İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Daraltma
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

İnci Gelinlik Hakkında

İnci Gelinlik, İstanbul ilinin Sultangazi ilçesinde hizmet veriyor. Tecrübesi ile hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmanızı sağlıyor. Kaliteli kumaşlar, aksesuarlar, danteller, tüller kullanarak müşteri memnuniyetini önemsiyor. Alanında uzman ekibiyle birlikte size eşlik ediyor ve düğününüzde duru bir güzelliğe sahip olmanıza yardımcı oluyor. Firmanın gelinlik fiyatları 1.000 - 3.000 TL arasında değişiyor.

Gelinlik Modelleri

Her modelde gelinlik tasarlayan İnci Moda Evi, tercihi tamamen gelinlere bırakıyor. Ekip, moda evinden mutlu ayrılmanız için elinden geleni yapıyor. Firmanın en çok tercih edilen modelleri daha gösterişli ve şaşaalı gelinlikler olarak biliniyor. Prenses model gelinlikler ve dantel detaylı gelinlikler sık tercih edilen modellerin başında geliyor.

Vücut tipinize göre tasarlanan gelinliklerde konfor ön planda tutuluyor. Sade ve düz modeller de mevcut. İster özel dikimlerde isterseniz de hazır model gelinliklerde tarzınızı yansıtmanızı destekliyor. Firma ve ekibi modayı yakından takip ediyor. Tasarımlarını da bu yönde yapıyor.

İnci Gelinlik Fiyatları

Sınırsız model içerisinden yaratıcılıkla tasarlanan gelinliklerin fiyatları değişiyor. Bütçe dostu olan gelinlik fiyatları ile firma size yardımcı oluyor. 1.000 - 3.000 TL arasında değişen fiyatlar, firmanın verdiği ek hizmetler ve sizin talepleriniz doğrultusunda belirleniyor.

Firma hakkında daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi.com danışman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Çok çeşitli modellerde hizmet veren İnci Gelinlik, trend tasarımlar üretiyor. Hayal ettiğiniz tarzda gelinlikler bedeninize ve vücut yapınıza uygun hale getiriliyor. Ekip tarafından düğün mekanı dikkatlice incelenerek tasarım ona göre şekilleniyor. Şıklık ve rahatlık ekip için oldukça önemli. Rahat hareket edebileceğiniz ve hafif gelinlikler tasarlanmaya özen gösteriliyor.

Daha gösterişli bir model tercih ediyorsanız en uygun kumaş, en uygun aksesuarlarla birleştirilerek göz kamaştırıcı hale getiriliyor. Daha sade modellerde ise kullanılan kaliteli kumaşlar sayesinde zarif görüntünüz ön plana çıkarılıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İnci Gelinlik, İstanbul ilinin Sultangazi ilçesinde bulunuyor. Firmaya vapur, tramvay, otobüs veya dolmuş gibi toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlanıyor. Ayrıca özel aracınızla geldiğinizde de sıkıntı yaşamadan park yeri bulabileceğiniz bir noktada yer alıyor.

Adres: Uğur Mumcu, 2304. Sk. No : 10, 34265 Sultangazi / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonlarında hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Firmayla 3 hafta önceden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel dikim ve hazır model gelinlikler mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp modeller arasından gelinlik denemek yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinlik veya düğün aksesuarlar her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz tarzda, temada ve konseptte gelinlikleriniz tasarlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2-3 hafta sonra teslim ediliyor.

İnci Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

İnci Gelinlik organizasyon fiyatları İnci Gelinlik organizasyon fiyatları İnci Gelinlik organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

İnci Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

İnci Gelinlik

Yorum yaz