Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

İsmail Hakkı Koç Best Brothers

İstanbul Bağcılar konumunda bulunan İsmail Hakkı Koç Best Brothers, profesyonel hizmetleri ve uygun fiyatları ile her anınızda yanınızda. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak değerlendirilen Best Brothers paket fiyatları, 750 TL’den başlıyor.Size özel fiyat tekliflerini görüntülemek için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Best Brothers Fotoğrafçılık sunduğu hizmet kalitesi ve özgün içerikleri ile dikkat çekiyor. Tüm isteklerinizi ön görüşme esnasında değerlendiren İsmail Hakkı Koç, sonrasında detaylı bir planlama yapıyor. Mekan ve konsept belirleme konusunda aklınızda fikir yoksa ve alışılmışın dışında fotoğraflar istiyorsanız, firmanın önceki işlerini inceleyebilir ve birlikte karar verebilirsiniz.

Best Brothers Fotoğrafçılık ile save the date ve trashday gibi düğün gününden bağımsız bir çekimde gerçekleştirebilirsiniz. Çiftlerin arzusuna göre, şehir dışı ve yurt dışı çekimleri de gerçekleştiren firma, düğün haricinde kına, nişan gibi farklı organizasyonlarda da özgünlüğünü ortaya koyuyor.

Düğün belgeseli, düğün klibi, doğum günü, mezuniyet, katalog ve ürün çekimleri konusunda da Best Brothers Fotoğrafçılık ile farklı tasarımlara imza atabilirsiniz. Yılların birikimi sayesinde edinmiş olduğu profesyonel bakış açısı sayesinde firma, klasik dış çekim pozlarının dışında hareket ediyor. Best Brothers, en unutulmaz anlarınızı daha da unutulmaz kılıyor.

İsmail Hakkı Koç Best Brothers Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim konusunda çok fazla talep gören Best Brothers Fotoğrafçılık her bütçeye uygun hizmet sağlıyor. Dış çekim ya da stüdyo çekimi için farklı fiyat aralıkları oluşuyor.

Ayrıca şehir dışı ya da yurt dışı çekimleri için de fiyat aralıkları farklılık gösteriyor. Başlangıç fiyatları olarak 750TL- 1000 TL aralığı baz alınıyor.  Best Brothers için net bir fiyat öğrenebileceğiniz teklif formunu doldurarak iletişim kurabilirsiniz. Firma hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Düğün Buketi’nin ücretsiz hizmet veren danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerede?

Best Brothers Fotoğrafçılık, İstanbul Bağcılar’da bulunan stüdyosunda hizmet veriyor. Merkezi konumu sayesinde hem toplu taşıma hem de özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmanın açık adresi şu şekilde; Mahmutbey, Taşocağı Yolu Cad. Holiday Inn Istanbul Airport North No:35, 34218 Bağcılar/İstanbul

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, save the date, trashday, konsept çekim, nişan çekimi, katalog ve ürün çekimi yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışında hizmet verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan belirleme, ekipman temini ve fotoğrafların orijinal kopya teslimi bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan ve konsept belirleme, ekipman temini, fotoğraf teslimi, düğün hikayesi hizmetlerini içermektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Ön görüşme esnasında konsept ve mekan seçimi gerçekleştirilmektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 1 haftadır.

İsmail Hakkı Koç Best Brothers düğün fiyatları ne kadar?

İsmail Hakkı Koç Best Brothers düğün fiyatları İsmail Hakkı Koç Best Brothers düğün fiyatları İsmail Hakkı Koç Best Brothers organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

İsmail Hakkı Koç Best Brothers Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İsmail Hakkı Koç Best Brothers

Yorum yaz