her istedigimizi elinden geleni yaptı.

Yorum yaz