İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dj temini
Ekipman
Kişiye özel müzik listesi
Orkestra

İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri Hakkında

1992 yılında temelleri atılan İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri,  davetlerinizde düğün orkestrası ve DJ alanında en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. “Detaylar mükemmelliği oluşturur...” sloganıyla ilerleyen firma, alanında uzman müzisyenlerle çalışıyor. Müşteri memnuniyetine önem veren İstanbul Şişli konumlu firmanın fiyatları  3000 TL’den başlıyor.

Hizmetleri

İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri düğününüzde sizlere adeta müzik ziyafeti yaşatıyor ve kulaklarınızın pasını siliyor. Sevdiğiniz parçaları çalarken son kalite enstrümanları ve ses sistemlerini kullanan firma, aynı zamanda geniş bir repertuvara da sahip. Orkestra ekibi Latin esintileri, romantik dans müzikleri ve hoş tarzda slow müzikleriyle sevdiklerinizle birlikte keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyor.

Ekibin geniş repertuarında farklı dillerden parçalar da bulunuyor. Türkçe dışında İngilizce, Fransızca ve İtalyanca dillerinden de parçalar seslendiren orkestra gecenize renk katıyor. Düğün orkestrası, düğün öncesi planlama toplantısı da gerçekleştirerek çalma listesine eş adaylarıyla birlikte karar veriyor.

İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri Düğün Orkestrası ve DJ Fiyatları

Düğün orkestrası ve DJ hizmetleri için firmanın başlangıç fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketlerde ise bu rakam 5000 TL'ye kadar çıkabiliyor. Ekibin fiyatlandırması ise performans süresine ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor.

Firmanın sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Diğer Olanakları

Izzet & Yakar Music Co, düğün, toplantılar, seminerler, açılışlar, partiler ve daha birçok davet ve organizasyonda düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veriyor. Tamamen profesyonel müzisyenlerden oluşan firma, kaliteli ekipmanları da bünyesinde barındırıyor.

Açık havada da sahne alan ekip en özel gecenizi kaliteli müzikle taçlandırıyor. Bunun yanında kendi zevklerinizle yaratacağınız çalma listesi, etkinlik öncesi prova ve istek parça gibi hizmetlerle  sizlerin geceden memnun ayrılması sağlanıyor.  En kaliteli hizmeti alabilmek için davetinizden en az beş hafta öncesine kadar düğün orkestrası ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Izzet & Yakar Music Co , İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunuyor. İstanbul ilinin en iyi düğün orkestrası ve djleri arasında yer alan ekibe ulaşmak için 27T, 29Ş, 48N, 49A, 49G, 522, 55, 77A numaralı otobüsleri kullanmanız, ya da M2 metrosundan faydalanmanız yeterli oluyor. Ekiple daha detaylı bir sohbet gerçekleştirmek isteyenler için ise açık adres:

Fulya Mahallesi Yeşil Cam Sok No : 11 - 13 Giriş Dükkan Mecidiyeköy, 34393 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Şişli'de yer alan firma İstanbul'un diğer ilçelerinde de hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçerek ekibi düğünlerinizde ağırlayabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orkestra, açık havada performans hizmetiyle ek avantajlar sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sahne sistemleri, ekipman kurulumu, düğün orkestrası performansı başlangıç paketinde sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dj performansı, kişiye özel çalma listesi ve planlama toplantısı her şey dahil paket içeriğinde bulunuyor.

İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri düğün fiyatları ne kadar?

İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri düğün fiyatları İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri düğün fiyatları İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri

Yorum yaz