İzmir Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
10000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Kişiye özel müzik listesi
Orkestra

İzmir Express Orkestrası Hakkında

Uzun süredir sektörün içinde yer alan İzmir Express Orkestrası, tecrübeli müzisyenlerden oluşuyor. Birçok farklı tarzı barındıran düğün orkestrası, bu yanıyla da avantaj yakalıyor. İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde yer alan firma, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verebiliyor. En özel gününü kaliteli ve eğlenceli müzikle tamamlamak isteyenler için ekibin fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Olanakları

Kaliteli ekipmanlarıyla ve kaliteli duruşuyla sahne alan İzmir Express Orkestrası , en değerli misafirlerinizle birlikte keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyor. Alanında uzman sanatçılarla çalışan orkestra, sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.  Düğün orkestrası, davetinizden önce planlama toplantısı gerçekleştiriyor. Bu toplantıda kendi şarkı listenizi de oluşturarak gecenize renk katabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanında orkestra, ses, ışık, truss ve sahne sistemlerine de aynı kalitede özen gösteriyor.Ayrıca interaktif sahne performansı da gerçekleştien ekip her detaya önem veriyor ve eşsiz bir deneyim yaşamanız sağlanıyor.

İzmir Express Orkestrası Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün orkestrası için firmanın başlangıç fiyatları 10000 TL’den başlıyor. İzmir Express Orkestrası her şey dahil paketi için fiyatları 2000 TL'den başlatıyor. Orkestranın sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilir, DüğünBuketi destek ekibiyle hiç vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Ek Hizmetleri

İzmir Express Orkestrası, sahip olduğu geniş ve çeşitli repertuvar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Türkçe dışında İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca dillerinden parçalar söyleyen ekip bunun yanında çeşitli müzik tarzlarında da parçalar çalıyor. Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk türü ile öne çıkan ekip, çeşitli konsept müziklerini de bünyesinde barındırıyor.

Nostaljik, Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko ve Tango seçenekleriyle oldukça zengin müzik seçkileri de ekip tarafından başarıyla icra ediliyor. İzmir merkezli orkestra, kendini İzmir ile sınırlandırmayarak davetiniz hangi ilde gerçekleşiyorsa oraya kadar geliyor ve gecenize konuk oluyor. Orkestrayla davetinizden dört hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzEx Orkestrası, İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde bulunuyor. İzmir ile sınırlı kalmayarak tüm Türkiye’de düğün orkestrası alanında hizmet veren ekibe toplu taşıma kullanarak ulaşmak isteyenler 249, 330, 502, 515, 543, 963 numaralı otobüsleri ve İzmir metrosu ile ulaşılabiliyor. Şahsi araçlarını tercih edecekler için orkestranın açık adresi ise şu şekilde:

"Folkart Towers A kule daire 2601 Bayraklı/İzmir."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'in Bayraklı ilçesinde yer alan firma şehir dışı hizmet de veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, kına, nişan, toplantı, gender-reveal partisi, baby-shower, parti, doğum günü, bayi toplantısı, davet gibi organizasyon türlerinde hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Dört hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Açık havada performans, şehir dışında hizmet ve kendi müzik listenizi oluşturma sunulan ek avantajlar yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekipman temini, düğün orkestrası ve DJ hizmeti başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ses-ışık-truss ve sahne ekipmanları, özel konseptler ile düğün öncesi planlama toplantısı her şey dahil pakette yer alıyor.

İzmir Express Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

İzmir Express Orkestrası düğün fiyatları İzmir Express Orkestrası düğün fiyatları İzmir Express Orkestrası organizasyon fiyatları ise 10000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

İzmir Express Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İzmir Express Orkestrası

Yorum yaz