İnfinity Darüşşafaka Hakkında

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Sarıyer’de hizmet veren İnfinity Darüşşafaka, açık ve kapalı davet alanları ile misafirlerine hizmet vermektedir. İnfinity Darüşşafaka, gösterişli ve şık havuz başı dekorasyonu ile misafirlerine ev rahatlığı sunmayı amaçlamaktadır. İnfinity, bahçe konsepti ile havuz başı konsepti birleştirerek doğal ve romantik bir düğün mekanı atmosferi yaratmaktadır. Geniş konuk kapasitesi ile kalabalık düğün organizasyonları için oldukça elverişli bir mekan niteliği taşımaktadır.

Sarıyer semtinde hizmet vermekte olan İnfinity Darüşşafaka, toplu taşıma ile oldukça rahat bir şekilde ulaşılabilecek bir konumdadır. Düğüne katılacak misafirleriniz, M2 metro hattı ile doğrudan Darüşşafaka’ya ulaşabilir. Otobüs ya da minibüs gibi farklı toplu taşıma araçları ile de İnfinity'ye ulaşmak son derece kolaydır. Toplu taşımanın yanı sıra misafirleriniz kendi araçları ile İnfinity Darüşşafaka’ya kolaylıkla ulaşım sağlayabilir. İnfinity Darüşşafaka, düğün sahipleri ve misafirleri için yaklaşık 200 araçlık bir otoparka da sahiptir. Otopark ve vale hizmetini sizlere sunacak İnfinity Darüşşafaka ile gecenin zorlu uğraşı olabilecek araba park ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Havuz Başı Düğün İsteyenlerin Doğru Adresi

İnfinity Darüşşafaka’nın göz alıcı şıklıktaki havuzu, rengarenk ışıklandırmaları ve bahçe dekorları ile enfes bir düğün atmosferi yakalayabilirsiniz. İnfinity Darüşşafaka’nın gelin ve damat adaylarına sunduğu birbirinden güzel dekorasyon seçenekleri ile düğün sahipleri hayallerindeki düğün gecesine kavuşmaktadır. İnfinity Darüşşafaka, gelin ve damat adayının düğün temasını da dikkate alarak açık ya da kapalı davet alanlarının dekorunda değişiklikler de yapmaktadır.

İnfinity, kendi bünyesinde çalışan birbirinden yetenekli organizasyon sorumlularına sahiptir. Alanında yetkin ve deneyimli bu profesyoneller ile çalışarak, kusursuz bir düğün gecesine sahip olabilirsiniz. Organizasyon sorumlusu ve dinamik personel ekibi, büyüleyici havuz başı düğün organizasyonunuzun eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesine ortam sağlayacaktır.

Hiç Bir Detay Atlanmıyor

İnfinity Darüşşafaka, açık ve kapalı davet alanları olmak üzere iki farklı şekilde misafirlerine hizmet vermektedir. Açık davet alanı kapasitesi yaklaşık 1500- 2000 olup, kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi şeklindedir. İnfinity, geniş açık davet alanı kapasitesi ile gösterişli ve kalabalık düğün sahipleri için oldukça idealdir. Kış aylarında düğün organizasyonunu gerçekleştirecek gelin ve damat adayları da samimi ve romantik kapalı davet alanını tercih edebilir.

İnfinity, usta aşçılar tarafından hazırlanan lezzetli catering servisi ile hizmet vermektedir. Düğün menüsünde değişiklik hakkı tanıyan İnfinity Darüşşafaka, misafirlerinizin farklı beslenme programlarına göre menülerde revizeler de yapmaktadır. Düğün geceniz için farklı bir catering firması ile çalışmak istemeniz durumunda dilediğiniz catering firması ile çalışabilirsiniz.

İnfinity Darüşşafaka, mekanın her yerinden kolaylıkla görülebilen gelin ve damada özel bir sahneye sahiptir. Gelişmiş ışık, ses ve sahne hizmetleri ile düğün gecenize renk katacaktır. İnfinity Darüşşafaka, Gece 24:00’ a kadar müzik ve servis imkanı sunmaktadır.

İnfinity Darüşşafaka Fiyatları

İnfinity; merkezi konumu, kaliteli servis anlayışı, şık havuz konsepti ve seçkin hizmeti ile dört mevsim rağbet görmektedir. Yalnızca düğün organizasyonları için değil, birbirinden çeşitli pek çok organizasyon türüne özel hizmetlere sahiptir. Nişan, kına, sünnet, mezuniyet töreni, balo, özel partiler, bayi toplantıları, lansmanlar, açılışlar ve daha pek çok kurumsal etkinliğe hizmet vermektedir. Organizasyonların tarihi, konuk sayısı, catering servis detayları ve daha pek çok etkene bağlı olarak farklı fiyatlar sunmaktadır.

İnfinity, bünyesinde gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonunuz için ne kadar bir fiyat ile karşılaşacağınızı ücretsiz fiyat teklifi alarak öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz tarih, konuk sayısı ve ek hizmetlere özel karşılaşacağınız fiyat detayları için Düğün Buketi yetkilileri ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

İnfinity Darüşşafaka’nın Düğün Buketi ziyaretçilerine özel sunduğu avantajlı fiyat fırsatları hakkında detaylı bilgiye Düğün Buketi yetkilileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Lale & Tuğrul
  Puan

  Havuzda başında harika bir davet oldu. Servis kaliteli ve hızlıydı. Çok memnun kaldık.

 2. Avatar
  ŞenAy
  Puan

  havuzkenarında bir düğün istemiştim hep eğlenceli samimi olsun diye öyle de oldu gerçekten cok güzeldi fiyatları da diyer mekanlara göre çok uygun geldi bize önerebilirim

 3. Avatar
  Cemre & Burak
  Puan

  İnfinity’de havuz kenarında unutulmaz bir düğün gecesi yaşamamıza vesiye olan tüm ekibe ve personele teşekkür ederiz muhteşem bir gece oldu

Yorum yaz