Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
400
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
400
Max
Havuz Başı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Hamam
 • Yüzme havuzu
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Yemek servisi
After party alanı

İstanbul Gönen Hotel Hakkında

Bahçelievler ilçesinde farkını ortaya koymayı başaran İstanbul Gönen Hotel, otelde düğün organizasyonunuz için sizleri davet ediyor. Menüsünden fiyat skalasına, tasarımından sunduğu hizmetlere kadar her konuda İstanbul içerisinde gözde bir mekan olmayı başarıyor. Hayal ettiğiniz her detayı profesyonel bir şekilde işleyen ve bunu uygun fiyatları ile yapan otel, muhteşem bir deneyim yaşamanıza destek oluyor.

Otelin Özellikleri

Ender rastlanabilen bir mimarisi olan İstanbul Gönen Hotel, sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için alanında deneyimli kişilerle çalışıyor. Pozitif bir şekilde tüm hayallerinize sıcak yaklaşan mekan, en mutlu anlarınızı yaşamanıza katkıda bulunuyor.  Düğününüz için en önemli detayları kusursuz şekilde işleyen otel, şık düğünlerin adresi oluyor..

En mutlu anlarınızdan biri olacak düğün gününüzün sorunsuz bir şekilde geçmesini istiyorsanız Gönen Otel, profesyonellerle çalışıyor. Bugüne kadar binlerce etkinlik yapan ve tüm müşterilerine ve konuklarına memnuniyet içerisinde veda eden mekana, organizasyonunuzu gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Kapasite Bilgisi

Özel dekorasyonu ve eşsiz mimarisi ile sizleri büyüleyecek güzellikte olan otelin kapalı davet alanı kolonsuz ve yüksek tavanlıdır. Balo salonunda ve havuz başında misafirlerinizi ağırlayabilecek olan Gönen Otel, sizlere yönelik birçok etkinlik ve hizmet sunuyor.. Havuz başında da etkinlik yapmanıza olanak tanınan yerde, kapasite açısından sorun yaşanmıyor.

Açık alanı için 300 - 400 davetli çağırabilmenize olanak tanıyan otel, kapalı alanı için 500-750 kişilik kapasite sunuyor. Konaklama için de 750 kişilik bir alana sahip olan otel, düğün ve after party sonrasında sizleri konfor içerisinde ağırlamaya devam ediyor.

İstanbul Gönen Hotel Fiyatları

İstanbul sınırları içerisinde bulunduğu konum başta olmak üzere sunduğu hizmetler, olanakları ve fiyatları ile göze çarpan bir yer oluyor. Otelde düğün denilince ilk akla gelen otelin yemekli fiyatları ve kokteyl fiyatları paketlere göre değişiklik gösteriyor.

Her anınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz Gönen Hotel için DüğünBuketi.com aracılığı ile randevunuzu alabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Merkez Mahallesinde, Değirmenbahçe Caddesi üzerinde yer alan İstanbul Gönen Hotel, her türlü organizasyonunuz için sizleri bekliyor. Bahçelievler ilçesinde hizmet veren otele gitmek için birçok alternatif bulunuyor. Dolmuş, otobüs gibi toplu taşıma ağlarına oldukça yakın olan mekana, 92B ve 92T otobüs hatları ile direkt olarak ulaşım sağlanıyor.

Adres: Yenibosna Merkez, Mahallesi, Değirmenbahçe Cd. No:15, 34197 Bahçelievler/İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Otel tüm ihtiyaç duyulan hizmetleri veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, after party, söz, nişan, baby shower, mezuniyet partisi, balo, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve özel gün organizasyonları.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Volkan şovu, otopark ve konaklama.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, yemek servisi ve servis elemanı hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Menü tadımı, menüde değişiklik yapma ve ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Otelin anlaşmalı olduğu bir profesyonel fotoğrafçı bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Havuz başı açık alanı ve kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Otelin sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et menüsü, beyaz et menüsü ve kokteyl menüsü bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Gece 00:00'da bitiyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin tagı ve mekan süsleme, yapay çiçek süsleme, masa ve sandalye süsleme.

İstanbul Gönen Hotel düğün fiyatları ne kadar?

