Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

İsa Dülger Photograpy Hakkında

Özel günlerin daha özel şekilde hatırlanmasına yardımcı olan en büyük etken fotoğraflardır. Bu fotoğraflara da yetenekli bir fotoğrafçı sayesinde sahip olabilirsiniz. İsa Dülger ve ekibi 15 yıllık tecrübe ile özel günlerinizi daha anlamlı kılmak adına sizlerle. Düğünlerinizi unutulmaz kılmak adına düğün ve dış çekim hizmetlerini sağlamaktalar.

Bu fotoğraf stüdyosu İstanbul Beykoz’da yer almaktadır. Ancak sizin dilediğiniz yerde çekim yapmak adına bu ekip olduğunuz yere gelecektir. Sadece dış çekimler için değil; özel günleriniz ve davetleriniz için de sizleri yalnız bırakmamaktalar.

Sıradan fotoğraflar yerine birbirinden özel kareleri sizlere sunan İsa Dülger Photography sayesinde kendinizi özel hissedebilirsiniz. Bu ekip sizlerin davet türüne göre özel fotoğraf konseptleri hazırlamaktadır. Kapalı bir alanda veya dış çekim sizlerin talebinize göre çekimler yapılmaktadır.

Düğün, nişan, kına, sünnet, toplantılar, doğum günleri gibi tüm davet ve organizasyonlar için hizmet vermekteler. Siz kendinizi ve yakınlarınızı nasıl görmek istediğinize karar verin. Profesyonel bir ekip ile çalışacağınız için sizlere en iyisini sunacaklardır. Her zaman keyifle bakacağınız görseller için İsa Dülger Photography hizmetinizdedir.

İsa Dülger Photography’nin Hizmet Verdikleri İçerikler Nelerdir?

 • Şehir dışında fotoğraf çekimi
 • Orijinal, kopya teslim
 • Dış mekan çekimi
 • Yurt dışında çekim imkanı

Fotoğraf Çekimi İçin Ne Zaman İsa Dülger Photography ile İletişime Geçilmelidir?

Davet gecenizden bir hafta önce iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizler için bir hafta önceden konsept oluşturulup, çekim ile ilgili plan yapılacaktır.

İsa Dülger Photography’nin Hizmet Verdiği Özel Günler Nelerdir?

Aklınıza gelebilecek tüm özel zamanlarınız için bu stüdyo sizlere hizmet vermektedir. Düğün, nişan, sünnet, kına, mezuniyet partileri, doğum günü ve baby showerlar gibi. Bunların yanında kurumsal bir etkinlik düzenliyorsanız ve gecenin hafızalarda kalmasını dilerseniz de sizlere çekim imkanı sunmaktalar.

İsa Dülger Photography Fotoğraf Çekim Fiyatları Nelerdir?

Bu fotoğraf stüdyosu özel günler için sizlere başlangıç fiyatı olarak 1000 ile 1500 arası bir fiyatı sunmaktadır.

İsa Dülger Photography’nin Çekim Türleri Nelerdir?

Sizlere konsept ve nişan çekim seçeneklerini sunmaktalar. Konsept çekimler tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

İsa Dülger Photography’nin Çekim Yaptığı Mekanlar Nelerdir?

Sizlerin dilediğiniz her yerde fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Şehir içinde ya da başka bir şehirde bir çekim dilerseniz bu ekip sizlere eşlik edecektir. Sadece yurt içi değil yurt dışında çekim gerçekleştirmek isterseniz de İsa Dülger Photography ile çalışabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak adına geniş seçenekleri sizlere sağlamaktalar.

İsa Dülger Photography’nin Düğünler İçin Verdiği Hizmetler Nelerdir?

 • Save the date çekimi
 • Düğün klibi
 • Düğün hikayesi
 • Fotoğraf albümü
 • Video
 • Kuaför çekimi

İsa Dülger Photography’nin Çekim Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Dış çekimlerde fiyatlar şehir içi veya şehir dışı olmasına göre ve konseptlere göre değişiklik göstermektedir. Düğünler ve diğer özel günler için fotoğraf albümü sayısı, video, farklı çekim tekniklerine göre değişiklik göstermektedir.

İsa Dülger Photography Dış Çekimler için Kampanyalar Sunuyor Mu?

Bu fotoğrafçılık stüdyosu birbirinden farklı 4 albüm seçeneğini uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

İsa Dülger Photography’e Nasıl Gidilir?

İstanbul Bağcılar’da yer alan bu fotoğrafçılık stüdyosuna kişisel araçlar ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Bunun yanında İstanbul’un birçok ilçesinden toplu taşıma ile de bu stüdyoya ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz.

Sizler de davetlerinizi sonsuza dek mutluluk ile hatırlamak isterseniz İsa Dülger Photography sizlerin yanında. Kişisel çekimler ve size özel konseptler ile kendinizi özel hissedebilirsiniz. Bu fotoğrafçılık stüdyosu hakkında daha geniş bilgiye ulaşabilmeniz adına Düğün Buketi olarak sizlerin yanınızdayız. Ayrıntılı bilgi için “ücretsiz teklif al” formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

İsa Dülger Photography düğün fiyatları ne kadar?

İsa Dülger Photography düğün fiyatları İsa Dülger Photography düğün fiyatları İsa Dülger Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

İsa Dülger Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İsa Dülger Photography

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  nişan içi de düğün için de İsa dülger ile çalıştık. son derece poztif, güleryüzlü ay biz yapamayız demelerimize bir o kadr yardımcı olup bize hayatımızdaki en eğlenceli anılardan birini bıraktı 🙂 foto çeki stresi olmayacağınıza emin olabilirsiniz 🙂

 2. Puan

  Temmuz ayında düğünümüz olacak ve dış çekimlerimiz için İsa Dülger ile anlaştık. Çok anlayışlı tavırları var. Plan ve programdan çok doğru bir şekilde haberdar ediyorlar.

 3. Puan

  Nişan, kına, düğün çekimi ve dış çekimlerimi İsa Dülger Fotoğrafçılık çekti. Hiç de pişman olmadım. Nişan fotoğraflarımız zaten öyle profesyonel olmuştu ki, düğünüm için başka bi yer aramadım bile. Çok önereceğim bir şirket herkese.

 4. Puan

  Bağcılar’da böylesine profesyonel bir fotoğrafçı bulabileceğimi ummuyordum. Ama beni şaşırttılar daha ilk görüşmeden itibaren. Neler yapabileceklerini öyle güzel tarif ettiler ki, onlara düğünümüzü emanet ettik. İyi ki de ettik. Fiyatlar açısından da oldukça karlı bir anlaşma oldu. Avrupa Yakası’nda olmalarına rağmen farklı yerlerde dış çekime de açıklar.

 5. Puan

  Muhteşem fotoğraflarımız için çok teşekkür ederim. Herkese de tavsiye edebileceğim bir fotoğrafçı.

 6. Puan

  Sadece bir hafta içinde anlaştık ve harika fotoğraflarımız çekildi. Plan program konusunda profesyonel bir firma. Fiyatları çok iyi.

 7. Puan

  Fiyatları diğer dış çekim fotoğrafçılara göre çok uygun. Slayt, fotoğraf albümü, düğün klibi paketinin olduğu hizmetlerini aldık. Memnun kaldık. Sağolsunlar. Görenler de hayran kalıyor.

Yorum yaz