Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemeksiz Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

İncirin Altı Hakkında

İzmir Karşıyaka’da samimi kına gecesi organizasyonlarının vazgeçilmez adresi İncirin Altı, en özel organizasyonlarınız için siz değerli çiftleri bekliyor. Konsept ya da geleneksel kına gecesi organizasyonlarınızı hayata geçirebileceğiniz bu güzel mekan kaliteli hizmet anlayışı ile de adından övgüyle söz ettiriyor. Birbirinden güzel kına paketleri ve güler yüzlü personeli ile hayatınızın en özel günlerini unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. Ayrıcalıklı bir kına gecesi organizasyonunun ardından tüm davetlilerinizin mekandan memnun ayrılacağına emin olabilirsiniz.

Kına Gecelerinin Aranan Adresi

İncirin Altı samimi kına gecesi organizasyonlarının aranan adresi olarak öne çıkıyor. Yalnızca Karşıyaka’dan değil, İzmir’in tüm ilçelerinden gelin ve damat adaylarına hizmet veriyor. Şık mimarisi ile dikkat çeken mekanın açık ve kapalı alanlarında muhteşem kına gecesi organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Bu şirin mekanın bünyesinde 200 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabilirsiniz. Eğlencesi bir an olsun eksik olmayan kına gecelerinize ek olarak söz ve nişan davetlerinizi de İncirin Altı çatısında gerçekleştirebilirsiniz. Size ve davetlilerinize özel olarak sunulan ayrıcalıklı hizmetler ile eşsiz bir davetin kapılarını aralayabilirsiniz.

İncirin Altı, düzenlediği eşsiz kına organizasyonları ile uzun yıllardır onlarca gelin ve damat adayının mutluluğunu taçlandırıyor. Bu şirin mi şirin mekan bünyesinde düzenlediğiniz kına gecesi organizasyonlarınızda kına paketinize dahil olarak pek çok hizmetten de yararlanabiliyorsunuz. Kına gecesi organizasyonları elbette ki diğer organizasyon türlerine göre çok daha fazla emek ve özen gerektiriyor. Kına organizasyon aşamasının öneminin farkında olan İncirin Altı, kusursuz bir organizasyon düzenleyebilmeniz için davetinizin her detayında sizin fikirlerinizi de göz önünde bulunduruyor. Mekan dekorasyonundan kına yakma merasimine, yöresel kına oyunlarından gecenin finaline kadar her ayrıntıyı mekan yetkilileri ile planlayabiliyorsunuz. Bu sayede hayallerinizdeki kına mekanında hayallerinizdeki gibi bir organizasyon düzenleyebiliyorsunuz. Her aşamasında özenilerek hazırlanan kına süslemeleri çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Kınaların vazgeçilmez rengi kırmızı ve tonlarında masa sandalye giydirmeleri ile mekanda muhteşem bir atmosfer yaratabiliyorsunuz.

Eksiksiz Bir Davet

İncirin Altı, kına organizasyonlarınıza özel olarak hazırladığı kına paketleri ile tercih edilirliğini arttırıyor. Kına organizasyonlarının olmazsa olmazları arasında yer alan bindallı ve kaftanlarınızı mekandan temin edebiliyorsunuz. Aynı zamanda nedimelerinize özel hazırlanan kaftan ve bindallıları da kına paketinize ek olarak temin edebiliyorsunuz. Kına yakma merasimi sırasında ihtiyaç duyacağınız kına takımları, kına mumu ve kına tepsisi de yine mekan tarafından temin edilebiliyor. Gece boyunca kına şarkıları eşliğinde kimi zaman eğlenceli kimi zaman duygusal anlar yaşayabiliyorsunuz. Kına müziklerinizde temponun yükseldiği anlarda davul şov ile eğlencenize eğlence katabiliyorsunuz.

Konsept bir organizasyon planlıyorsanız İncirin Altı sizin için biçilmiş kaftan! Hint temalı kına gecesi organizasyonlarınızı bu şık mekanda hayata geçirebilirsiniz. Hatta hint kınası uygulaması hizmetini de kına paketinize ek olarak alabilirsiniz. Farklı konseptlerdeki kına gecelerinizde mekanın profesyonel organizasyon ekibine güvenebilirsiniz. Mekanın teknolojik donanımları ile de kına gecenizden dans ve eğlence bir an olsun eksik olmaz. Ses sistemleri sayesinde mekanın her noktasından akustik olarak duyulan müziğin tadını tüm davetlileriniz çıkarabilir. Şık ışıklandırmaları ile organizasyonunuza renk katabilirsiniz. Elbette tüm bu hizmetlerden İncirin Altı farklı ve kalitesi ile yararlanabilirsiniz.

İncirin Altı Nerededir? Nasıl Gidilir?

İncirin Altı, İzmir’in merkezi ilçelerinden Karşıyaka’da hizmet veriyor. Kolay ulaşılabilir konumu ile dikkat çeken mekan Bahçelievler Mahallesi’nde yer alıyor. İzmir’in tüm ilçelerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Konak, Pasaport ve Alsancak üzerinden vapur seferleri, Aliağa ve Tepeköy yönlerinden İZBAN seferleri ve diğer tüm ilçelerden de Eshot otobüsleri ile mekana ulaşabilirsiniz. Özel araçları ile gelecek olan misafirleriniz için ise mekanın açık adresi şöyle:

Bahçelievler, Rüştü Sardağ Cd. 9/2 A, 35600 Karşıyaka / İzmir

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması ve catering dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına gecesi gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kına gecesi etkinlikleri için kına tahtı nedime minderleri ve gerekli aksesuarlar sağlanıyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Pasta, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

250 kişilik açık ve kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Canlı müzik veya DJ seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar deva ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Nadire Gelin
    Puan

    Çok güzel bir kına oldu. İyi ki sizi tercih etmişiz çok memnun kaldık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Organizasyon süperdi.

Yorum yaz