Işıldak Kültür Sarayı Hakkında

Zarafeti ve konforu kusursuz bir şekilde bir araya getiren Işıldak Kültür Sarayı, gelin ve damat adaylarına unutulmayacak bir gece vaat ediyor. Işıldak Kültür Sarayı, beş farklı salon sunumu ile gelin ve damat adayları dilediği konsepte uygun seçim hakkı sunmaktadır.

Lüks ve şık salon tasarımları ile görenleri büyüleyen Işıldak, sunduğu birinci sınıf servis ile de fark yaratmaktadır. Yemek menüleri, ışık, ses, sahne, düğün fotoğrafçısı ve organizasyon sorumlusu gibi pek çok hizmet alanında en iyileri misafirlerine sunmaktadır. Işıldak bünyesinde engelli misafirlerinizin konforu için engelli giriş alanları da mevcuttur. Işıldak Kültür Sarayı, değerli ve profesyonel idari kadroya ve dinamik personellere sahiptir. Dinamik ve güler yüzlü personeller ile gelin ve damat adayları için en uğraştırıcı süreçler minimuma indirilmektedir. Tecrübeli ekip ile seçkin bir hizmet almanın tadını doya doya çıkartabileceksiniz.

İstanbul’un Beylikdüzü semtinde hizmet vermekte olan Işıldak, misafirlerinizin toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşabilecekleri bir konumda yer almaktadır. Otobüs, metrobüs ve minibüs gibi çeşitli toplu taşıma araçları kullanılarak Işıldak'a ulaşmak mümkündür. Şahsi araç kullanarak düğün gecenize ulaşım sağlayacak misafirleriniz için de Işıldak Kültür Sarayı bünyesinde otopark bulundurmaktadır. 500-750 araç kapasitesi ile hizmet veren Işıldak Kültür Sarayı otoparkı ile düğün sahipleri ve misafirleri kolayca park sorununu çözmektedir.

Gösterişli Bir Salon Düğünü Arayanlara

Işıldak Kültür Sarayı, lüks masa ve sandalye dekorundan şamdanlara uzanan iddialı tasarımlara sahiptir. 500-750 kişi kapasiteli Işıldak Kültür Sarayı, kolonsuz salon yapısı sayesinde sizlere ve misafirlerinize açık hava ferahlığı sunmaktadır. Yüksek tavan ve kolonsuz salon tasarımının yanı sıra gelişmiş havalandırma ve klima sistemine de sahiptir. Işıldak Kültür Sarayı, dört mevsim ideal salon sıcaklığını dengeleyerek istenilen düğün atmosferini sunmaktadır.

Işıldak Düğün Sarayı, servis ve müzik hizmetlerini gece 23:00’a kadar sürdürmektedir. Kaliteli müziğin tadını doya doya çıkartabilmeniz için gelişmiş ses sistemi ve profesyonel ses sanatçıları ile çalışmaktadır. Işıldak, birbirinden lezzetli düğün menüleri ile damaklarda unutulmaz bir tat bırakmayı amaçlamaktadır. Enfes düğün menülerinin hazırlanması sürecinde gelin ve damada özel menü tadımı da gerçekleştirmektedir. Son anda karar değiştiren düğün sahipleri için de menüde değişiklik hakkı sunmaktadır.

Unutulmayacak Bir Düğün İçin

Işıldak Kültür Sarayı, bünyesinde birbirinden yetenekli düğün fotoğrafçıları ile çalışmaktadır. Gelin ve damat adayları diledikleri takdirde Işıldak Kültür Sarayı’nın kendi düğün fotoğrafçıları ile çalışarak düğün fotoğrafçısı ayarlama süreçlerini kolayca geçebilir.

Bir düğün organizasyonunun kusursuz olmasını sağlanmasında şüphesiz en büyük pay organizasyon sorumlularınındır. Işıldak Kültür Sarayı; alanında yetkin, iletişimi güçlü ve yetenekli düğün organizasyon sorumluları ile çalışmaktadır. Gelin ve damat adayları bu tecrübeli organizasyon sorumlusu ile çalışarak hayal ettiklerinin ötesinde bir düğün gecesine sahip olabilir.

Dilediğiniz Her Organizasyon İçin

Sünnet, nişan, kına, mezuniyet, balo, özel partiler, baby shower, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantıları ve daha pek çok organizasyon için Işıldak Kültür Sarayı’nı tercih edebilirsiniz. Işıldak Kültür Sarayı, aklınıza gelebilecek her organizasyon çeşidi için yenilikçi ve yaratıcı çözüm önerileri sunmaktadır. Sınırların ötesine geçebilen bu dinamik ekip ile enfes organizasyonlara imza atacağınızdan emin olabilirsiniz.

Işıldak Kültür Sarayı’nın dilediğiniz tarihlerdeki uygunluğu, yemek servis detayları ve karşılaşacağınız fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Düğün Buketi Düğün Planlama Ekibi ile görüşebilirsiniz. Işıldak Kültür Sarayı’nın Düğün Buketi ziyaretçilerine özel olarak sunduğu avantajlı kına ve düğün paketlerinden faydalanmak istiyorsanız Düğün Buketi üzerinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  Banu & Cemal
  Puan

  Çok farklı ve rengarenk bir mekan tasarımı ve hizmeti ile bizden tam puan aldı teşekkürler :))

 2. Avatar
  Rahmi
  Puan

  ışıklandırmaları ve dekorasyonu deyişik ama biz sevvdik düyünümzü burda yaptık memnunda kaldık tavsiye ederim farklılık arıyorsanz =)

 3. Avatar
  Nadide & Osman
  Puan

  Renkler ve ambiyans harika. Ayrıca yerlerin halı olması extra tercih sebebimiz. Profesyonel bir hizmet aldık. Teşekkür edderiz.

Yorum yaz