Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi

Kadir Oflaz Wedding Photography Hakkında

İzmir şehrinin Bornova ilçesinde yer alan Kadir Oflaz Wedding Photography, şehrin en güzel mekanlarında sizler için mükemmel bir düğün anısı oluşturacak çekimler yapıyor. Adeta gözlerinizi kamaştıran dış çekim çalışmaları ile gönlünüzü kazanıyor. Düğün fotoğrafçısı minimum paket fiyatları ile de şehrin uğrak firmalarından biri oluyor.

Özellikleri

Sizi sanki eski Türk filmlerindeki siyah beyaz sahnelere götüren ekip, karelere biraz nostalji katıyor. Öte yandan renkli kareler de yakalayan Kadir Oflaz düğün fotoğrafçısı ile nostalji rüzgarına kapılabilirsiniz. Dış mekan ve düğün fotoğrafçısı ayrıca sunduğu şehir dışı çekim, stüdyo çekimi ve dış mekan çekimi hizmetleriyle de kaliteli çalışmalara imzasını atıyor.

Fotoğraf çekerken sizleri yönlendiriyor ve seçtiğiniz fotoğrafları sizler için düzenleyip en güzel haliyle sizlere teslim ediyor. Özenle seçilen fotoğraflar kaliteli, baskılı ve oldukça şık albümlerin içerisinde hazırlanmış bir şekilde sizlere sunuyor.  Özel gününüzü en iyi şekilde fotoğraflama ve keyifli bir çekim anı yaşatma felsefesiyle hareket ediyor. Böylece Kadir Oflaz dış çekim ve düğün fotoğrafçısı sizlerin düğün gününüze başından  sonuna kadar eşlik ediyor.

Çekim Hizmetleri

Düğün fotoğrafçısı Kadir Oflaz, save the date, nişan çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi ve düğün klibi çekim türlerini İzmir ilinin Bornova ilçesindeki stüdyosunda düzenliyor. Sadece bunlarla sınırlı kalmadan mezuniyet, tanıtım filmi ve sünnet dış çekim hizmetlerini de veriyor.  Kadir Oflaz fotoğraf stüdyosu son derece donanımlı, profesyonel ekibi ve fotoğraf ekipmanları ile güzel anılarınızı genişletmek için sizleri fotoğraf stüdyosunda bekliyor.

Kadir Oflaz Wedding Photography Dış Çekim Fiyatları

Sunduğu olanaklar ve çekim hizmetleriyle yüzleri güldüren ekip, uygun paket fiyatları ile de aynı memnuniyeti sağlıyor. Minimum 1500 ile 2000 TL’den başlayan dış çekim fiyatları ile kaliteli ve yenilikçi hizmetinden ödün vermeden işini yapıyor.

Kadir Oflaz Wedding Photography hizmet fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz  “Fiyat Teklif Al”  butonunda yer alan formu ücretsiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Nerededir?

İzmir şehrinin Bornova ilçesinde yer alan stüdyoya istediğiniz hemen her ulaşım aracıyla gidebiliyorsunuz.. Merkezi bir noktada olması sayesinde de gençlerin uğrak noktası olan Kadir Oflaz, kapılarını her zaman sizlere açıyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içinde ve yurt dışındaki şehirlere hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet, sünnet dış çekim ve tanıtım filmi çekim hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önceden iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date ve trashday çekimleri.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün fotoğraf çekimi, nişan çekimi ve albüm teslimi hizmetleri veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün klibi ve düğün hikayesi her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept çekim yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta ile 3 hafta arasında teslim ediliyor.

Kadir Oflaz Wedding Photography düğün fiyatları ne kadar?

Kadir Oflaz Wedding Photography düğün fiyatları Kadir Oflaz Wedding Photography düğün fiyatları Kadir Oflaz Wedding Photography organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Kadir Oflaz Wedding Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kadir Oflaz Wedding Photography

Yorum yaz