İzdivaç Düğün Salonu Hakkında

Düğün organizasyonu sektöründeki tecrübesiyle öne çıkan İzdivaç Düğün Salonu kuruluşundan bu yana göze çarpan profesyonel ekibi ile İstanbul Eyüp’te sizlere hizmet vermektedir. Kapalı salonunda sizlere geniş bir alan sunan mekanımız 500 ila 700 kişiye kadar olan organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Yemekli organizasyonlarınız söz konusu olduğunda usta şeflerinin hazırladığı lezzetli menüler ile konuklarınıza ziyafet kalitesinde bir akşam yaşatmanız bizimle mümkün.

Menüler üzerinde dilediğiniz planları yapmak da elinizde. Şehir merkezinde bulunan salonumuz panoramik manzarası ve estetik masa düzenleri ile güzel menülerini bir adım öteye de taşımakta. Dilerseniz bu konularda özel olarak sizlere tüm isteklerinizi sunabilecek sayısız alternatiflerle donanmış catering ve organizasyon firmaları ile anlaşarak da güzel gecenizi ekiplerimizle birlikte yönetmelerini tercih edebilirsiniz. Yemek servisi için sunduğumuz tüm bu olanakların yanında organizasyon sorumlumuz da bulunduğu için, etkinliğinizin planlamasını tamamen İzdivaç Düğün Salonları da yapabilmekte.

Neden İzdivaç Düğün Salonları?

Işık, ses ve sahne ekipmanları açısından teknolojinin sağladığı son olanaklarla tasarlanmış salonumuz, sizleri mutlu edecek her niteliği taşımakta. Sizlerin ve misafirlerinizin mekanımıza özel aracıyla gelmesi durumunda rahatlığınızı gözetecek elli kişiye kadar kapasitesi bulunan otoparkımızı da hizmetinize sunmaktayız. Tesisimizde rahatlıkla gerçekleştirilmesi mümkün etkinlikler arasında doğum günü kutlamaları, kına geceleri, bütün kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan merasimleri, partiler, sünnet düğünü ve düğünler de bulunmaktadır. Kalabalıkları ağırlayacağınız yemekli, yemeksiz ve ikramlı bütün davetleriniz bizimle emin ellerde! Geniş pistimiz ve gösterişli salon dizaynımız ile sizlerin hayallerine layık bir etkinlik yaşamanız için tüm emeğimizi ortaya koyuyoruz.

İzdivaç Düğün Salonları Nerededir?

İzdivaç Düğün Salonları Yeşilar Mahallesi Girne Caddesi No:55 Eyüp, Gaziosmanpaşa adresinde sizlere hizmet vermektedir. Salonumuza ulaşım için toplu taşıma araçları kullanacak misafirlerimiz için uygun otobüs hatları 37, 39D, 39O, 39Y, 47, 49T, 49Y, 49Z, 94Y, 99Y olup beş dakika mesafemizdeki Saya Hilal Camii durağından geçmektedir. Şişhane – Aksaray – Vialand ile Gaziosmanpaşa - Yeşilpınar Mahallesi – Finanskent hatları da Mercan Sokak ve Cennet Sokak duraklarından geçmekte olup mekanımıza ulaşım için sizlere kolaylık sağlayacaktır.

İzdivaç Düğün Salonu Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 10-30 TL
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750
 • Yemekli Kapasitesi: 500-750
 • Kokteyl Kapasitesi: 500-750
 • Konaklama Kapasitesi:
 • Otopark Kapasitesi: 100'den az
 • Mekan Özellikleri: Kapalı Mekan
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?:

Sırala

 1. Avatar
  Aysel & Muhammed
  Puan

  300 kişilik ikramlı bir düğün düzenledik. Bu kadar kalabalık olduğumuz iiçin bir problem oluşmasından korkuyordum fakat korktuğum başıma gelmedi. Ekip çok iyi organize olmuştu . Teşekkür ederim herkese.

 2. Avatar
  Elif & Hüseyin
  Puan

  Salon geniş ve ferahtı. Kapalı salon olması rağmen sıkılmadık sanırım tavan yüksekliğinden dolayı çok ferahtı. Şık süslemeleri ve pist genişliği bizi cezbetmişti. Kolonlar kimsenin dans pistini görmesini engellememiş gerçekten söz verdiğiniz gibi dizayn etmişsiniz. Hepinize teşekkür ederiz.

 3. Avatar
  Emine & Nadir
  Puan

  Özel teşekkürüm orketstraya gelsin 🙂 hiç bir isteğimizi geri çevirmediler. Doyasıya eğlendik. Akrabalarımdan çok güzel geri dönüşler aldım. Herkes salondan memnun ayrılmış. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 4. Avatar
  EMİNE
  Puan

  Kapalı bir düğün salonu olan bu mekanda düğünümüzü yaptık. Canımızı sıkacak hiçbir sorunla karşılaşmadığımız gibi, çok da memnun kaldık. Davetli sayımız 500’e yakındı. İkramlı bir düğün oldu. Hepsi taptazeydi, pasta da çok lezzetliydi. Gelin odasının olması bizim işimizi, otoparkının oluşu misafirlerimizin işini kolaylaştırdı. Öneririm.

 5. Avatar
  Samet
  Puan

  Kalabalık bir organizasyon yapmak isteyenler için çok uygun bir mekan 750 kişilik bir kapasitesi var. Mekan kapalı bir salon olmasına rağmen havalandırma sistemi çok iyi çalışıyor. Ayrıca orkestrasına biz de misafirlerimiz de hayran kaldık. Çok eğlencelilerdi. Bizim ve misafirlerimizin oldukça rahat ulaşabileceği bir konumda oluşu bizim için tercih sebebi oldu. Ayrıca düğünümüz kalabalık olmasına rağmen pist alanı oldukça genişti, hiç sıkış sıkış bir düğün olmadı. Herkese tavsiye ederim.

Yorum yaz