İstanbul Gönen Hotel düğün fiyatları İstanbul Gönen Hotel düğün fiyatları

İstanbul Gönen Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İstanbul Gönen Hotel açık alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Oğlumuzun düğününü eylül ayında burada gerçekleştirdik. İyi ki burayı tercih etmişler, öyle güzel bir organizasyon oldu ki herkesin ağzı açık kaldı. İşletmecilerin özverisi görülmeye değerdi. Fotoğraf çekimi çok profesyonelce yapıldı, durupdurup bakıyorum, sanat eseri sanki. Müzisyen ise davetlileri öyle eğlendirdi ki anlatamam, unutulmayacak bir güne imza atıldı sayenizde. Hepiniz sağ olun var olun. Sevgiyle efendim.

 2. Puan

  Bu mekanı yürekten tavsiye ediyoruz çünkü düğünümüzühiç sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiler ama en güzel güler yüzlerini bir kez olsun eksik etmediler. Teşekkür ederiz.

 3. Puan

  Havuzbaşında düğün yemeği yedik, harika bir gece oldu. Ambiyans muazzam güzellikteydi, masal gibi bir gece oldu. İşletmecisine özel teşekkürlerimi sunuyorum, var olun.

 4. Puan

  Düğünümüzü burada yaptık. Anlaştığımız günden düğün gününe ilgisini eksik etmeyen çalışanlarına minnettarız. Yemekler enfesti, organizasyon kusursuzdu. Yemekler için teşekkür telefonları alıyoruz hala. Ayrıca ne zaman bir şeye ihtiyacımız olsa çevremizde bir görevli beliriyordu. Bu çok özel hissettirdi. Tüm çalışanlara teşekkür ederiz, herkese tavsiyemizdir.

 5. Puan

  Hayatımızın en özel gecesi sayelerinde huzur dolu bir geceye dönüştü, çok memnun kaldık. Herkes yardımsever ve güler yüzlüydü. Tüm çalışanlara minnetle…

 6. Puan

  Kapalı bir mekan olmasına rağmen havalandırması çok yeterliydi. Çok hoş bir mekan, sahnesi oldukça genişti, gelin odasının temiz oluşu da gözümüzden kaçmadı. Tüm çalışanlarına teşekkür ederiz, memnun kaldık.

 7. Puan

  Düğünümüzü havuzbaşında yaptık. Yetkilisi yanımızdan bir an olsun ayrılmadı, çok yardımcı oldu. Gelin ve damat için ayrılan oda çok şık ve temizdi, aileler için de hazırlık odası bulunuyor. Temiz ve şık bir mekan, oldukça nezih. Müzikleri belki öneceden hazırlayıp verebilirsiniz. Genel anlamda çok memnun kaldık.

 8. Puan

  Hem havuzbaşı oluşu hem yeşilliklerin oluşu bizi cezbetmişti gerçekten de fotoğraflara bile ayrı bir hava katmış bir mekan. 250 kişilik kokteylli bir düğün yaptık. İkramları oldukça güzel sunuldu ve çok lezzetliydi. Zaten çok kaliteli bir mekan, çalışanları da öyle. Ayrıca başka mekanlara göre fiyatları da oldukça uygun.

 9. Puan

  Öncelikle kolay bulunabilen bir mekan. Organizasyon işini de iyi biliyorlar. Yetkililer çok yardımsever, hep ilgili davrandılar. İstediğimiz her şey bire bir uygulandı. Süslemeler de yeterli güzellikteydi, güler yüzlü çalışanlarına tekrar teşekkür ederiz.

 10. Puan

  Yaklaşık 300 misafirimiz vardı düğünümüzde. Yemekli bir düğün oldu. İşletmecisi bizimle özel olarak ilgilendi her daim, çok teşekkürler. Ulaşımın rahat olduğu, otoparklı bir mekan. Ayrıca başka büyük salonu da mevcut.ben de yürekten tavsiye ediyorum burayı.

 11. Puan

  Otel çok şık bir dizayna sahip, ambiyansı bambaşka, havuzbaşında 200 kişilik bir organizasyon yaptık, daha kalabalık olsak belki zor olurdu. Yemekler çok iyi ama mezeler çok çok çok iyiydi.

 12. Puan

  Bize verilen profesyonel hizmetten çok memnun kaldık, misafirlerimiz de öyle. Bu bizim için yeterliydi zaten mekan çok şıktı. Teşekkür ederiz.

 13. Puan

  Fiyatının çok hesaplı olması ve çok şık bir mekan olması tercih sebebimiz oldu. Çok eksiksiz bir organizasyon gerçekleştirdiler, hiç zorluk yaşamadık. Tavsiye edeceğim bir mekan, sağolun her şey için.

Yorum yaz