İsmira Kır Düğünü

Gecenize yıldızlar eşlik etsin istiyorsanız İsmail Kır Düğünü en doğru adres! Geniş arazi üzerine kurulan kır düğünü alanımızda yemyeşil çimenler üzerinde aşkın dansını edecek ve hayalinizdeki kır düğününün prens ve prensesi olacaksınız. Her ayrıntının düşünüleceği bu gecede detaylar ahenk ile düğün alanında yerlerini alırken siz de sarı, pembe, mor orkidelerin eşsiz kokularına kendinizi bırakacaksınız.

Düğünümde çok yoruldum diyen arkadaş ve akrabalarını dinlerken endişeye kapıldığınızı biliyoruz. Bu sebepten sizler organizasyonunuzu kendinden emin ve alanında uzman profesyonellerimize emanet edeceksiniz ve düğün gününüzün keyfini doyasına çıkaracaksınız. Düğün gecesi sürprizleri ve baş döndüren ışıltılı süslemeler arasında en güzel cevabınızı sevenlerinizin arasında bir kez daha tekrarlayacaksınız.

İsmira Kır Düğünü Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Açık alanımızda 1000 ile 2000 arasında kapalı alanımızda ise 500 ile 600 kişi arasında hizmet vermekteyiz. Yağmur ve soğuk düğününüzü asla etkilemiyor her mevsimde her salonumuzda düğün eğlencelerimiz hız kesmeden devam ediyor!

Kapı girişinde davetliler için vale hizmeti ve gelin arabası süslenme hizmetimizde mevcuttur. Şık ve geniş gelin odamız o günün tatlı telaşında gelin ve damadımızın konforu için sürekli yenilenip geliştirilmektedir. Alkollü veya alkolsüz kokteyl seçenekleri ile her masada su ve meşrubat ikramı dışında özel içecek seçimlerinizde masalarda olacaktır. Eğer özel bir şarkı listesi içeriğiniz yok ise ekibimiz ile oluşturulan zamanın hit ve modern parçaları konuklarınıza keyifli dakikalar yaşatacak. Sizleri memnun etmek ve takdirinizi kazanmak için gece gündüz çalışıyoruz! Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda İsmira Kır Düğünü ailesi ile ilgili yorumlarını ve görüşlerinizi belirtmeniz bizim için oldukça önemlidir. Bu doğrultuda biz de kendimizi yeniliyor geliştiriyor ve sizlerin karşısına çıkmak için hazırlanıyor olacağız.

Yemekli bir organizasyon tercih edecekseniz eğer kır düğün konseptine uygun hazırlanmış konuk masalarının üzerlerinde lezzet şöleni sizleri bekliyor olacak. Tüm gece sıcak servis edilecek düğün yemeğini düğün pastası izleyecek. 7 katlı ihtişamlı düğün pastası servis ekibimizin yardımı ile ölümsüz anların pozlanması ve alkışlar eşliğinde kesilecek. Pastamızda tıpkı düğün yemeğimiz gibi usta ellerden çıkacak ve sizlerin masalarına servis edilecek.

İsmira Kır Düğünü Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

İzmir’in Buca ilçesinde bulunan kır düğünü alanımıza özel aracınız ile ulaşmak için D500 üzerinden, İzmir Çevreyolu üzerinden veya Gökdere Caddesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunlar genel hatlar üzerinden yol tarifleri olmakla birlikte dilerseniz kendi lokasyonunuza uygun bir yol tarifi seçebilirsiniz. İsmira Restaurant olarak arayabileceğiniz adresimiz Kaynaklar Cumhuriyet Mh., 35395 Buca/İzmir'dir. Gökdere ile Kaynaklar arasında, Buca Gölet yakınında bulunmaktayız. Toplu taşıma ile gelmek isteyen konuklarımız ise belli bir noktaya kadar otobüs veya metro hatlarını kullanabilir oradan sonra da dolmuşları kullanabilirler. Fakat ben aktarma istemiyorum derseniz İzmir’in merkez sayılabilecek noktalarından kalkan otobüsler ile rahat ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Web üzerinde haritalı yol tarifimiz mevcut olmakla birlikte bizlerle tanışmak ve yol tarifi almak için iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Aşk dolu bir hayat sizlerin olsun!

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğünümüzü kır düğünü yapmaya karar verdik, İsmira bizi büyüledi ve düğünümüz de harikaydı… Sonsuz teşekkürler…

Yorum yaz