Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

İnturlam Wedding Parties & Stories Hakkında

Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan İnturlam Wedding Parties & Stories, kendi deyimiyle ‘’En mutlu ‘an’ larınızı unutulmaz birer ‘anı’ ya dönüştürmek için sizlerle buluşuyor. Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, güzel anlarınız için ve yepyeni, özgün fikirler, konseptler üretmeye devam ediyor. Minimum 1.000 - 1.500 TL'den başlayan fiyatları ile karşınıza çıkan bu fotoğrafçı, İnturlam Prodüksiyon ve Reklam ajansı olarak da biliniyor.

Çekim Türleri

Bu fotoğrafçı, dış mekan ve düğün fotoğrafçılığı alanında yetkinliği ile kendini kanıtlayan bir ajans olmaya devam ediyor. Düğün boyunca fotoğraf ve video çekimi yapılıyor ayrıca siz de bu stresli, gergin, tatlı telaşlı hallerinizi düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi çekimleri sayesinde yıllar sonra bile profesyonel çekilmiş karelerle izleyebiliyorsunuz.

Nişan çekiminiz ve konsept çekiminiz profesyonel İnturlam Prodüksiyon ve Reklam Ajansı tarafından son teknoloji fotoğraf makineleriyle gerçekleştiriliyor. Sizin için de uygun olacak bir şekilde katalog çekimleri ve dış mekan çekimleri gerçekleştirilerek bu güzel ‘an’larınız ölümsüzleştiriliyor.

İnturlam Wedding Dış Çekim Fiyatları

İnturlam Prodüksiyon, düğün fotoğrafçılığı ve dış mekan kategorisinde yaptığı çekimlere göre fiyatlar değişmekle beraber minimum 1.000 TL - 1.500 TL den başlayan fiyatları ile sizlere kusursuz hizmetlerini sunuyor. En güncel fiyatlar için, DüğünBuketi güvencesi ile hemen şimdi teklif alabilirsiniz.

Olanakları

Bu firma, uzman ekibiyle sizlere geniş çekim olanakları sunuyor. Dileyen çiftler için şehir dışı, yurt dışı çekimleriyle beraber bu mükemmellik devam ediyor. Ayrıca İnturlam Wedding, çiftlere orijinal kopya fotoğraf teslimi hizmetini de 4 hafta içinde sunuyor.

İnturlam Wedding ile düğün fotoğrafçılık çekimlerini gerçekleştiren çiftler, bu çekimlerden oldukça keyif alıyor, sizlerin en güzel fotoğraflarınızı karelere dökmeyi başarıyor. Firma, düğün haricinde daha farklı organizasyonlarda da çekim gerçekleştirirken en güzel içerikleri de sizlere sağlamaya devam ediyor.

İnturlam Prodüksiyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın merkezinde bulunan Çankaya bölgesindeki İnturlam Wedding Parties & Stories'e ulaşım için dilerseniz önce Kızılay istikametli metro kullanarak daha sonra 391 otobüs hattı ile direkt 317-7 hattını kullanmak isteyenler için ise 317-7 hattını kullandıktan sonra 160 otobüs hattı ile aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

Firmanın açık adresi ise şöyledir; Mustafa Kemal Mahallesi 2143. Sokak No: 5/2 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara genelinde hizmet sunulmakta.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Partiler, ürün çekimleri, model çekimleri, katalog çekimleri ve daha aklınıza gelebilecek her türlü farklı etkinlik burada itina ile gerçekleştirilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Reklam filmi ve prodüksiyon işlemleri de burada gerçekleştiriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi ile sunulan hizmetlerin arasında, stüdyo çekim ve dış çekim olanakları mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekimin arzu ettiğiniz mekanlarda gerçekleştirilmesi, yurt dışı çekim olanakları ve düğün belgeseli gibi geniş kapsamlı özellikler de burada mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı dekorasyon içeriklerini bulabileceğiniz bu firma sayesinde son model dekorasyon fikirlerini keşfedeceksiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 haftanın ardından arzu ettiğiniz içerikler ve videolar sizlere teslim edilecektir.

İnturlam Wedding Parties & Stories düğün fiyatları ne kadar?

İnturlam Wedding Parties & Stories düğün fiyatları İnturlam Wedding Parties & Stories düğün fiyatları İnturlam Wedding Parties & Stories organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

İnturlam Wedding Parties & Stories Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İnturlam Wedding Parties & Stories

Yorum yaz