İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

İstinye Wedding House

İstanbul’da kına gecesi organizasyonunuz için şık ve profesyonel bir mekan arayışındaysanız, İstinye Wedding House mutlaka keşfetmeniz gereken bir yer. Şehrin en güzel ilçesi Sarıyer’in gözde semti İstinye’de bulunan Wedding House, cazip kına fiyatları ve sunduğu imkanlarla oldukça tercih edilesi özelliklere sahip. Kına organizasyonunuzu gerçek bir peri masalına dönüştürmek isterseniz, burası tam size göre!

İstinye Wedding House, kına organizasyonları haricinde düğün, nişan, sünnet gibi geleneksel eğlencelerin yanı sıra bayi toplantısı ve çeşitli etkinlikler için de hizmet sunmaktadır.  Merkezi bir konuma sahip olan mekanın, profesyonel organizasyon planlama ekibi sayesinde etkinliklerinizi burada yemekli, kokteyl ya da parti konseptinde hayata geçirebilirsiniz. İstinye Wedding House kına gecesi fiyatları, rezervasyon detayları ve hizmet ayrıntıları için Düğün Buketi düğün planlama ve danışmanlık ekibiyle bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Kına Geceniz için Beklentilerinizi Yüksek Tutun

Kına geceniz için beklentilerinizi hiç mi hiç düşürmenize gerek yok! Eğer ki kına organizasyonu mekanı için İstinye Wedding House seçiminde bulunduysanız, inanın asla pişman olmayacaksınız. Zira gerek mekanın büyüleyici atmosferi gerekse de sunduğu olanaklar, rüya gibi bir kına gecesi ile konuklarınızı ağırlamanıza fırsat tanıyacaktır.  Bu ihtişamlı kına mekanının kendi organizasyon planlama ekibinin bulunması, organizasyonunuzu hayallerinize yakışır bir şekilde hayata geçirmenizi sağlayacaktır. Kına eğlenceleri için kına tahtı, çeşitli müzik ve sahne şovları da sunan İstinye Wedding, yemekli ya da kokteyl konseptli eğlenceler için uygundur. Dışarıdan organizasyon firması ve catering hizmeti alınmasına olanak tanıyan mekanda, hayatınızın en özel gününü gerçek bir şölene dönüştürmemeniz için hiçbir neden yok!

Geniş, ferah, yüksek tavanlı, açık ve kapalı salonları bulunan mekanda, beş yüz ila yedi yüz elli kişilik organizasyonları rahatlıkla hayata geçirmek mümkün. Elbette daha az kişinin katılım sağlayacağı bir kına eğlencesi hayaliniz varsa, onu da yine Wedding House’ta düzenleyebilirsiniz. Başta da belirttiğimiz gibi, bu özel mekanda her şey gerçek manada hayallerinize yaraşır biçimde gerçekleşiyor çünkü. Ayrıca mekanın kendisine ait tam beş yüz araçlık otoparkının ve vale hizmetinin bulunması, kına organizasyonunuza katılan misafirleriniz için büyük kolaylık olacaktır. İstinye Wedding House kına organizasyonları hakkında ücretsiz bilgi edinmek için Düğün Buketi danışma servisimize telefon edebilir veya “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz.

İstinye Wedding Kına Fiyatları

İstinye Wedding House, beş yüz ila yedi yüz elli kişinin rahatlıkla eğlenebileceği geniş ve ferah bir salona sahiptir. Mekanın ve eğlence imkanlarının böylesine geniş olması, kına organizasyonunuzun konseptini nasıl belirlemek ve ne kadar misafir ağırlamak istediğiniz konusunda size büyük bir özgürlük sağlamaktadır. Wedding House, kına gecesi organizasyonları için kına tahtı, sahne şovları, after party, etkinlik planlama gibi birçok imkan sunmaktadır. Tüm bu hizmetlerini cazip fiyatlar ile sunan mekan ayrıca esnetilebilir kına paketleri ile oldukça tercih edilesi bir yer. Mekanın kına fiyatları ve organizasyon detayları için Düğün Buketi düğün planlama ekibiyle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bu özel mekanın Düğün Buketi’ne özel fiyat ve avantajlı hizmetlerinden faydalanmak için de hemen “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz.

İstinye Wedding House Adres / Nasıl Gidilir?

İstinye Wedding House, İstanbul Sarıyer ilçesinin İstinye semtinde merkezi bir konumda yer almaktadır. İstinye Park Alışveriş Merkezi’ne yüz metre uzaklıkta bulunan mekana kişisel araçlarla da toplu taşıma ile de rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Öyle ki birçok toplu taşıma aracı mekanın neredeyse önünden geçmektedir. Dolayısıyla mekanın böylesine merkezi bir konumda profesyonel organizasyon hizmetleri sunuyor olması, onu İstanbul’un en gözde yerlerinden biri haline getirmektedir.

İstinye Wedding House açık adresi ise şöyle: İstinye Katar Caddesi Numara: 17 Posta Kutusu: 34500 İstinye - Sarıyer / İstanbul

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması ve catering temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Kendi bünyelerinde fotoğrafçıları bulunmaktadır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel ve vejetaryen menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'da sona eriyor.

İstinye Wedding House kına gecesi fiyatları ne kadar?

İstinye Wedding House kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, İstinye Wedding House kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

İstinye Wedding House Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

İstinye Wedding House açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  kına gecemde emeği geçen tüm istinye wedding ekibine ve Hülya hanıma sonsuz teşekkürlerimizi yolluyoruz kına tahtımdan ikram servislerine kadar her şeyle tek tek ilgilendiler misafirlerim de çok ama çok memnun kaldı iyi ki seçmişiz diyoruz 🙂
  Ceren ve Mehmet çifti

Yorum yaz