İsmail Cem Düğün Salonu

Mükemmeliyeti aşkınız ile buluşturmaya hazırlanan İsmail Cem Düğün Salonu’nda kusursuzluğun tadını çıkaracaksınız! Bu güzel atmosfer içerisinde çeşitli dekoratif süslemeler, eğlenceli danslar ve niceleri sizler ile buluşacak.

İsmail Cem Düğün Salonu ailesi olarak sektöre başladığımız ilk günden bu yana aynı hırs ve istek ile çalışmalarımızı sürdürüyor ve davetlerinizi organize ediyoruz. Bu amaç uğrunda kendimizi sürekli geliştiriyor ve her detay hakkında farklı çizgide tasarımlar hazırlıyoruz. Düğün ve organizasyon sektöründe ekol haline gelmemizin en büyük sebebi siz değerli konuklarımızın takdirini kazanmış olmamız. Sizlerden gelen güzel yorumlar ve yüzünüzdeki tüm gülümseme çalışmalarımızın karşılığını aldığımızı gösteriyor.

İsmail Cem Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

1000 kişilik hizmet kapasitesine sahip olan salonumuzun her köşesinde havalandırma bulunur ve bu sayede düğün boyunca konuklarımıza temiz bir hava sağlanır. Salonumuzun duvarlarında bulunan dekoratif aynalar salona farklı bir hava ve dekoratiflik sağlayacaktır. Duvarların kenarlarında bunan küçük led lambalarda bu ayna dekorlarını tamamlayacaktır. Yerler mermer döşeli olup gelin yolunuz kırmızı halı ile kaplanacaktır. Gelin yolunun her iki yanında bulunan metal şamdanlardan çıkan ışık huzmeleri de aşk yolundan yürürken sizlere eşlik edecektir. Bu sırada sis ve meşale gösterileri de bu muazzam ortamı tamamlayacaktır.

Düğün boyunca hd kameramız kayıtta olacak ve doğal anları pozlayacak olan fotoğrafçımız sizin için düğün anılarınızı oluşturmaya başlayacaktır. Dilerseniz düğün dansınız sırasında projeksiyon gösterisi ile aşkınızın tatlı karelerinden oluşan kısa bir film perdede yansıtılacak. Bu sayede sizin aşkınızın ilerleme evrelerine yakın çevre ve dostlarınız da tanık olacak.

Yemekli seçeneği bulunan salonumuzda yemekler başlangıç, ara sıcaklar, ana menü ve tatlı olarak ayrılır her bir başlık özenle çalışan şeflerimiz tarafından hijyen kuralları esas alınarak konuklarımıza layık olacak şekilde sunulur. Sunumlar porselen beyaz tabaklarda servis edilir masa düzeni istek doğrultusunda şamdanların ve çiçeklerin rengi değiştirilerek revize edilebilir. Yemek seçimleri için et veya tavuk tercihlerimiz mevcut olmakla beraber tadım menüleri hazırlandıktan sonra sizleri düğün yemeği tadımına davet ederek onayınızı almaktayız. Onay alındıktan sonra titizlik ile hazırlanacak menüler taze sebze ve et içerikleri ile hazırlanır.

İsmail Cem Düğün Salonu Nerededir? İsmail Cem Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

İzmir’in Karşıyaka bölgesinde bulunan sizleri bambaşka bir dünyaya taşıyacak olan salonumuza ulaşmak için özel araç tercih edecek konuklarımız D550 veya İzmir çevreyolunu kullanarak salonumuza ulaşabilirler. Adresimiz: Cumhuriyet Mahallesi, 7449. Sk. No:1, 35570 Karşıyaka/İzmir'dir. Konumunuza göre Örnekköy Milli parkına yakın olan salonumuza farklı güzergah alternatifleri de üretebilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Aliağa yönünden gelecek olan metro hattını kullanabilir veya bu noktadan geçen bir çok otobüsü tercih edebilirler. Merkez bir lokasyonda bulunan salonumuzun güzergahından hemen her otobüs geçmekte ve metro istasyonuna da oldukça yakın olmaktayız. Daha ayrıntılı bir adres bilgisi almak için ekibimiz ile iletişime geçebilir bu sayede salonumuz hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğün paketleri, eğlencesi ve diğer hizmetleriyle düğünümüz 10 numaraydı, uygun fiyatlarıyla herkese öneririz.

Yorum yaz