İnci Davet Düğün Salonu

İstanbul Bağcılar’da hizmet veren İnci Davet Düğün Salonu, salon düğünü yapmak isteyenlere konforu ve şıklığı bir arada yaşatıyor. Kapalı alanda misafirlerini ağırlayan İnci Davet Düğün Salonu, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel gün organizasyonları için hizmet veriyor. İnci Davet; düğün organizasyonlarının yanı sıra mezuniyet, kokteyl ve bayi toplantısı gibi özel gün etkinlikleri de gerçekleştiriyor. Kaliteli hizmeti ve uygun düğün fiyatları ile dikkat çeken salon, İstanbul Bağcılar’ın en güzel düğünlerine ev sahipliği yapıyor. İnci Davet Düğün Salonu merkezi konumu sebebiyle İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar’ın en çok tercih edilen düğün salonları arasında ter alıyor. Hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiren İnci Davet düğün paketlerinde sunduğu indirimler ve dönemsel olarak uyguladığı kampanyalar ile düğün hazırlığında olanlara çifte mutluluk yaşatıyor. Salon Düğünü konseptinde ferah ve geniş bir atmosfer sunan salon avantajlı düğün fiyatları ile Düğün Buketi’nde sizleri bekliyor.

Bağcılar’da Salon Düğünü

İnci Davet Düğün Salonu, İstanbul Avrupa Yakası’nın en kalabalık yerleşim alanlarından birisi olan Bağcılar’da son derece merkezi bir konumda hizmet veriyor. İnci Davet Düğün Salonu; yemekli ve yemeksiz organizasyonlarda 500 ile 750 kişilik davetli ağırlama kapasitesi ile dikkat çekiyor. Yüksek tavanlı salonu konforlu ve şık dekorasyonu ile göz dolduruyor. İnci Davet, sahneye hakim oturma düzeni ve geniş pisti sayesinde en eğlenceli düğünlerin vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor. İnci Davet Düğün Salonu; ışık, ses, sahne sistemi, görsel showlar, gelin odası ve fotoğrafçı gibi hizmetleri düğün paketi içerisinde sunuyor. İnci Davet Düğün Salonu’nun alanında uzman organizasyon sorumlusu, düğününüz boyunca size rehberlik ediyor. Zengin içerikli düğün menüsü ile dikkat çeken İnci Davet, yemekli organizasyonlarda çocuklara özel çocuk menüsü sunuyor. Düğünden önce menü tadımı gerçekleştirebileceğiniz İnci Davet Düğün Salonu’nda dilerseniz menüde değişiklik yapılabiliyor. İnci Davet Düğün Salonu talebiniz doğrultusunda dışarıdan organizasyon firması veya catering şirketi de kabul ediyor.

Fiyatları

Avrupa Yakası’nda salon düğünü konseptinde sizleri ve değerli davetlilerinizi ağırlayan İnci Davet Düğün Salonu, uygun düğün fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. Mekan organizasyonun çeşidine göre kına paketi, düğün paketi gibi farklı alternatifler sunuyor. Hafta içi ve hafta sonu organizasyonlarında farklılık gösteren düğün fiyatları, kişi sayısına göre de değişiyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarda farklı fiyatlar uygulayan İnci Davet dönemsel kampanyaları ile adından beğeni ile söz ettiriyor. Kapalı alanda konuklarını ağırlayan İnci Davet, şık ve modern çizgisi sebebiyle Bağcılar’ın en gözde düğün mekanları arasında yer alıyor. Mekan düğün hazırlığında olan çiftlere ve ailelere hem şık bir atmosfer hem de uygun düğün fiyatları sunmasıyla fark yaratıyor.

Nasıl Gidilir?

Avrupa Yakası’nın en merkezi semtlerinden olan Bağcılar’da hizmet veren İnci Davet Düğün Salonu ulaşım açısından son derece avantajlı bir konumda yer alıyor. Mekan Bağcılar’da Yıldıztepe Mahallesi Bağcılar Caddesi’nde hizmet veriyor. İnci Davet Düğün Salonu, adres ve yol tarifi açısından kolay bulunabilir olması ile dikkat çekiyor. Şehir içinden hem de şehir dışından gelecek davetlilerinizin zahmetsizce ulaşabileceği İnci Davet Düğün Salonu toplu taşıma duraklarına yakınlığı sebebiyle tercih edilirliğini artırıyor. Buraya özel araçla, taksiyle veya toplu taşıma seferleri ile kolayca ulaşılabiliyor. İnci Davet şık konsepti ve gülümseten fiyatları ile Düğün Buketi’nin avantajlı dünyasında sizleri bekliyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    tecrübeli bir ekip oldukları çok belli. hızlı çöözümler buluyorlar hiçbir eksiğimiz kalmadı bizim herşeyi hallettiler ve tamda istediğimiz gibi oldu da herkese tavsiye edeerim

  2. Puan

    İstediğim gibi bembeyaz harika süslemelerle donattık bütün salonu. Tüm isteklerimi karşıladılar. Çok profesyonel bir ekip. Çok memnun kaldık.

  3. Puan

    çok şık bir salon mekan sahipleri de çok kibar ve samimi insnalar biz nişan organizasyonu yaptk ama inşallah ilerdede düğünümüzü de burda yapmak isteriz

Yorum yaz