Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Kadraj Photo Hakkında

Kullanılan ekipmanlar ve perspektif açısı konusunda uzman olan Kadraj Photo, İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde bulunuyor. Sadece İstanbul ve çevresi değil, aynı zamanda diğer iller de talep olması durumunda gidilebiliyor. 3.000 TL olan başlangıç fiyatları ve dış çekim paketleri hakkında ayrıntılı bilgiler için sizleri yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Dış Çekim Konseptleri

Dış çekimde uzman olan Kadraj Photo, save the date adlı konseptini sizlerle buluşturuyor. Bu sayede çevrenize, düğün gününü kararlaştırdığınızı romantik bir yolla duyurmuş olacaksınız. Bunun haricinde trashday konsepti bulunuyor. Bu harika konsept ile göl kenarında ve hatta denizin içinde hiç olmadığı kadar doğal fotoğraflar çekineceksiniz.

Su altı kamerası ile çekimlerin yapılabildiği gibi daha farklı ekipmanlar da mevcut. Doğala olan hayranlığı sayesinde çokça gezen ve güzel düğün fotoğrafları için sıra dışı mekanlar araştıran bu fotoğrafçı, alanında en çok tercih edilenlerden.

Kadraj Photo Dış Çekim Fiyatları

3.000 TL'den başlayan her çiftin sıklıkla tercih ettiği ve herkes tarafından önerilen bir başlangıç paketi bulunuyor. Her şey dahil paket ise, başlangıç paketine oranla daha kapsamlı ve bir o kadar da gösterişli. 5.000 TL civarında bir fiyat cetveli bulunan her şey dahil paket, Kadraj Fotoğrafçılık tarafından sizlere sunuluyor.

Ne Tür Çekimler Yapılıyor?

Kadraj Photo sadece düğün çekimi değil, her türlü dış çekim veya stüdyo çekimi burada yapılmakta. Bebek çekimleri miniklerin şirinliklerini ve masumiyetini bütün detayı ile gözler önüne sermekte. Hamile çekimi, doğum çekimi, yeni doğan çekimi ve çocuk çekimi gibi olanaklar, ister stüdyoda, ister dış mekanda profesyonelce çekilmekte.

Okul çekimi kategorisi ile her türlü mezuniyet çekimi ve okulun ilk günü temalı çekimler yapılmakta. Hatta kurumların dahi tercih ettiği bu kategori ile, oldukça detaylı ve mükemmeliyetçi harika pozlar mevcut. Firmalara özel her türlü tanıtım görselleri ve katalog video montajları, stüdyo bazında Kadraj Fotoğrafçılık çekilmekte.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde konumlanan bu firma, oldukça merkezi bir lokasyonda. Bu sayede otobüsle ulaşılabileceği gibi, özel araçla ulaşım da tercih edilebilir. Kadraj Photo açık adresini de şu şekilde belirtelim:

Bahçelievler Mah. Çayır Sok. No:11/B Bahçelievler / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İstanbul ve çevresi olmak üzere, arzu edildiği takdirde farklı şehirlerde çekim imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, sünnet düğünü veya nikah çekimi imkanları bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçilse iyi olur.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Geniş açılı kamera çekimleri veya portre çekimleri mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kaliteli ekipmanlar, harika bir ekip ve mükemmel arka plan... Bütün bunlar ve daha fazlası başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette, başlangıç paketine ilave olarak, sizin belirlediğiniz aksesuarların kullanımı, konseptte de istediğiniz dış mekanın bulunması mümkün.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Doğa, şehir, tarihi mekan, orman gibi sayısız konsept seçeneği mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Doğa, şehir, tarihi mekan, orman gibi sayısız konsept seçeneği mevcut.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yaklaşık 2 - 3 hafta içinde ürün sizlere ulaşmakta.

Kadraj Photo düğün fiyatları ne kadar?

Kadraj Photo düğün fiyatları Kadraj Photo düğün fiyatları Kadraj Photo organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Kadraj Photo Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kadraj Photo

Yorum yaz