İstanbulHall Wedding & Convention Hakkında

Antalya’da düğün yapacak çiftler için İstanbulHall Wedding & Convention gözde mekanlardan biri.

İstanbulHall Wedding & Convention, Antalya Muratpaşa’da, rüya gibi bir düğün yapmak isteyen tüm çiftleri düğün organizasyonları için davet ediyor. Ayrıca , nişan, kına, düğün, sünnet düğünü, baby shower, kurumsal etkinlikler, resepsiyon, doğum günü, mezuniyet gibi organizasyonlar da yapılabiliyor. Profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple ve menü seçenekleri ile kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız aradığınız yer İstanbulHall diyebilriz.

İstanbulHall Wedding & Convention Kaç Kişiye Hizmet Veriyor?

Kapalı bir mekan olan İstanbulHall Wedding & Convention, kapalı mekan kapasitesi olarak 750-1.000 kişiye hizmet verebiliyor. Yemekli davetli kapasitesi 400 – 500 kişi arasında değişebiliyor. Ayrıca farklı bir alternatif olarak kokteyl organizasyonu isteğinize yine 400 - 500 kişi arasındaki kapasitesiyle hizmet verebiliyor.

Hayalinizdeki Düğün İçin Her Şey İstanbulHall Wedding & Convention’da!

İstanbulHall Wedding & Convention, her çiftin hayalindeki kusursuz düğünü gerçekleştirmek için çalışıyor. Hayal ettiğiniz organizasyonu profesyonel bir ekiple gerçekleştirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda doğru bir yönlendirme ile de her şeyin yolunda gitmesini sağlıyorlar.

İstanbulHall Wedding & Convention’da gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda yemekli, yemeksiz veya kokteyl seçeneklerinden birini seçebiliyorsunuz. Seçeceğiniz menüye dair önceden tadım yapabiliyor ve dilediğiniz değişikliği gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca menü içerisinde vegan, vejeteryan, diyabet ve çocuk menüsü gibi farklı alternatiflere yer verebiliyorsunuz.

Şık salon dizaynı ve konsepti, ses, ışık ve sahne hizmeti; park sorununa çözüm olarak da 400 araçlık otopark ve vale hizmeti mevcuttur.

Organizasyon hizmeti için dilerseniz salonun organizasyon imkanlarını kullanabilir dilerseniz de dışarıdan organizasyon firması ile anlaşarak dilediğiniz her ayrıntıyı kendiniz planlayabilirsiniz.

Organizasyon öncesinde ve organizasyon boyunca size eşlik edecek organizasyon sorumlusu da işinizi kolaylaştıracak ve daha keyifli bir gün geçirmenize yardımcı olacak

Cazip Fiyatlarla Lüksü Yakalayın

Sizin için kusursuz biçimde gerçekleştirilecek bir organizasyon için sınırsız ve lüks hizmetle gönlünüze hitap etmenin yanı sıra cazip kişi başı fiyatlarıyla İstanbulHall Wedding & Convention, bütçenize de hitap ediyor.

İstanbulHall Wedding & Convention Nerede?

İstanbulHall Wedding & Convention’a özel aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Salonu ziyaret etmek isteyen ve yol bilgisi almak isteyenler için adres bilgisi ise şöyle: Çağlayan Mahallesi, 07230 Muratpaşa / Antalya

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Şık ve klas bir salon ben düğün organizasyonum için tercih ettim ama nişan ve kına da yapıyorlarmış tavsiye ederim

  2. Puan

    Masa tasarımı ve sunum harika. Konsept tam istediiğğim gibi. Bir tanıdığın düğününe gelmiştik. Çok beğendik.

  3. Puan

    Çok güzel bir mekan burası, her şeyiyle çok ilgili kaliteli ve samimi. herkese önerebileceğim bir yer tek geçerim

Yorum yaz