Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi

İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu Hakkında

İzmir Kore Çekim Platosu & Mertcan Gürbüz Photography, hayatınızın en mutlu günlerinden birini fotoğraflarla ölümsüzleştiriyor. Alanında uzman dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, İzmir Karabağlar bölgesindeki çiftlere uzun yıllardır hizmet veriyor. Fotoğrafçının fiyatları ise yaptığı çekimlere ve ek hizmetlere göre belirleniyor.

Çekim Türleri

Mertcan Gürbüz, dış çekim yaparken konsepte oldukça önem veriyor. Gelin ve damat adaylarıyla diyalog halinde belirlenen gün ve saatte çekimler gerçekleştiriliyor. Konsept çekimde dekor ve tag, çadır, salıncak gibi aksesuarlar, LED ışıklarla birlikte kullanılıyor. Çekimler, deniz kenarından lavanta bahçelerine kadar birçok farklı mekanda gerçekleştiriliyor. Stüdyo çekimi isteyen çiftler için bu aksesuarlara stüdyoda da hizmet veriliyor.

Düğün fotoğrafçısı, fotoğrafın yanı sıra video çekimi isteyen eş adayları için düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli hizmeti sunuyor. Bu çekimler sabahın erken saatlerinde başlayarak düğünün son saniyesine kadar devam ediyor. Böylece gelinin kuaföre girişinden salondan çıkışına kadar her an kaydediliyor.

İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu Dış Çekim Fiyatları

Firmanın fiyatları sunduğu hizmet türüne göre farklılık gösteriyor. Başlangıç dış çekim ve düğün fotoğrafı paket fiyatını 750 TL’den başlatıyor. Her şey dahil paket başlangıç fiyatları ise 3.000 TL olarak değişiyor. Fotoğrafçının paket ve çekim türüne göre değişen fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Mertcan Gürbüz Photography, dış çekim ve düğün fotoğrafı çekimlerini daha kusursuz hale getirmek için başarılı ekiple çalışıyor. Bu ekip, çekimde kullanılacak aksesuarlardan gelinin saçı ve makyajına kadar her detayla özel olarak ilgileniyor.

Fotoğrafların en iyi açılardan çekilmesi için drone ve Jimmy jib kullanıyor. Manzara da en az açı kadar önemli olduğundan sanatçı yalnızca İzmir ilinde değil, şehir dışı ve yurt dışında da çekim yaparak dilediğiniz tüm manzaralara fotoğraflarınızda yer verebiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir ili Karabağlar ilçesinde bulunan Mertcan Gürbüz dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, birçok otobüs durağının mevcut olduğu merkezi bir konumda yer alıyor. 157, 27, 691, 879 ve 92 numaralı otobüslerle mekana rahatlıkla ulaşılabilir. Şahsi araçlarla veya taksiyle ulaşmak da alternatif olarak tercih edilebilir.

Adres: Aydın, 4272. Sk. 15/A, 35130 Karabağlar / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi ve katalog çekimlerinizi yaptırabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Stüdyo çekimi, ev çekimi, dış çekim konsept çekimi, manzara çekimi, sahil çekimi ve  doğal çekim yapılmaktadır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Stüdyo çekimi, orjinal kopya teslim, dış mekan çekimi, ekip çekim türleri: düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi ve katalog çekimidir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Nişan çekimi ve save the date çekimlerinden yaralanabilirsiniz.

İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu düğün fiyatları ne kadar?

İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu düğün fiyatları İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu düğün fiyatları İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu organizasyon fiyatları ise 750 - 3000 TL arasında değişmektedir.

İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Tam anlamıyla işinin ehli diyebilirim! 🙂 Çekimler aşırı eğlenceli ve profesyonel. Teşekkürler Mertcan Gürbüz ailesi 🙂

  2. Puan

    tek kelimeyle muhteşem bir ekip. mertcan bey bize çok yardımcı oldu ve poz verme konusundaki ön yargımızı kırdı Çok destekleyiciler, teşekkür ediyorum!

Yorum yaz