Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Kadir Adıgüzel Photography

Kadir Adıgüzel Photography, İzmir'in Konak ilçesinde konumlanıyor. Şehrin her noktasına hizmet verebilen düğün fotoğrafçısı birbirinden güzel konseptleri çiftler ile buluşturuyor. 1500 TL'den başlayan dış çekim fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Fotoğraf çekim hizmetleri konusunda oldukça başarılı olan Kadir Adıgüzel ile düğün öncesi fotoğraf ve video çekimi yaptırabilirsiniz. Daha sonra bu görüntüleri düğün görüntüleriniz ile birleştirerek düğün belgeselinizi hazırlatabilirsiniz. Kuaförde çekim, evde çekim, hazırlık çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kadir Adıgüzel Fotoğrafçılık ile düğün esnasında çekim yaptırabilirsiniz. Son teknoloji ekipman kullanan firma ile en özel gününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz. Ayrıca dış çekim ve düğün çekimi hizmetlerinde drone hizmetinden yararlanabilirsiniz. Son yılların favori çekim türü olan drone düğün çekimi için bu deneyimli ekibe güvenebilirsiniz.

Ayrıca, Kadir Adıgüzel Photography çeşitli etkinlikler, partiler ve organizasyonları da eşsiz kadrajı fotoğrafları ile ölümsüzleştiriyor. Özel tasarım panaromik albüm, aile ve cep albümleri ve posterler de firmanın hizmetleri arasında yer alıyor.

Kadir Adıgüzel Photography İzmir Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Firmanın çekim fiyatları ise oldukça uygun. Standart paket olarak sunulan çekimlerde 1500 TL'den başlayan fiyatları bulunuyor. Her şey dahil hizmetlerde ise 2000 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Özel paketler hakkında bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Düğün Fotoğraf Paketleri

Kadir Adıgüzel Fotoğrafçılık ile yapılan düğün çekim paketlerinde birbirinden ayrıcalıklı hizmetler bulunuyor. İç ve dış mekan tercihinize göre aynı gün içerisinde 3 farklı alanda çekim yapılabiliyor. Çekimlerin tamamının orijinalleri firma tarafından teslim ediliyor.

Dış çekim ve düğün çekiminiz boyunca yaklaşık olarak 500 fotoğraf karesi çekiliyor. Talebinize göre özel fotoğraf albümü hazırlanıyor. Albümün modelini kendiniz seçebiliyorsunuz. Düğün posteri tercih ettiğiniz ebatlarda hazırlanabiliyor. Düğün kibi ve düğün hikayesi hizmetlerine özel slayt şovları hazırlanabiliyor. Ayrıca çekimlerin tüm montajı ve düzenlemeleri Kadir Adıgüzel Fotoğrafçılık tarafından yapılıyor.

Dış çekim mekanı konusunda kararsız kalan çiftlere özel danışmanlık hizmeti sağlanıyor. Drone ve jimmy jib çekimleri talebinize göre paketinize dahil ediliyor. Firma ayrıca İzmir ilinin her bir nokrasında, şehir dışında ve yurt dışında da hizmet verebiliyor.

Nerededir?

Her gelin ve damat, bir düğün hikâyesi veya filmi ile en önemli anlarını konseptler ile tasarlayarak, ölümsüzleştirmek ister. İstediğiniz yerde ve alanda İzmir düğün fotoğrafçısı Kadir Adıgüzel Photography objektiflerinin karşısına geçebilirsiniz. Kadir Adıgüzel Photography adres: İzmir Fuar İçi No: 103 - Kültürpark Tenis Kulübü Alsancak / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, kına çekimi, save the date, trashday, kuaförde çekim, jimmy jib gibi hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında ve yurt dışında hizmet verebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün çekimi, dış çekim, fotoğraf albümü, orijinallerin teslimi hizmetleri yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta içinde teslim ediliyor.

Kadir Adıgüzel Photography düğün fiyatları ne kadar?

Kadir Adıgüzel Photography düğün fiyatları Kadir Adıgüzel Photography düğün fiyatları Kadir Adıgüzel Photography organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Kadir Adıgüzel Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kadir Adıgüzel Photography

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Fotoğraflarımız mükemmeldi, harika bir iş çıkardılar… Emeği geçenlere çok teşekkürler, gönül rahatlığıyla sizlere tavsiye ederiz…

Yorum yaz