İzmir Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Limuzin kiralama
Minibüs kiralama
Otobüs kiralama
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Toplu taşıma hizmeti
Vosvos kiralama

İzmir VIP Limuzin Klasik Hakkında

Gelin arabası alanında akla ilk gelenlerden İzmir VIP limuzin Klasik, İzmir ili Buca ilçesinde hizmetlerini sürdürüyor. Oldukça geniş araba grupları ile eskilerden bu yana gelen gelenek ve yeniliğin harmanlanıyor. Çiftlerden tam not alan firmanın başarısına her geçen zamanla bir yenisi ekleniyor. Eğer 400 TL'den başlayan fiyatları ile bu fırsattan siz de faydalanmak istiyorsanız firma ile iletişime geçmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formumuzu doldurabilirsiniz.

Gelin Arabası Kiralama

İzmir VIP Limuzin Klasik gelin arabası alanında çiftlere verdiği hizmetler ile ikon olma yolunda ilerliyor. Çiftler isterlerse klasik araba, limuzin, vosvos, lüks gelin arabası kiralama ya da zevklerine ve isteklerine uygun başka tarzda herhangi bir arabayı kiralayabiliyorlar. Dilerseniz şoförlü araba kiralama hizmeti de sunuluyor. Ayrıca düğününüze gelecek olan konuklarınız için de toplu taşıma hizmeti veriliyor. Limuzin kiraladığınızda limuzin içi lezzetli içecek ve yiyecekler size en güzel şekilde sunuluyor.

İşini severek ve önemseyerek yapan bu gelin arabası kiralama firması, farklı zevkten çiftlerin ihtiyaçlarına da aynı önem ve kalitede hizmet ediyor. Minibüs ve otobüs kiralama hizmeti, VIP transfer hizmeti ile ne tür isteklerinizi olursa olsun hepsini hızlıca firma tarafında en iyi şekilde karşılanıyor. Firmanın arabaları aynı zamanda, fotoğraf çekme hizmeti, USB bağlantısı gibi teknolojik olarak da donanımlı.

İzmir VIP Limuzin Klasik Gelin Arabası Fiyatları

Firmadan talep ettiğiniz isteklere göre fiyatlar değişebiliyor. Ancak firmanın minimum fiyatları 400 TL ile 600 TL arasında değişen fiyatlar ile başlıyor. Detaylı fiyatları görebilmek için, teklif formunu doldurmanız yeterli.

Olanaklar

İzmir VIP Limuzin Klasik araba kiralama firması ile çalıştığınız andan itibaren kendinizin en şanslı çiftler arasında olduğunuzu hemen hissedersiniz. Firma araba kiralama opsiyonunun yanında size fotoğrafçılık hizmeti ve isteğinize göre ikramlıklar da sunuyor. Firma, arabalarında  Araba hizmetlerine hostesler de dahil. Ayrıca firma araba içi süslemeye de aynı özenle yaklaşıyor.

Adı gibi VIP hizmetleri sağlayan firma temizlik noktasında da oldukça titizdir. Her türlü temizliğe hassasiyet gösteriliyor ve karşınıza pırıl pırıl bir araba hizmeti çıkarılıyor. Siz değerli çiftler, VIP araba transfer olanağı sayesinde kendi düğününüze VIP arabayla gidebilirsiniz veya isteğinize göre bu ulaşım aracı, helikopter veya jet gibi lüks ulaşım araçları da olabilir.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Şirinyer İZBAN durağına bir kaç dakiklaık yürüme mesafesinde olan mekana ulaşım oldukça basit. Şirinyer İZBAN güzergahlı diğer toplu taşıma vasıtalarını kullanarak da erişilebiliyor. İzmir Vip Araç Kiralama, Cemil Şenboy Cd. ile Mehmet Akif Cd.'nin kesişiminde yer alıyor. Firmanın açık adresi ise şöyle:

Cemil Şeboy Bulv. No:168/C Şirinyer Buca - İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir geneline hizmet sunulmakta.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Belirtilmemiş.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araba içinde çeşitli ikramların bulunması, araç içi süsleme imkanı, hostes opsiyonu ilave özelliklerden. Jet, helikopter, deniz uçağı lüks ulaşım araçları ile çiftler kendi düğünlerine gidebilirler.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin arabası süsleme ve kısa mesafeli araç kiralama hizmeti, başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Klasik araba kiralama, lüks gelin arabası kiralama, vosvos kiralama gibi seçenekler de bu pakette yer alıyor

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin arabası konsepti çiftlerin taleplerine göre değişiyor. İsterseniz vosvos kiralama ister klasik veya lüks bir araç kiralama şeklindedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Süsleme ve teslim işlemleri, aşağı yukarı 2 saat sürmekte.

İzmir VIP Limuzin Klasik organizasyon fiyatları ne kadar?

İzmir VIP Limuzin Klasik organizasyon fiyatları İzmir VIP Limuzin Klasik organizasyon fiyatları İzmir VIP Limuzin Klasik organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

İzmir VIP Limuzin Klasik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

İzmir VIP Limuzin Klasik

Yorum yaz