İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Dans grubu
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

İzmir Balık (Bakırköy) Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası’nın en bilindik yerlerinden biri olan Bakırköy ilçesinde bulunan İzmir Balık, çeşitli nişan ve söz organizasyonlarını da elinde bulunduruyor. Kurulduğu günden bu yana kalite standartlarını hep daha yükseğe taşıyan mekan, size unutulmaz bir nişan ve söz mekanı vadediyor.  Kokteyl servisi bulunmayan bu mekan hafta içi kişi başı 50 TL’den başlayan yemekli menü fiyatları ile konuklarınızı ağırlayabiliyor.

Mekanın Özellikleri

Sizlere ve konuklarınıza yüksek kaliteli hizmet vadeden İzmir Balık, sahip olduğu açık renklerdeki dekorasyon ile de müşterilerinin beğenesini kazanıyor. Sadece kapalı alandan oluşan davet alanı ile sizleri bekleyen İzmir Balık, açılır kapanır tavanı ile de öne çıkıyor. 50 ile 100 kişi arasında değişen kapasitesi ile konuklarınız gönül rahatlığı ile burada ağırlanabiliyor.

Birbirinden faklı birçok oturma düzeninin de hazırlanabildiği bu mekan nişan organizasyonunuzu unutulmayacak bir hale getiriyor. Bu sayede çiftler yıllar sonra bile hafızalara kazınacak bir nişan törenine sahip olabiliyor.

Olanakları

İzmir Balık’ta söz mekanınız için en iyisi hedefleniyor. Söz mekanı, fotoğrafçı getirme gibi imkanları da bulunan İzmir Balık’ta unutulmaz bir nişan organizasyonu deneyimi yaşanıyor. Etkinlik sorumlusu hizmeti sunan İzmir Balık, nişan ve söz organizasyonlarının aranan mekanları arasında yer alıyor. İsteğe bağlı olarak oryantal/ zenne/ dans ekibi hizmetleri de sunuyor.

Birçok eğlenceli davetin vazgeçilmez mekanı İzmir Balık müzik/ DJ hizmeti de veriyor. Bu sayede nişan töreniniz eğlenceli ve unutulmaz bir hale getiriliyor.

İzmir Balık Nişan ve Söz Fiyatları

Hafta içi yapılan yemekli mekan fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Hafta sonu yapılan yemekli davet fiyatı ise kişi başı 50 TL’den başlayarak 100 TL’ye kadar çıkıyor. Kokteyl servisi bulunmayan bu mekanı yemekli ve ya yemeksiz nişan ve söz davetiniz için gönül rahatlığı ile tercih edilebiliyor. Detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayarak ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Mekan, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alıyor. Bakırköy’de Sakızağacı Mahallesi’nde yer alan bu mekana ulaşım toplu taşıma ile oldukça kolay şekilde yapılıyor. Metrobüsle veya Marmaray ile oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Özel araçla da oldukça rahat şekilde gidilebilen bu mekanın açık adresi ise şu şekilde: Sakızağacı Mahallesi, Kennedy Cad. No:67.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, baby shower etkinlikleri düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Organizasyon sorumlusu bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Nişan ve söz davetiniz için mekan düzenlemesi yapılabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan getirilebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Balık menü seçenekleri yer alıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00.00

İzmir Balık nişan ve söz fiyatları ne kadar?

İzmir Balık nişan ve söz fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, İzmir Balık nişan ve söz fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

İzmir Balık Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

İzmir Balık kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz