Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Hakkında

Kadıköy Fotoğraf Merkezi, dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında çiftlerin ilk tercihi olmayı başarıyor. İstanbul Ataşehir konumunda bulunan ve Kadıköy Fotoğraf Stüdyosu olarak da bilinen bu fotoğrafçı, düğün öncesinden düğünün son anına kadar çiftlere en iyi şekilde hizmet veriyor. Ortalama olarak 1.000 TL civarındaki hesaplı fiyatları ile ilgilerin odağı olan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuyla bize ulaşabilirsiniz.

Çekim Türleri

Dış çekim alanında uzmanlaşmış fotoğrafçı profesyonel ekipmanlar kullanıyor. Düğün gününün bir serüven olduğunun farkında olan ekip, bu anı en iyi şekilde fotoğraflamak için çalışıyor. Düğün boyunca fotoğraf ve video çekimi yapan Kadıköy Fotoğraf Stüdyosu, düğün öncesini de unutmuyor. Düğün klibi ve düğün hikayesi çekimleri ile fotoğrafçı, hiçbir detayın unutulmadığından emin oluyor.

Stüdyo, yenilikleri yakalayabilen bir dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak save the date ve trashday çekimleri de gerçekleştiriyor. Çiftler böylece düğün gününü sevdiklerine duyururken oldukça keyifli zamanlar da geçiriyor. Gelin ve damat adayları için önemli figürlerle arka planı renklendiren stüdyo, adaylara konsept çekim imkanı da sunuyor.

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Fiyatları

Fotoğrafçının cep yakmayan fiyatları ile hayallerinizdeki fotoğraflara kavuşabilirsiniz. Avantajlı paket teklifleri ile fotoğrafçı, başlangıç için 1000 TL’den daha uygun fiyatları ile çiftlere hizmet veriyor. Her şey dahil paket ise ortalama olarak 1.500 TL.

Kadıköy Fotoğraf Stüdyosu düğün çekimi fiyatları paketin içeriğine göre değişiklik gösterebiliyor. Detaylı fiyat bilgisi için hemen ücretsiz teklif formunu doldurun.

Olanakları

Kadıköy Fotoğraf Stüdyosu, sizlere en iyi ve profesyonel hizmeti sağlayabilmek için uzman bir ekiple çalışıyor. Bu ekip, çekimin başından sonuna dek sizlere yardım etmek için hazır bekliyor. Bu uzman kadroyla çalışmak isteyen çiftlerin çekimden iki hafta önce ekiple iletişime geçmesi yeterli oluyor.

Çekimlerin ardından ise iki hafta gibi kısa bir sürede orijinal fotoğraflar çiftlere teslim ediliyor. Ekip, yalnızca İstanbul’da değil, Türkiye’nin diğer illerinde de hizmet veriyor. Türkiye ile yetinmek istemeyen çiftlerimiz için de ekibin yurt dışında çalışma imkanı da bulunuyor.

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Ataşehir ilçesinde oldukça merkezi bir konumda bulunan fotoğrafçıya ulaşmak oldukça kolay. Sancaktepe'ye 47, Capitol AVM’ye 91 dakika mesafede bulunan fotoğrafçıya çiftlerimiz, M5 numaralı metro ile ulaşabilir. 10A, 18UK, 19, 320 numaralı otobüsler ve C70 minibüsü ile de çiftler fotoğrafçıyı rahatlıkla bulabilir.

Ulaşımını özel araç ile gerçekleştirecek adaylarımız içinse konum şöyle: Ferhatpaşa Mah. 43. Sokak No:4/2 Ataşehir - İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Özel gün fotoğrafçılığı, toplantı-panel vs. çekimleri, ürün katalog çekimleri, showroom, fabrika çekimleri mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Dört hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekimi mevcuttur. Buna ilave olarak, arzu edilen konseptlerde de çekim gerçekleştirilmekte.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekipman temini, dış mekan çekimi, fotoğrafların dijital teslimi mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf albümü, poster, fotoğraf baskıları mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept seçeneği mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün iki haftada teslim edilmektedir.

Kadıköy Fotoğraf Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Kadıköy Fotoğraf Merkezi düğün fiyatları Kadıköy Fotoğraf Merkezi düğün fiyatları Kadıköy Fotoğraf Merkezi organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kadıköy Fotoğraf Merkezi

Yorum yaz