Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Işık Fotoğrafçılık Hakkında

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan Işık Fotoğrafçılık, tam otuz yıldır çiftlere hizmet veriyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı için sıklıkla tercih edilen fotoğrafçı, uygun fiyatlarıyla da diğer düğün fotoğrafçıları arasından sıyrılmayı başarıyor. Başlangıç fiyatları yalnızca 1.000 TL olan bu firma hakkında ayrıntılı bilgi için yazımıza göz atın.

Çekim Türleri

Mustafa Uzun tarafından kurulmuş fotoğrafçı, dış çekim ve stüdyo çekimlerinde oldukça başarılı işler çıkarıyor. Dış çekimlerde tarihi mekan kullanımına oldukça önem veren Işık Fotoğrafçılık, çekimlerini Emirgan Korusu, Yıldız Parkı gibi eşsiz mekanlarda gerçekleştiriyor.

Düğününün her anını hatırlamak isteyen çiftler için tüm gün fotoğraf ve video çekimi yapan fotoğrafçı, çekime kuaförden başlıyor. Her anınızı en iyi şekilde yansıtmak içinse, fotoğrafçıda düğün klibi ve düğün belgeseli hizmeti de mevcut durumda.

Yenilikten yana çiftlerimiz için düğün sonrası trashday çekimi de yapan sanatçı, yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor. Uzun, yalnızca dış çekimde değil, nişan çekimi ve katalog çekimi gibi farklı kategorilerde de adından sıkça söz ettiriyor.

Işık Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Çekim Fiyatları

İstanbul Şişli konumunun ünlü bir dış çekim fotoğrafçısı olan Işık’ta düğün fotoğrafçılığı fiyatları da oldukça uygun tutulmuş. Dört farklı paketten dilediğini seçebilecek olan çiftler için stüdyonun başlangıç paketi fiyatları 1000 ila 1500 TL’den başlıyor.

Işık Fotoğrafçılık İstanbul için paketlerin fiyatları içeriklerine göre değişkenlik gösteriyor. Dış çekim fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen çiftlerimiz “Fiyat Teklifi Al” butonuyla bize ulaşarak eşsiz fotoğraflara kavuşabilirler.

Olanakları

Fotoğrafçı, dileyen çiftlere stüdyoda çekim olanağı sunuyor. Doğanın güzelliğini fon olarak kullanmak isteyen çiftlerimiz ise dış çekim hizmetinden faydalanabiliyor. Stüdyo, çiftlerle fikir alışverişinde bulunarak onlara en uygun yerde dış mekan çekimlerini gerçekleştiriyor.

Yalnızca renkli değil, siyah beyaz fotoğraflar da çekebilen Işık Fotoğrafçılık İstanbul ekibi, fotoğrafların orijinal hallerini de çiftlere teslim ediyor. Yaklaşık sekiz saat süren çekimin rahat ve konforlu geçmesi için çiftlere çekim boyunca bir ekip de eşlik ediyor.

Işık Fotoğrafçılık İstanbul Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Şişli gibi merkezi bir yerde bulunan bu fotoğrafçı, toplu taşımayla rahatlıkla ulaşılabilecek bir yerde. Fotoğrafçıya ulaşmak isteyen gelin ve damat adayları M2 ve M7 metro hatlarını kullanabilir. Otobüs kullanmak isteyen çiftlerimiz ise 27T, 29Ş, 34AS, 49G, 522, 55, 65, 93M numaralı otobüslerle fotoğrafçıya ulaşabilir.

Stüdyoya şahsi araçlarıyla ulaşmak isteyen çiftlerimiz içinse stüdyonun açık adresi: Abide-i Hürriyet Cad. Hasat Sok. No:50/C Şişli 34381 İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan fotoğrafçılığı hizmeti verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten iki hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı çekim olanakları mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Fotoğraf ve videoların dijital orijinal teslimi başlangıç paket içeriğidir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Albüm, poster, ürün orijinali teslimi mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept seçeneği mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Teslim süresi dört haftadır.

Işık Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Işık Fotoğrafçılık düğün fiyatları Işık Fotoğrafçılık düğün fiyatları Işık Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Işık Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Işık Fotoğrafçılık

Yorum yaz