Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

June Weddings Hakkında

Kelime anlamı Haziran olan June Weddings, düğün fotoğrafçısı olarak hizmet verdiği sektörde, profesyonel ve deneyimli ekibiyle çiftlerin yardımına koşuyor. İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde yer alan stüdyosunda çalışan ekibi ve dış çekimde sahaya inen ekibi ile çalışmalarına devam ediyorlar. Mutlu evliliklerin simgesi olmaya hedefleyen ve yaratıcı fikirler ile oldukça farklı kareler yakalayan ekip, başarısını her anlamda kanıtlıyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ortalama olarak 1500 TL'den başlıyor.

Yapılan Çekimler

Anlaşmanız düğününüz için yapıldıysa June Weddings düğün fotoğrafçısı ekibi, sizlere kusursuz bir hizmet sunuyor. Düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi gibi hizmetler veriliyor. Ayrıca ek olarak fotoğrafçılar, save the date ve trashday çekimleri ile kendilerine hayran bırakıyorlar.

Katalog çekimi, konsept çekim ve nişan çekimi gibi hizmetler üzerine yapılan anlaşmalarda da daima yanınızda olan June fotoğraf ekibi, işinin ehli kişilerden oluşuyor.

June Weddings Beşiktaş Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Fotoğraf çekimi yapılacak ve gerçekleşecek olan düğününüzden 6 hafta öncesinde iletişime geçmeniz gereken June Weddings, size özel bir tarih belirliyor. Ücret kriterlerini ve fiyatları saat bazında belirleseler de standart ve her şey dahil düğün paketleri bulunuyor.

Standart düğün çekimi fiyatları 1.500 TL olurken, her şey dahil paketler 2.000 TL olarak belirleniyor. Ücretsiz form doldurma fırsatından yararlanarak düğün fotoğrafçısı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayın.

Sunulan Hizmetler ve Avantajlar

Trashday çekimlerinde giyeceğiniz kıyafetlerden mekana kadar her şeyi düşünen ve eksiksiz bir şekilde tamamlayan June Weddings, yıllar geçse de baktığınızda o ana döneceğiniz kareler yakılıyor. Dış çekim yaparken dahi çeşitli dekorlar ve aksesuarlar ile doğal fotoğraflar çeken düğün fotoğrafçısı, renk uyumu ve sinematografik bakış açısı ile kusursuzluğa imzasını atıyor.

Şehir dışı ve yurt dışı çekimi için de yoğun bir şekilde talep gören fotoğrafçı, orijinal fotoğraf teslimi ve ekip temini avantajlarıyla da bir adım öne çıkıyor.

Nerededir?

En güzel, özel ve keyifli gününüzde aileniz ve sevdiklerinizden sonra en büyük destekçiniz June Weddings düğün fotoğrafçısı ekibi oluyor. İstanbul’un Beşiktaş semtinde buluşmak, tanışmak ve tarih belirlemek için sizi bekleyen ekip, samimi, sıcakkanlı ve deneyimli insanlarla dolu. Dereboyu Caddesi üzerinde yer alan stüdyonun tam adresi:

Gürcüoğlu Sokak, No: 19 Ortaköy, Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'nin her şehrine ve yurt dışında birçok şehirde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi, konsept çekim ve nişan çekimi.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmetinin yanı sıra dış mekanda dekorlu çekim yapma hizmetleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Fotoğraf çekimi, trashday çekimi ve düğün klibi hazırlama başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekip temini, orijinal fotoğraf teslimi ve düğün belgeseli çekimi.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Doğal alan ve mekanlarda çekim yapan June Weddings, belirli durumlarda farklı dekorlar kullanılarak çekim yapabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Çekimden 6 hafta sonra.

June Weddings düğün fiyatları ne kadar?

June Weddings düğün fiyatları June Weddings düğün fiyatları June Weddings organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

June Weddings Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

June Weddings

Yorum yaz