İSTDO Düğün Salonu Derneği

İstanbul’da en özel gününüzü, mutluluğunuzu paylaşmak istediğiniz yer arıyorsanız ne duruyorsunuz İSTDO Düğün Salonu Derneği ile tanışın! Birbirinden güzel ve özel tasarımıyla, dekoruyla içinizi açacak size en özel gününüzde en güzel atmosferi sağlayacak mekânın işte en doğru yepyeni adresi İSTDO Düğün Salonu Derneği!

Bunların yanı sıra Sosyal Dayanışma ve İstişare Toplantılarına da hizmet vermektedir. Farkımızı yaptığımız sıradan organizasyonların dışına çıkarak kanıtlıyoruz ve siz değerli misafirlerimize hizmette sınır tanımıyoruz. Kendinizi en özel en rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz bir mekânın kapılarını sizlere her sezon olduğu gibi bu sezonda açıyoruz!

İSTDO Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Ayrıcalığın adresi olan İsto Düğün Salonu yaklaşık 500-950 kişilik geniş ve kullanışlı alanıyla sizlere en güzel şekilde hizmet vermektedir. Mutlu ve sağlam aile kurumunun temelini bu düğün salonunda gerçekleştirin ve siz de hayatınızda en güzel başlangıcı bu özel mekânla birlikte yapın! En önemlisi de size ekibin verdiği ilgiyle mutluluğu yaşayın!

Toplantıların, davetlerin yapıldığı en kaliteli organizasyonun yapıldığı en gözde mekândasınız. İSTDO Düğün Salonu Derneği'yle sizlerin en güzel hayalleriniz gerçekleştirmek için buradayız ve en güzel en özenli hizmetleri siz değerli misafirlerimize sunmaktan onur duyarız. Özel günleriniz, kına geceleriniz, mezuniyet törenleriniz, balolar vb. hiç fark etmez her hayalinizi sizlere en güzel şekilde sunmak için buradayız.

İSTDO Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir? Nerededir?

Sizler sadece adresimize ulaşacaksınız ve bizler sizin hayallerinizi en özenli titiz bir şekilde gerçekleştirmek için faaliyet göstereceğiz! Gözü kapalı güvenebileceğiniz, hizmette sınır tanımayan mekânın tam da adresi burası. Hayallerinize kavuşmanın adresi bu kadar kolay! İsmetpaşa Cad. No:1 Meslek Odaları Binası K.5 D.8 34150 Bayrampaşa / İstanbul aradığınıza adres olsun istiyoruz!

Düğün salonu işletmeciliği vasfının kazandırıldığı en önemli adreslerden birindesiniz. Milyonlarca çiftin aile temellerine adım attığı o muhteşem ana tanıklık ettiği noktadasınız. Bütün bu güzel anlara tanıdıklık etmek için ne duruyorsunuz bir dakika bile vakit kaybetmeyin ve hayallerinizden asla ödün vermeyin doğru adrese kendinizi teslim edin!

İSTDO Düğün Salonunda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştirilir?

Düğün, nişan, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri vb. etkinlikleriyle kalmayıp bunların yanı sıra özel Eğitim ve İstişare toplantılarının yapıldığı ve eğitim seminerlerinin düzenlendiği bir mekân olan İSTDO’da sizleri kaliteli hizmet bekliyor! Birçok etkinlik ve organizasyon faaliyetinde bulunan bu eşsiz mekânı tercih etmek verilecek en doğru kararlarınız arasında olacaktır. Bu özel ve güzel mutluluğu sevdiklerinizle en özel misafirlerinizle ve bütün davetlilerinizle paylaşmak için en doğru adresin burası olduğunu sizlere daha önce bizi tercih etmiş müşterilerimiz söyleyebilir! Onların sayfadaki yorumlarını okuyarak ve videoları izleyerek bizler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz!

Birbirinden özel toplantılara, düğünlere, kınalara, sünnet düğünlerine, mezuniyet törenlerine ev sahipliği yapmış özel bir yerle tanışmaya davet ediyoruz! En güzel en mutlu anınızla ilgi endişe yaşamak istemiyorsanız mutlaka tercih etmeniz gereken mekânlardan birinde olduğunuzu sizler anlatmak istiyoruz! Bir mekân ne kadar farklı olabilir ki demeyin! Birbirinden özel çalışma ekibiyle, titiz yetkilileriyle sizlere farklı olduğunuzu hissettirebilecek adrestesiniz!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    yemekler çok lezizdi ve masa sandalye süslemelerine bayıldık bu bzizm düğünümüzmü olduk biran 🙂 teşekürler herşey için

  2. Puan

    Çiçek tasarımları tam istediğim gibioldu her konuda yardımcı oldunuz çok teşekkürler çok içten ve samimi bir ekip.

  3. Puan

    Güzel ve şık bir mekan ikramlıkları da çok lezzetliydi memnun kaldık düğünümüzden ve hizmetten ve fiyattan da…

Yorum yaz