Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
300 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Kalıcı oje uygulaması
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Saç provası
Saç tasarım

İxir Kuaför (Özden Cantekin)

Başkent’in göbeği Çankaya Yüzüncü Yıl semtinde konumlanan İxir Kuaför, her anlamda sizlerin saygısını kazanmakta. Makyaj ve saç paketlerinde kapsamlı olanakların ve her türlü cilt bakım uygulamalarının bulunduğu İxir Kuaför Özden Cantekin, gelinlerimize ve yakınlarına da farklı farklı hizmetler sunmakta. Sizlere özel sadece 300 TL'den başlayan cazip fiyatları ile bu kuaförde, her türlü gelin makyajı ve gelin başı seçenekleri itina ile tasarlanmakta.

Hizmetler

Düğün günü, sadece size değil, yakınlarınıza da ihtimamla servis sunan bu İxir Kuaför, düğün günü öncesinde prova imkanı da sunuyor. Bu prova esnasında karar verdiğiniz modeller düğün esnasında en güzel haliyle karşınıza çıkacaktır. Düğünden 1 - 2 hafta önce Özden Cantekin ile iletişime geçmeniz sizin için de daha iyi olacaktır.

Gelin saçı ve makyaj haricinde kişisel bakımda da en güzel olanakların bulunduğu bu kuaför, keratin - botoks bakım, ombre - sombre - röfle, manikür - pedikür, vizon kirpik, ipek kirpik, lazer epilasyon, cilt bakımı ve kalıcı makyaj uygulamalarını itina ile gerçekleştirmekte.

İxir Kuaför Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Gelinlerimize ve yanlarından bir an olsun ayırmak istemedikleri yakınlarına özel hazırlanan iki farklı düğün paketi bulunuyor. Başlangıç fiyatı, 300 TL olan bu paketlerin içerikleri sizin arzunuza ve kullamak istediğiniz aksesuarlara göre detaylandırılmakta. Farklı konseptleri ve cazip ilave avantajları kullanmak isteyen gelinlerimize özel 400 TL’den başlayan her şey dahil paketler de sizlere sunulan düğün paketlerinden.

Olanaklar

Gelinlerimize özel hazırlanan paketin içeriğinde saç ve makyaj uygulamaları bulunuyor. Gelin başı konusunda, yüz tipiniz ve saç şekliniz en belirleyici kriterlerden. Sizlere sunulan bazı gelin başı seçenekleri, tesettürlü gelin başı, kısa gelin saçı, salınık gelin saçı ve her türlü dağınık gelin topuzu olarak belirtilebilir.

Gelin makyajında da daha önceki provalarda da konuşulduğu üzere sizin cildinize ve göz renginize göre farklı tasarımlar bulunuyor. Ela göz makyajı, yeşil göz makyajı gibi seçeneklerin yanında sade gelin makyajı, esmer gelin makyajı ve porselen makyaj uygulamaları mevcuttur.

İxir Kuaför Nerededir?

Çankaya 100. Yıl’da bulunan bu mekanın yakınındaki otobüs duraklarından 132, 136, 411, 419, 482 numaralı otobüs hatları geçmekte. Ankara’nın her yerinden buraya ulaşım mümkün. İxir Kuaför adresini de şu şekilde belirtelim: İşçi Blokları, 1525. Sk. 12/A, 06530 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara merkezli hizmet sunmakta.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin başı, düğün makyajı ve her çeşit cilt bakım uygulamaları sizlere sunulan ilave uyulamalardan.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Bazı ek avantajlar ise duvak, kişisel bakım ve taç alternatifleri olarak belirtilebilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sade ve doğal temaların göz önünde olduğu başlangıç paketinde, en güzel saç uygulamaları da bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette ise daha ayrıntılı saç ve makyaj uygulamalarından ziyade farklı aksesuar kullanım seçenekleri de bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İsteğinize göre farklı dekorasyon ve konsept seçenekleri sunuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 - 2 saat içinde işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

İxir Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

İxir Kuaför organizasyon fiyatları İxir Kuaför organizasyon fiyatları İxir Kuaför organizasyon fiyatları ise 300 - 400 TL arasında değişmektedir.

İxir Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

İxir Kuaför

Yorum yaz