Bursa Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Açık Davet Alanı
10
Min
50
Max
Kır Bahçesi Alanı
10
Min
50
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Kadim Restaurant Hakkında

Rustik dekorasyonu ve eşsiz lezzetlere sahip yemek menüsüyle misafirlerini büyüleyen Kadim Restaurant, nikah sonrası yemek rezervasyonu yaptırmak isteyen çiftlerin uğrak noktası oluyor. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan mekanda yemek organizasyonu fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Açık ve kapalı alanı mevcut olan mekanda açık alanda 50 kişiye kadar misafir ağırlanırken, kapalı alanda ise 400 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Yüksek terası sayesinde Bursa’nın güzelliklerini bir arada görebildiğiniz mekanda açılır kapanır tavan sayesinde gökyüzü de özel gününüze eşlik ediyor. Orman ve bahçe manzarasının hakim olduğu tesiste yüksek tavan sayesinde ferah bir şekilde yemeklerinizi tadabiliyorsunuz.

Kadim Restaurant Bursa Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Seçkin ve lezzetli bir menü eşliğinde özel anlar yakalayabildiğiniz mekanda fiyatlar hafta içi ve hafta sonuna göre değişiklik gösterebiliyor. Fiyatların 50 TL’ den başladığı mekanın detaylı fiyat bilgisi ve müsaitlik durumuna ulaşmak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Sunduğu eşsiz lezzetler sayesinde misafirlerini memnun eden mekanda bu özel gününüzü en iyi şekilde planlayabilirsiniz. Organizasyon sorumlusu hizmeti de sunan mekanda arzu ettiğiniz menüyü seçme ve menüde değişiklik hakkına sahip oluyorsunuz. Dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da çalışabileceğiniz mekanda fotoğrafçınızı da beraberinizde getirebilirsiniz. Sunduğu zengin menüsüyle keyifli anlarınızı tatlandıran mekanda misafirlerinizin konforlu bir şekilde vakit geçirebilmesi için özel bir çaba gösteriliyor.

Servis için alanında uzman personellerini görevlendiren mekan, sizin ve misafirlerinizin yemek ve hizmetten memnun kalması ve keyifli vakit geçirmesi için tüm imkanlarını seferber ediyor. Ayrıca dilediğiniz süslemeyi yapabildiğiniz mekanda masa ve sandalye düzeni de misafirlerinize göre ayarlanabiliyor.

Rustik dekorasyonu ve bahçe manzarasıyla sizi şehrin içerisindeki konumundan alıp başka diyarlara götüren Kadim Restoran bünyesinde bu özel anları kayıt altına alabilmek için de yeterli bir fotoğraf alanı bulunuyor. Nikah sonrası yemek organizasyonlarının yanı sıra kına gecesi, nişan, davet ve resepsiyon etkinliklerinize de ev sahipliği yapıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Konumu sayesinde toplu taşımayla kolayca ulaşılabilen mekana arzu eden misafirler şahsi araçlarıyla da gelebilir. Şahsi araçlarıyla gelen misafirler için otopark hizmeti de sunan mekanın açık adresi şu şekilde;

Çamlıca, Lefkoşe Cd. No:104, 16360 Nilüfer / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğraf ve organizasyon hizmetini dışarıdan temin edebiliyorsunuz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Nişan, Parti, Piknik

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi ve menüde değişiklik imkanından yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan, dışarıdan bir fotoğrafçıyla çalışma imkanı sunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda açık ve kapalı davet alanları bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekanda bütün kuzu, kaz ve hindi seçenekleri bulunurken bunun yanı sıra et ve tavuk ızgarayla steak menü seçenkeleri de ikram ediliyor. Arzu ederseniz menüyü soğuk ordövr ve 20 çeşit mezeyle genişletebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

22.00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masalar çiftlerin isteiğine göre süslenebiliyor.

Kadim Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Kadim Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Kadim Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Kadim Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kadim Restaurant açık alan kapasitesi 10 - 50 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorum yaz