İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Saç provası
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

İzz Kuaför Hakkında

Gelin saçı ve makyajı konusunda öne çıkan kuaförler arasında yer alan İzz Kuaför, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki Üsküdar ilçesinde bulunuyor. Her biri alanında profesyonel kişilerden oluşan ekibi ve birbirinden farklı gelin saçı modelleri ile sizleri bekliyor. Burada gelin saçının yapımı, makyaj uygulaması, ücretsiz saç ve makyaj provasından oluşan başlangıç paketinin fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Özellikleri

İzz Kuaför Salonu, düğün gününüzde sizlere kusursuz bir görünüm kazandırmak için çalışıyor. Kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini göz önüne alan bu mekan şehir dışında da hizmet veriyor. Aynı anda 15 kişiye birden hizmet sunabilen bu mekan, birbirinden farklı saç ve makyaj modellerine de sahip bulunuyor.

Tecrübeli ekibi ile sizlere eşsiz bir saç ve makyaj deneyimi sunan bu mekan, kuaförlüğü sadece meslek olarak değil bir sanat olarak görüyor. Özellikle gelin saçı ve makyajı yapımında sanatını ortaya koyan kuaför, gelin adaylarını bekliyor.

İzz Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Dünyada her geçen gün değişen saç ve makyaj trendlerini takip eden İzz Kuaför, bu sayede sizi demode saç ve makyajlardan koruyor. Düğün gününüzde sizlere benzersiz bir gelin saçı ve makyajı vadeden bu mekan, her bütçeye hitap eden fiyatlarıyla da adından söz ettiriyor. Gelin saçı ve makyajının yapımı ile ücretsiz saç makyaj provasını içeren başlangıç paketi 500 TL’den başlayan fiyatları ile sizleri bekliyor. Dilerseniz mekanın diğer hizmetleri ile de bu pakete eklemeler yapabiliyorsunuz.

Bu mekanın size özel tekliflerini öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayarak ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Düğün hazırlıklarının kilit noktaları arasında yer alan gelin başı ve makyajı İzz kalitesi ile karşınıza çıkıyor. Burada gelin saçı ve makyajı uygulamasının yanında solaryum, manikür, pedikür, takma kirpik gibi hizmetler de veriliyor. İzz Kuaför, kurulduğu günden bu yana size en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu doğrultuda her yüz tipini dikkate alarak gelin saçı modellerini hazırlıyor. Bu sayede siz de hayatınızın en özel gününde size en uygun saç modeline ulaşabiliyorsunuz.

Kuaför; gelin topuzu, su dalgası gibi klasik gelin başı modellerinin yanında dağınık topuz, at kuyruğu gibi modelleri de başarıyla ortaya çıkarıyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer alan kuaför oldukça kolay ulaşım seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Üsküdar Bulgurlu Mahallesi’nde yer alan bu mekana Marmaray, metro gibi toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi özel aracınızla da gidebilirsiniz. Özel araç tercih edecekler için açık adres şu şekilde: Bulgurlu Mh. Libadiye Cd. No:42 / 3 - A Üsküdar - İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ağda, manikür pedikür, solaryum, takma kirpik hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ücretsiz prova olanağı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve porselen makyaj hizmetlerini içeriyor.

İzz Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

İzz Kuaför organizasyon fiyatları İzz Kuaför organizasyon fiyatları İzz Kuaför organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

İzz Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

İzz Kuaför

Yorum yaz