İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

K Bahçecik Kuaför Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy konumunda bulunan K Bahçecik Kuaför kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla öne çıkıyor. Gelin Saçı ve Makyajı konusunda geniş hizmet yelpazesi bulunan firma mutluluğunuzu garantiliyor. Firmanın fiyatları 800 TL’den başlıyor.

Model Çeşitliliği

Birbirinden güzel modelleri hizmete sunan kuaför salonu istekleriniz doğu şekilde analiz ederek eyleme döküyor. Topuz model gelin saçından örgülü, salınık, tokalı, toplu veya açık saç modeline kadar birçok örneği hizmet yelpazesinde bulunduruyor.

Balıksırtı gelin saçı modelini sırt dekolteli gelinliğe yakıştıran K Bahçecik Kuaför, kafes duvaklı gelin saçı modelini tulum gelinliğe yakıştırıyor. Kaküllü saç modelinde küt kesimleri öne çıkarırken dalgalı gelin saçı modellerine de yer veriyor.

Porselen gelin makyajı avantajıyla dış çekime, nikaha ve nikah sonrası eğlenceye katılmanızı sağlayan ekip rahat hissetmenizi sağlıyor. Tesettür gelin makyajı kategorisi bulunan firmanın göz makyajları dikkat çekiyor. Buğulu göz makyajı, eyeliner detaylı, ela göz makyajı veya rengarenk göz makyajlarını beğeniye sunan K Bahçecik Kuaför zevklerinizi resmediyor.

Saç ve Makyaj Fiyatları

En güzel gelin saçı ve gelin makyajı stillerini beğeniye sunan firma her türden fikre sıcak yaklaşıyor. Paket sistemin gelinler için büyük bir avantaj olduğunu düşünen ekip birçok hizmeti paket içerisinde sunuyor. Firmanın gelin saçı ve makyajı fiyatları ise 800 TL’den başlıyor.

Birbirinden farklı paket içerikleri ve fiyatlar hakkında detaylar için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmet Yelpazesi

İlk tanışmada zevklerinizi öğrenen firma isteklerinize yakın modelleri beğeninize sunuyor. İster katalogdaki modeli isterseniz de aklınızdan geçen modeli kusursuz şekilde hizmete sunan K Bahçecik Kuaför, memnuniyet uyandırıyor.

Gelin saçı ve makyajı dışında manikür – pedikür, takma kirpik, saç kesimi ve boyama, kaynak gibi hizmetler sunuluyor. Ekip tepeden tırnağa uyum içerisinde olmanızı sağlarken zarafetinizi de koruyor. 2 hafta öncesinden iletişime geçilen firmayla koyu sohbet eşliğinde eğlenceli saatler geçirilebiliyor.

K Bahçecik Kuaför Nerededir?

Bu kuaför, İstanbul Kadıköy konumunda yer alıyor. Kadıköy Göztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne yürüme mesafesinde bulunan firmaya toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanabiliyor. Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi güzergahlı herhangi bir dolmuş veya otobüs kullanılabilir. Göztepe Marmaray istasyonu ile de ulaşım mümkün. Firmanın açık adresi de şu şekilde:

Göztepe, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:160 - A 34730 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Kadıköy konumunda hizmet sunulmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan, söz davetleri ve diğer tüm organizasyonlar için bu kuaför tercih edilebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Manikür ve pedikür işlemleri, tırnak bakımı gibi seçenekler de kimi ek özelliklerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve gelin makyajında sizin fikirleriniz doğrultusunda değişiklikler gerçekleştiren firma, duvak tasarımını da başlangıç paketinde sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Saç bakımı ve cilt bakımı hizmetleri, her şey dahil paket ile sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma, kullanılacak aksesuar çeşitlerinde sizin fikirlerinize danışıyor. Toka, taç veya çiçeklerle de süsleme gerçekleştiriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 saat içinde saç ve makyaj tasarımı gerçekleştirilmiş olacaktır.

K Bahçecik Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

K Bahçecik Kuaför organizasyon fiyatları K Bahçecik Kuaför organizasyon fiyatları K Bahçecik Kuaför organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

K Bahçecik Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

K Bahçecik Kuaför

Yorum yaz