İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
100
Araç

Kaddeh Fulya Hakkında

Nikah sonrası yemek davetlerinin önemli adreslerinden Kaddeh Fulya, İstanbul Şişli ilçesinde bulunuyor. En özel anlarınıza keyifle şahitlik eden kaliteli mekanı birçok çift değerlendiriyor. Kişi başı 200 - 300 TL arasındaki fiyatları ile hizmet veriyor. Evlilik yolunda ilerlediğiniz süreçte, nikah sonrasında sevdiklerinizle butik bir davet için Kaddeh'i tercih edebilirsiniz.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Kaddeh, açık ve kapalı davet alanları ile özel günlerinizdeki yerini alıyor. Açık ve kapalı davet alanlarının kapasiteleri 100 ile 250 kişi arasında değişiyor. Kış bahçesi ile de her mevsim hizmet alabileceğiniz bir mekan olarak dikkat çekiyor. 75 - 100 araç kapasiteli otoparkı bulunan mekanın vale hizmeti ve engelliye uygun girişi de davetteki konforunuzu ön planda tutuyor.

Dekorasyon, süsleme ve kapasite seçenekleri ile dikkat çeken mekanı düğün, nişan, kına gecesi, baby shower, mezuniyet partisi ve doğum günü gibi özel günlerde de tercih edebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Kaddeh Fulya, kendine özgü klasik dokusu bozulmadan keyifli zaman geçirebileceğiniz bir ortam yaratıyor. Aydınlatması, ses ve ışık kalitesi gecenin enerjisini yükseltiyor. DJ kabininden yükselen müzik sesleri tüm atmosferi değiştiriyor. Oturma düzeni sizlerin tercihine bırakılıyor. Böylelikle daha konforlu ve samimi bir davet verme fırsatı elinize geçiyor.

Birbirinden lezzetli meze çeşitleri ve ana yemekleri ile nikah sonrası yemek için tercih edebileceğiniz en tecrübeli mekanlardan biri oluyor. Salatalar, ara sıcaklar, soğuk ve sıcak içecek seçenekleri ile geniş menü yelpazesi sunuyor. Lezzetli yemekler eşliğinde hem eğlenip hem de sevdiklerinize sohbet içerisinde oluyorsunuz. Hayalinizdeki nikah sonrası yemek daveti için tüm olanakları sizlere sunuyor.

Kaddeh Fulya Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Mekan, 100 ile 250 kişi arasındaki konuk ağırlama kapasitesi ve uygun fiyatları ile dikkat çeken mekanlar arasında yerini alıyor. Nikah sonrası yemek daveti için fiyatları kişi başı 200 - 300 TL arasında değişiyor.

Misafir sayınızı ve tarihinizi belirleyerek güncel ve detaylı fiyat bilgisini DüğünBuketi.com danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Kaddeh Fulya mekanına gitmek oldukça kolay. İstanbul Şişli'de bulunan yere otobüs ile ulaşım 122C, 256, 26A, 29C, 40B, 41AT, 55, 93T ve Avcılar - Söğütlüçeşme hatları ile gerçekleştiriliyor. M2 ve M7 metro aracılığıyla da ulaşım sağlanıyor.

Özel aracınızla gitmek isterseniz açık adresten faydalanabilirsiniz: Fulya Mah., Yeşilçimen Sok., Polat Kaddeh, 12/427, Şişli / İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Nikah sonrası yemek ve eğlencedeki tek adresimiz burası. Mezeleri, sunumları, ikram ve hizmetleri çok çok iyi.

  2. Puan

    nikah sonrasında arkadaşlar arasında yemek yemek ve kutlama yapmak için oldukça sade, şık ve yeterli bir mekan. menüleri şahane zaten her şey çok lezzetli

Yorum yaz