İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Davul şov
 • Gelin kına örtüsü seti
 • Gül suyu ve lokum ikramı
 • Halay mendili
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tacı
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Oryantal / zenne şov
 • Semazen
 • Yer minderi

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Servis elemanı

İncirli Mado Hakkında

Bazı çiftler, kına gecesi gibi organizasyonları aile arasında ve küçük gruplarla yapmayı tercih eder. Bu yüzden büyük bir mekan yerine küçük ama sıcak bir atmosfer yaratacak yerleri tercih ederler. Eğer sizde bu çiftlerden biriyseniz, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunan İncirli Mado, tam sizin için olan bir kına gecesi mekanı. Lezzetli menüleri, uzman ekibi ve her ihtiyaca cevap veren olanakları sayesinde büyük beğeni toplayan salon, oldukça uygun fiyatlara da sahip. İncirli Mado’da kına gecesi fiyatları kişi başı 30-50TL arasında.

Özellikleri

Bazı çiftler kına gecesi gibi etkinlikleri sadece aile arasında ve yakın arkadaşlarıyla gerçekleştirmek ister. İncirli Mado, tam da bu tarz çiftlere göre bir mekan. Sadece bir adet kapalı davet alanının bulunduğu salonda, alanın kapasitesi 50-100 kişi arasında. Bu sayede küçük ama sıcak bir aile atmosferinde organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Mekanın tasarımı genel olarak sade olsa da göze oldukça modern ve şık geliyor. Dikdörtgen ve yuvarlak masa seçeneklerinin bulunduğu salonda, masa ve sandalye örtüleri genelde kırmızı ve beyaz renkte. Masa süslemeleri içinse çiçek tercih edilmiş. Çiftlerin isteğine göre dekorasyonda ufak değişiklikler yapılabiliyor.

İncirli Mado Kına Gecesi Fiyatları

İncirli Mado uygun fiyatlarla kına gecesi gibi organizasyonlar düzenlemek isteyen çiftlerin Bakırköy ilçesinde tercih edebileceği en iyi mekanlardan biri. Mekan hafta içi kına gecesi fiyatları 30TL’den başlarken, hafta sonu bu fiyat 50TL’ye kadar çıkabiliyor. Kokteyl fiyatları da gene 30-50TL arasında. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden teklif alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

İncirli Mado, tam olarak bir kına gecesinde ihtiyaç duyulan her şeyi sağlıyor. Kına mumu, kına tacı, kına seti, kına mendili, halay mendili, kına tepsisi, Hint kınası, bindallı ve kaftan, nedime tefi ve bendiri gibi şeyleri sizler için temin edebilen salon, organizasyon danışmanlarıyla da kına gecenizi en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Böylece kına geceniz eksiksiz bir şekilde gerçekleşebiliyor.

Salonun menüleri oldukça lezzetli ve çeşitli. Restoran olarak da hizmet veren İncirli Mado, farklı organizasyonlar için farklı menülere sahip. Üstelik mekan, menülerde tadım ve değişiklik olanağı da sunuyor. Bu sayede istediğiniz tarzda bir menü oluşturabiliyorsunuz. Mekan kına geceniz için DJ ve orkestra temin edebiliyor. Son teknoloji ses, sahne ve ışık sistemlerine sahip olan salon, davul şovu ve dans gösterileri de sergileyebiliyor. Üstelik mekanın profesyonel fotoğraf çekim ekibi, tüm bu anları en ince ayrıntısına kadar kayıt altına alıyor.

İncirli Mado’da kına gecesi haricinde; düğün, nişan, nikah, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü, baby shower, partiler, kutlamalar, kurumsal etkinliler ve bayi toplantısı gibi organizasyonlar düzenlenebiliyor.

İncirli Mado Nerededir?

İstanbul Bakırköy ilçesinde bulunan İncirli Mado’ya, İncirli Caddesi üzerinden Zuhuratbaba Mahallesine giderek ulaşılabilir. Toplu taşımayla gitmek isteyenlerse 72T, 73B, 94Y gibi otobüs hatlarını veya M1A metro hattını kullanabilir. Mekanın açık adresi: Zuhuratbaba Mahallesi Incirli Caddesi No:69 | Bakırköyİstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan herhangi bir organizasyon temin edilemiyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, nikah, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü, baby shower, partiler, kutlamalar, kurumsal etkinliler ve bayi toplantısı

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde tadım ve menüde değişiklik, davul şov

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi ses, sahne ve ışık hizmetlerini, masa ve sandalye süslemeyi ve servis hizmetini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketinde DJ ve orkestra temini, organizasyon sorumlusu ve fotoğraf çekim ekibi bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun oldukça sade ama şık bir tasarımı bulunuyor. Dikdörtgen ve yuvarlak masaların tercih edildiği salonda, masa ve sandalye örtüleri kırmızı ve beyaz renkte. Masa süslemeleri içinse çiçekler tercih edilmiş.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Sadece kapalı davet alanı bulunuyor. Bu alanın kapasitesi 50-100 kişi arasında.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Salon DJ ve orkestra tercih edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, kırmız ve beyaz et menüsü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 22:00'a, yemek servisiyse 23:30'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Salonun oldukça sade ama şık bir tasarımı bulunuyor. Dikdörtgen ve yuvarlak masaların tercih edildiği salonda, masa ve sandalye örtüleri kırmızı ve beyaz renkte. Masa süslemeleri içinse çiçekler tercih edilmiş.

İncirli Mado kına gecesi fiyatları ne kadar?

İncirli Mado kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, İncirli Mado kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

İncirli Mado Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

İncirli Mado kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz