İstanbul Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
100
Araç

Kaddeh Fulya Hakkında

Kaddeh Fulya, İstanbul Şişli ilçesinde mezuniyet organizasyonu için kapılarını sizlere açıyor. Uzun süredir devam eden eğitim hayatınızın bir aşamasını tamamlamanın mutluluğu güzel bir eğlence ile taçlandırılıyor.  Mekanın mezuniyet partisi fiyatları kişi başı 150 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Kaddeh, boğaz manzarası ve denize sıfır konumu ile dikkat çeken mekanlardan oluyor. Şehrin ışıkları davet alanlarını aydınlatırken siz keyifle eğlenmeye devam ediyorsunuz. Açık ve kapalı alanları mezuniyet partisi için oldukça uygun kapasiteye sahip oluyor. Davet alanlarında 100 ile 250 kişi arasında konuk ağırlanabiliyor. 100 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti de hem sizlere hem de misafirlere kolaylık sağlıyor.

Mekan bünyesinde nişan, kına, mezuniyet partisi, doğum günü, bekarlığa veda partisi, nikah sonrası yemek gibi özel gün kutlamaları düzenlenebiliyor. Boğaz manzarası eşliğinde eğlenceli bir mezuniyet partisi ile kutlama yapmak istiyorsanız ücretsiz teklif alarak, randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Kaddeh Fulya, ferah konsepti ile dikkat çekiyor. Sadeliği ve şıklığı bir arada sunan mekan, mezuniyet partisi için en doğru seçeneklerden oluyor. Süslemeler ile renklendirilen mekanda, kişi sayınıza bağlı olarak oturma planı oluşturuluyor. Boğaz manzarası eşliğinde keyifli bir gecenin garantisi veriliyor.

Mekanda düzenlenen mezuniyet organizasyonu sonrasında herkes evine mutlu dönüyor. Ekip, uzun zamandır beklediğiniz o özel geceyi unutulmaz kılıyor. Lezzetli yemekleri damaklarda iz bırakıyor. Dilerseniz mezuniyet partisinden önce mutfak ekibi ile tanışabilirsiniz. Menü tadımı yaparak sizlere uygun yeni seçenekleri belirleyebilirsiniz. Mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler, salatalar, soğuk ve sıcak içecek servisi sizin oluşturduğunuz menüye eklenebiliyor.

Kaddeh Fulya Mezuniyet Partisi Fiyatları

Mekanın mezuniyet partisi fiyatları 150 TL'den başlıyor. Zengin menü seçenekleri ve üstün kalite hizmetleri ile mezuniyet organizasyonundan memnun ayrılmanızı sağlıyor.

Mekan tarafından size özel fiyat teklifi alabilmek için ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Şişli ilçesindeki Kaddeh Fulya mekanına ulaşım son derece kolay. Otobüs ile ulaşım 122C, 256, 26A, 29C, 40B, 41AT, 55 ve 93T numaralı hatlarla sağlanıyor. Minibüs için Sarıyer hattı tercih ediliyor. M2 ve M7 metro aracılığıyla da ulaşım sağlanıyor.

Adres: Fulya Mah. Yeşilçimen Sok., Polat Kaddeh, 12/427 Şişli / İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mezuniyetimizi kutlamak için işletme bölümü olarak yemeğe çıktık. Mekan bizimle çok ilgilendi ve keyifli bir veda gecesi oldu

  2. Puan

    Restoranda mezuniyet olur mu demeyin çünkü olurmuş biz de öğrendik. Çok eğlendik keyifli bir geceydi.

Yorum yaz