İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
7500 ₺
Her Şey Dahil Paket
10000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

İstanbul Girls Orchestra

İstanbul Girls Orchestra, 9 müzisyen kadının bir araya gelmesiyle oluşan bir düğün orkestrası olarak adını duyuruyor. Yerli ve yabancı şarkı reperutarları epey geniş olan müzik grubu, yabancı şarkıları da ülkemize özgü enstrümanlarla yorumlamasıyla beğeni topluyor. İstanbul Fatih Unkapanı bölgesinde hizmet veren ünlü müzik grubunun performans başlangıç fiyatları 7500 TL'den başlıyor.

Hizmetleri

Türkiye’nin ilk kadın orkestrası olma özelliğine sahip olan İstanbul Girls Orchestra, yabancı şarkıları davul, perküsyon ve ney gibi bizim kültürümüze ait enstrümanlara icra ediyor. Arabesk, türkü, pop ve yabancı şarkılardan oluşan repertuarlarıyla yaklaşık 5 saat sahnede kalan düğün orkestrası, dinleyicilerine müzik ziyafeti sunuyor. Müzik grubu, açık alanda da enerji ve performansından hiçbir şey kaybetmiyor.

Düğün orkestrası, her geçen gün kendini biraz da geliştirerek şarkı yelpazelerini genişletiyor. Bu sayede yediden yetmişe herkese hitap etmeyi hedefleyen grup, performansını organizasyona özel kişiselleştirebiliyor.

Diğer Olanakları

İstanbul Girls Orchestra düğünlerde de düğün öncesi planlama toplantısı yaparak sahneye çıkıyor. Bu toplantıda gelin ve damat adaylarının istek parçaları üzerinde durulup, etkinliğin diğer detayları planlanıyor. Farklı teknolojik donanımlara sahip ekip, bu provada salondaki ses ve müzik sistemleriyle de ön çalışma gerçekleştirerek, günü sorunsuz atlatmanızı sağlıyor. En özel günlerinizde bu başarılı ekip ile çalışmak isterseniz en az dört haft önce iletişime geçmeniz tavsiye ediliyor.

İstanbul Girls Orchestra Performans Fiyatları

Baby shower, bayi toplantısı, nişan, piknik, parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri gibi birçok farklı organizasyonda sahne alan ekipte, fiyatlandırma etkinlik türüne göre yapılıyor. 7500 TL’den başlayan başlangıç ve 10000 T'den başlayan her şey dahil sahne fiyatları ile Girls Orchestra, hayatınızın en özel günlerinde size eşlik etmeye hazır oluyor.

Düğün orkestrası fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için  "Fiyat Teklifi Al" butonuna tıklayarak DüğünBuketi destek ekibi ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Kampanyalar ve size özel fiyat tekliflerinden tek tuşla faydalanabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gildilir?

İstanbul'un Avrupa Yakası Fatih ilçesinde bulunan Girls Orchestra ile görüşme yapmak için oldukça kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yavuz Sinan Mahallesi’nde bulunan mekana 26, 28, 30D, 336, 399C, 66 numaralı otobüsler, Marmaray ve M2 metro kullanarak ulaşılabiliyor. Özel araçlarıyla gitmek isteyenler için açık adres şu şekilde:

Yavuz Sinan Mah. No:6613 Unkapanı.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul merkezli müzik grubu tüm şehirlerde hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün orkestrası, mezuniyet törenleri, nişan, açılışlar, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti gibi organizasyonlarda da sahne alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az dört hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Açık havada performans ve şehir dışı hizmet ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Davul, perküsyon şov, DJ ve orkestra hizmeti başlangıç paket içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel çalma listesi oluşturma ve düğün öncesi planlama toplantısı her şey dahil pakette yer alıyor.

İstanbul Girls Orchestra düğün fiyatları ne kadar?

İstanbul Girls Orchestra düğün fiyatları İstanbul Girls Orchestra düğün fiyatları İstanbul Girls Orchestra organizasyon fiyatları ise 7500 - 10000 TL arasında değişmektedir.

İstanbul Girls Orchestra Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İstanbul Girls Orchestra

Yorum yaz