İzmir Show Band Orkestrası Hakkında

İzmir Show Band (eski adıyla Mona Lisa Müzik) olarak 15 yıldır yetenekli ve konservatuar çıkışlı kadromuzla canlı müzik ve dj hizmeti vermekteyiz. İzmir Show Band kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren müzik alanında güçlü referanslara sahip, uzman ve deneyimli kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile 12 yıldır hizmet vermektedir.

İzmir’de ve çevre illerde bulunan birçok eğlence mekanı, restaurant ve oteller için yapılan organizasyonları tamamıyla bizler sağlamaktayız. Sizler için önemli olan davet ve geceler için aynı önemin bilincinde olarak unutulmayacak anlar yaşamanıza yardımcı olmaktayız.

İzmir Show Band Detayları

 • Başlangıç Paket Fiyatı: +5.000 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: 3 Hafta
 • Hizmet İçeriği: Açık Havada Performans, Dışarıya Ekipman Kiralama, Şehir Dışında Hizmet, Kendi Müzik Listesini Oluşturma
 • Hizmet Türleri: DJ, Fasıl grupları, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  düğünümüzden tam bir yıl önce nişanımızdada muhteşem bir gece yaşamıştık .düğünümüzde çok kalitelive çok eğlenceliğdi .2 önemli gecemizdede bizi onurlandırdınız.cüneyt bey solist ve müzisyen arkadaşlarınızada teşekkürlermizi iletin lütfen.

 2. Puan

  düğünümüzde en önemsediğimiz konu bizim için müzikti çok araştırdık defalarca farklı gruplarıda izledik .showband de karar kıldık ve ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı gecemizde yaşadık herkese tavsiye ediyoruz.

 3. Puan

  öncelikle kaliteli ve düzeyli eğlence anlayışınız için ailem adınada teşekkür ediyorum.inanın düğünümüzdeki müziğiniz hala konuşuluyor.teşekkürler.

 4. Puan

  Nikah sonrası yaptığımız kokteyl ikramlı aile içinde olan partimizi bu orkestra ile neşelendirdik. Gerçekten çok başarılı bir ekip, ses muhteşem 🙂 Bir ara konserdeyiz sandık herkes kendinden geçmiş bir şekilde eğleniyordu , eşlik ediyordu.Biz sizi çok sevdik şarkılarınızla güzel, keyifli bir gün yaşattığınız için çok teşekkürler.

 5. Puan

  Çeşme’de denzie nazır bir mekanda rakı balık konsepti bir düğün yemeği verdik. Bu düğün ymeeğimizde bizleri eğlendirmesi ve kulaklarımızın pasını silmesi için İzmir Show Band orkestrasını tercih ettik. iyi ki tercih etmişim!

 6. Puan

  Bir an kendimizi konserde hissettik!Bu kadar güzel bir perfonmans ve kalite fazlasıyla coşturdu bizi ve geç saatlere kadar eğlendik.Dİğer organizasyonlarda bu grubu tekrardan görmek isteyeceğiz kesinlikle.

 7. Puan

  Bu harika ekibinize mükemmel orkestra dahil olunca çok kusursuz bir gece gerçekleşti. Hepinizin ellerine ve yüreklerine sağlık. Sürekli tercihimiz siz olacaksınız.

 8. Puan

  Sıradışı bir düğüne imza attık! Her şey planladığımız gibi ilerledi ve o kadar güzel bir müzik ziyafeti yaşadık ki. Biz ve konuklar için çok güzel zamanlardı! Cüneyt Bey’e de ilgilerinden dolayı teşekkürler..

 9. Puan

  Mükemmel ötesi pozitif bir ekiple çalışan orkestra şefiyle uyumlu ve güler yüzlü kişiler oldukça memnun kaldım. önerileri kulak verdiğinizde çok memnun kaldığınızı düşünüyorum .

 10. Puan

  Düğünümüzde bizleri çoşturan doyasıya eğlendiren bu ekibe teşekkür ederiz!
  Eşim ve ben harika vakit geçirdik!
  Teşekkürler!

Yorum yaz