İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
3 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Ek süsleme ve dekorasyon
Kişiye özel ürün tasarımı
Lcv kart ve tasarımı
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Kaff Davetiye Hakkında

En özel gününüzün posta güvercini olan davetiyeler, Kaff Davetiye ile daha da anlamlı oluyor. Ekstra ürün hizmetleri de bulunan bu firmanın başlangıç fiyatları ise 1.5 TL. İzmir Bornova mevkiinde düğün davetiyesi basım hizmetinden yararlanmak için, yazımızın devamına da göz atın.

Davetiye Modelleri

2014’den beri sektörde bulunan firma, müşteri memnuniyetiyle emin adımlarla ilerliyor. Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu ve alanında uzman çalışanları bulunan işletme, yüksek basım kalitesi ve orijinal tasarımları ile adından söz ettiriyor. 300-310 gram özel dokulu ithal 1.sınıf kağıtlara basım yapan Kaff Davetiye, 65 farklı düğün davetiye modelleri ile hizmet veriyor.

Aşk ormanı, masal, mayıs, deniz, bir öykü, festival, manolya vb. birçok konsept düğün davetiyesini siz müşterilerinin hizmetine sunuyor. Ayrıca özel tasarım mevsim çiçekli davetiye ve düğün davetiye sözleri tercih etme olanakları bulunuyor. Tercih ettiğiniz düğün davetiyesi modelini takip edebileceğiniz bir şekilde kargoya veriyor.

Kaff Davetiye Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç fiyatları 1 TL, her şey dahil fiyatları 3.50 TL olan düğün davetiyesi modelleri, tercih ettiğiniz ek süsleme, zarf ve kartlarla çeşitli fiyatlara sahne oluyor. Özel gecenizi en özel ve güzel şekilde duyurmak istiyorsanız, tercih ettiğiniz düğün davetiyesi modeline uygun teklif almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al‘’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Yetmişe yakın farklı konseptle en kaliteli kağıda basım hizmeti yapılması haricinde, istisnai durumlarda da sizlerin fikirleri önemseniyor. Kararsız kalmanız durumunda örnek davetiye modeli gönderiliyor. Özel tasarım düğün davetiyesi, uygun fiyatlı zarf çeşitleri, kişiye özel astarları, süslemeleri ve mührü ile en güzel davetiye sizleri bekliyor.

Kaff Davetiye ile davetiye sözü tercih etme yahut kendi sözlerinizi arzu ettiğiniz herhangi bir renkte basma hizmetleri de sunuluyor. Tercih ettiğiniz davetiye ücretsiz kargolanıyor. Ayrıca kurum çatısı altında masa kartı, LCV kartı, menü kartı basımı yapılıyor.

Nasıl Ulaşılır?

Düğün davetiye modelleri hizmeti sunan Kaff Davetiye, ulaşımı oldukça kolay olan İzmir Bornova mevkiinde merkezi bir konumda bulunuyor. Özel aracınızla yahut taksi, otobüs, minibüs seçenekleri ile adrese ulaşmak oldukça kolay ve pratik. Danışma Hattı ile irtibat kurarak, firmayla iletişime geçilebilir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

81 ilde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Karşılama panosu, süslemeler, menü, LCV kartı ve masa kartı basımı, firma tarafından sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce irtibat kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Numune gönderimi, özel tasarım, 81 ile gönderim, konsept tasarım. farklı renk ve söz seçimi gibi ekstra hizmetler mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Davetiye sözü, davetiye rengi ve yazı biçimine başlangıç hizmetleri dahilinde karar verebilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şablon haricinde, kişiye özel tasarım seçenekleri de bu pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün konseptine veya düğünün gerçekleşeceği mevsime göre farklı temaları seçebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta içinde ürün tamamlanmış olarak teslim edilecektir.

Kaff Davetiye düğün fiyatları ne kadar?

Kaff Davetiye düğün fiyatları Kaff Davetiye düğün fiyatları Kaff Davetiye organizasyon fiyatları ise 1 - 3 TL arasında değişmektedir.

Kaff Davetiye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kaff Davetiye

Yorum yaz