Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
750 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Saç bakımı
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

İsmet Şahin Kuaför

Ankara ilçelerinden Keçiören sınırları içinde bulunan bu kuaför, hizmet kalitesi ve sunduğu uygulamalar ile de sizleri ışıl ışıl yapacak. Herkesçe ulaşılabilir olan İsmet Şahin Kuaför, şimdiye kadar gelin başı ve gelin makyajı konusunda hizmet verdiği bütün gelinlerden tam not almış durumda. En özel gününüzde, sizlere hizmet sunmaya talip olan İsmet Şahin'in 500 TL’den başlayan fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Hizmetleri

Gelin başı, gelin saçı ve gelin makyajı konusunda üstün hizmet kalitesinin yanında tecrübeli personelleri de bünyesinde bulunduran İsmet Şahin Kuaför, kullanılan ürünlerin kalitesi ile de sizleri şaşırtacak. En güzel saç modelleri ve gelin başı stillerini tasarlayan bu kuaför, örgülü gelin başı, dağınık gelin topuzu, açık gelin saçı gibi modellerde oldukça usta.

Hizmette sınır tanımayan bu güzellik merkezi, makyaj konusunda da yaptığı inovatif çalışmalarla yurt dışı şovlarına katılma imkanı yakalamıştır. Uluslararası alanda da kendini sürekli geliştirmeye odaklanan İsmet Şahin, bu alanda Ankara Kuaförcüler Odası Başkanlık görevinde bulunmuştur. İsmet Şahin’in uygulamalarından gelin göz makyajı ve doğal makyaj en çok tercih edilenlerdendir.

İsmet Şahin Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Benimsediği fiyatlar ile de adından sıkça söz ettiren bu kuaför, herkes için maksimum verim ortamı oluşturmaya çalışıyor. Bu sayede, gelin başı ve gelin makyajı seçeneklerinden teşkil olan bir gelin paketi sadece 500 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet sunmakta. İçeriğinde kişisel bakım ve cilt bakımı olanaklarının bulunduğu daha kapsamlı bir düğün paketi ise sadece sizlere özel 750 TL. Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak en özel fırsatları elde edebilirsiniz.

Ekstra Olanaklar

Gelinlerimize özel olanaklar sadece saç ve makyaj hizmetleri ile sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda sizlere özel onarıcı cilt bakım paketleri veya manikür pedikür gibi kişisel bakım olanakları da burada bulunuyor. El ayak bakımı kapsamında ise rahatlatıcı bir masaj imkanı bulunuyor.

Nerededir?

Ayvalı semtinde bulunan bu kuaför, metro ile ulaşımı mümkün kılmakta. Antares AVM’nin bir arka sokağında bulunan bu kuaför, dolmuş veya EGO otobüsleri ile de kolaylıkla ulaşılacak bir noktada. İsmet Şahin Kuaför açık adresi ise şu şekilde: Ayvalı Mh. 159.Cadde, No:11–B, Keçiören - Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara geneline hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, nikah, mezuniyet veya herhangi bir özel gün makyajı ve özel saç tasarımları burada bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 - 2 hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Manikür ve pedikür imkanının yanında saç onarımı ve cilt temizliği için çeşitli maskeler mevcut. Buna ek olarak da el ayak bakımı ve masaj uygulamaları da bu kuaförde.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

En güzelinden bir gelin başı ve gelin makyajı olanakları bu paket kapsamında.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Saç bakımı ve cilt bakımı imkanı da bütün başlangıç paketine ek olarak sizlere sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düzenlenecek organizasyonun çeşidine göre farklı konsept seçenekleri belirlenebilmekte. Hayalleriniz burada gerçeğe dönüşecek.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 1 - 2 saat içinde her şey tamamlanacaktır.

İsmet Şahin Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

İsmet Şahin Kuaför organizasyon fiyatları İsmet Şahin Kuaför organizasyon fiyatları İsmet Şahin Kuaför organizasyon fiyatları ise 500 - 750 TL arasında değişmektedir.

İsmet Şahin Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

İsmet Şahin Kuaför

Yorum yaz