İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
2 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Baby shower davetiyesi
Bekarlığa veda davetiyesi
Bridal shower davetiyesi
Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Doğum günü davetiyesi
Düğün davetiyesi
Etiket tasarımı
Etiket üretimi
Kına gecesi davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Adrese teslim

Işık Ajans & Matbaa Hakkında

Davet gününüzde bütün sevdiklerinizi bir arada görmek isterseniz, Işık Ajans & Matbaa size bir çok çeşitte düğün davetiyesi imkanı sunuyor. Düğün gününüz için birleştirici bir özelliği olan davetiye detayı, çiftler için büyük önem taşıyor. Düğün davetiyelerinin tasarımı, görünümü, süslemesi ve ilgi çekici olması açısından birçok seçme kriteri bulunuyor. İzmir Konak konumunda bulunan firmanın düğün davetiyesi fiyatları ise 1TL’den başlıyor.

Davetiye Modelleri ve Özellikleri

Işık Ajans bünyesinde yüksek kaliteli basım makineleri ile profesyonel davetiye basımı hizmeti veriliyor. Firmanın yetkilileri, teslimatları ise tam zamanında gerçekleştirmeyi kendine ilke ediniyor.

Düğün davetiyeleri dilediğiniz tasarımda ve talep ettiğiniz miktarda basılıyor. Seçili modeller arasından beğenip sipariş verebiliyor ya da kendi istediğiniz düğün davetiyesi modelinin tasarımını yaptırabiliyorsunuz. Böylece en özel gününüzün en önemli aksesuarını, olabilecek en iyi şekilde tasarlayabiliyorsunuz.

Işık Ajans & Matbaa Düğün Davetiyesi Fiyatları

Işık Ajans & Matbaa düğün davetiyesi fiyatları davetiye başına 1-2 TL olacak şekilde hizmet veriyor. Bu fiyatlar ürünün sayısı, türü, modeli, tasarımı gibi pek çok farklı sebeple değişiklik gösterebiliyor.

Siz de davetiye modeli seçerken ayrıcalıklardan faydalanmak ve daha detaylı fiyat bilgisi için sayfanın sağında bulunan “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Işık Ajans  bünyesinde kişiye özel düğün davetiyesi tasarımı yapılırken, hazır davetiye modellerinden de seçim yapılabiliyor. Ayrıca sadece düğün davetleri için değil kına gecesi, nişan gibi birçok organizasyon türü için de davetiye hizmeti veriliyor. Haftanın 6 günü  hizmet veren firma, çiftlerin ve kurumların dilediği doğrultuda tasarımlar yapıyor.

Sunulan hizmetler arasında davetiye basımı dışında birçok seçenek bulunuyor. Reklam, promosyon, tabela, kartvizit, broşür, etiket, afiş, magnet, fatura, irsaliye, kişiye ve kuruma özel kaşe üretimi hizmetleri verilen kurumda ayrıca logo tasarımı da yapılıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Işık Ajans & Matbaa lokasyon olarak İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Firma, İzmir dışındaki çiftler için gönderim hizmeti de yapıyor. Dileyenler firmaya, 23, 253, 470, 681, 691 numaralı otobüsler ve İzmir Metrosu ile de ulaşabiliyor. Şahsi araçlarını kullanacaklar için matbaanın açık adresi:

Güzelyurt, 863. Sk. No:53/A, 35250 Konak/İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye genelinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davetiye basımı ve tasarımı hizmeti veriliyor. Ayrıca reklam, promosyon, tabela, kartvizit, broşür, etiket, afiş, magnet, fatura, irsaliye, kişiye ve kuruma özel kaşe ve logo tasarımı hizmetleri de veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten iki hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışına gönderim imkanı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün, kına gecesi, nişan gibi birçok organizasyon için zarfsız davetiye basımı imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Çiftin isteğine özel tasarlanan davetiyeler ve zarf hizmetleri her şey dahil paket içeriğinde bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün davetiyelerinde yazı ve puntoları kişiselleştirme imkanınız bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi bir haftadır.

Işık Ajans & Matbaa düğün fiyatları ne kadar?

Işık Ajans & Matbaa düğün fiyatları Işık Ajans & Matbaa düğün fiyatları Işık Ajans & Matbaa organizasyon fiyatları ise 1 - 2 TL arasında değişmektedir.

Işık Ajans & Matbaa Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Işık Ajans & Matbaa

Yorum yaz