İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Ju İstanbul Hakkında

Ju İstanbul, Şişli ilçesinde gelin adaylarına hizmet veriyor. Yıllardır gelinlik modelleriyle herkesin beğenisini ve takdirini toplayan firma, aksesuar hizmetlerini de beğeninize sunuyor. Yıllardır birçok kadının evlilik hayalini gelinlik modelleriyle süslüyor. Firmanın standart hizmet paketi fiyatları 3.000 TL'den başlıyor.

Sunulan Olanaklar

İşini severek ve tutkuyla yapan Ju İstanbul Gelinlik, ilhamını kadınlardan alarak özgün ve modern tasarımların altına imza atıyor. Dikim, daraltma ve prova hizmetleriyle, seçtiğiniz gelinliğin vücut ölçülerinize ve istediğinize uyacak şekle gelmesi sağlanıyor.

Firma, gelinlik modelleri haricinde abiye ve nişan kıyafeti tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Satın alma hizmetine ek olarak gelinlik kiralama fırsatı da firma tarafından gelin adaylarına sunuluyor.

Ju İstanbul Gelinlik Fiyatları

Gelinlikçi, başlangıç ve her şey dahil fiyatlarıyla yeni gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Başlangıç fiyatları 3.000 TL olarak belirlenen gelinlikçide her şey dahil paket fiyatı ise 5.000 TL olarak belirleniyor. Aldığınız hizmetlere ve ek taleplere göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Kişiye özel tasarımlar her gelin adayı için değişiklik göstermekte olup, modellere ve kumaşa göre de fiyat değişebiliyor.

Firma tarafından size özel teklifleri değerlendirmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Ju İstanbul, farklı tarzdaki gelinlik modelleriyle dikkatleri üstüne çekiyor. Gelinlikçi; prenses model, tesettür, vintage, bohem, kabarık ve balık model gelinlik seçenekleriyle mağazada satışa ve gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Firma, hazır kalıp ve özel dikim olmak üzere her bedene, her vücut ölçüsüne uygun farklı gelinlikler tasarlanıyor. Aklında herhangi bir model olmayan gelinlere de yardımcı olan ekip, tasarımlarını 3 hafta içerisinde teslim ediyor. 4 hafta önce iletişime geçildiği takdirler, profesyonel olan bu ekip ile çalışmak mümkün oluyor.

Nerededir? Nerededir?

İstanbul illinin Şişli ilçesinde konumlanan Ju İstanbul, toplu taşıma ve özel araçlarla kısa sürede ulaşım sağlanabilen bir lokasyonda yer alıyor. 27T, 32M, 48N, 522, 55, 65G, 77 ve Avcılar – Söğütlüçeşme otobüs hatlarıyla ulaşım sağlanabilen gelinlikçiye, M2 ve M7 metrolarıyla da kolay ulaşım sağlanıyor. Taksi veya özel araçla gitmeyi düşünüyorsanız açık adres şu şekildedir:

Harbiye Mah. Teşvikiye Cad. İnayet Apt. No:43/1 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kınalık, abiye ve nişan kıyafetleri vardır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelinliğe ek aksesuar hizmeti vardır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp gelinlik modeli başlangıç paketi içindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel gelinlik tasarımı ve duvak tasarımı vardır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelinin isteğine göre tasarımlar yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içinde gelinlik teslim ediliyor.

Ju İstanbul organizasyon fiyatları ne kadar?

Ju İstanbul organizasyon fiyatları Ju İstanbul organizasyon fiyatları Ju İstanbul organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Ju İstanbul Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ju İstanbul

Yorum yaz