Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Havuz Başı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima

İncek Garden Hakkında

Ankara’nın kır bahçesi konseptindeki davet alanlarından biri olan İncek Garden, sektöre getirdiği modern dokunuşlar ve performans kalitesi ile adından sıkça söz ettiriyor. Aynı zamanda, kapalı bir davet salonu da bulunan mekanda, yöresel ve dünya mutfağından oluşan muhteşem bir menü de sizleri bekliyor. Ankara’nın kır bahçeleri ile meşhur Gölbaşı ilçesinin İncek semtinde yer alan bu tesis, havuz başı konsepti ile, sadece düğün değil, her çeşit davette uygun fiyatları ile harikalar yaratmaya devam ediyor. İncek Garden yemekli düğün fiyatları kişi başı 100 TL'den başlıyor.

Davet Alanı Özellikleri

İncek Garden, bir adet kapalı davet salonu ve bir adet açık davet alanından oluşuyor. Son teknoloji ses, sahne ve ışık sistemleriyle donatılmış olan kapalı davet alanı 500 kişiye kadar ağırlayabiliyor. Dört mevsim boyunca hizmet veren bu salonda genelde düğün gibi organizasyonlar düzenleniyor. Salonun en beğenilen ve en çok tercih edilen davet alanı olan açık davet alanıysa 750 kişilik bir kapasiteye sahip. Hem kır bahçesi hem de havuz başı özelliği bulunan bu salon özellikle kır düğünleri için oldukça ideal. Açık alan, yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı korunaklı olacak bir şekilde dizayn edilmiş durumda.

Salonun dekorasyonu, kır düğünleri için ideal olacak bir şekilde düşünülmüş. Masa süslemeleri için farklı seçeneklere sahip olan mekan, dekorasyonda isteğinize bağlı olarak değişiklikler yapabiliyor.

İncek Garden Düğün Fiyatları

Organizasyonlarınız için pek çok hizmeti sizlere sunan salonda menü ve paket seçeminize göre farklı farklı fiyatlar bulunuyor. Her paketin ortak özelliğiyse oldukça uygun fiyatlara sahip olması. İncek Garden hafta içi yemekli düğün fiyatları kişi başı 100 TL'den başlıyor. Hafta sonu ise bu fiyat 150 TL'ye kadar çıkabiliyor. Kokteyl paket ise, 80 - 100 TL civarında. Sadece pasta ve meşrubat düşünüyorsanız, kişi başı 80 TL gibi bir fiyat söz konusu.

Olanaklar

İncek Garden davetleriniz için birbirinden güzel pek çok farklı hizmete sizlere sunuyor. Profesyonel fotoğraf ve video çekim ekipleri ile çalışan salon, organizasyonuzun her anını kayıt altına alıyor. Böylece etkinliğiniz ölümsüz bir hale gelebiliyor. Üstelik salon davetinizde dilediğiniz müzikleri çalabilecek DJ ve orkestra ekibini de sizler için temin edebiliyor.

Birbirinden güzel pek çok farklı menüye sahip olan salon, yetenekli aşçılarının elinden çıkacak yemekler ile hem sizi hem de misafirlerinizi büyüleyecek. Türk ve dünya mutfağından farklı lezzetleri sizlere sunan salon, menüde tadım ve menüde değişiklik imkanına da sahip. Böylece misafirlerinizi en çok sevdiğiniz menü ile ağırlayabilirsiniz!

Sektörün en tecrübeli ekiplerinden biriyle çalışan İncek Garden, organizasyonlarınızın eksiksiz gerçekleşmesi için her türlü çabayı gösteriyor. Deneyimli organizasyon sorumluları ile beraber etkinliğinizi planlayan mekan sayesinde hayalini kurduğunuz daveti eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz!

İncek Garden'da düğün ve davetler dışında kır düğünü, nişan, nikah, kına, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar ve galalar gibi organizasyonlarınızı da düzenleyebilirsiniz.

İncek Garden’a Nasıl Gidilir?

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde bulunan bu mekan, geniş otopark kapasitesi ile her davetliye kapılarını açıyor. Salona hem kendi aracınızla hem de toplu taşıma ile de ulaşabilirsiniz. 192, 193 ve 194 numaralı hatlar, salonun yakınındaki duraklardan geçiyor. Mekanın açık adres ise şu şekilde:

Türkan Şoray Caddesi, No:10, İncek Gölbaşı, Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Firmanın sağladığı kolaylıklardan bir diğeri de, dışarıdan ilave bir hizmete ihtiyaç duyulmaması.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Toplu iş yemekleri, düğün, sünnet düğünü, mezuniyet yemekleri gibi her çeşit etkinlik burada kolaylıkla düzenlenmekte.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Çocuk etkinlik alanı ve geniş bir dans pisti bulunuyor. İstenilirse palyaço da çağrılabilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yaş pasta, servis elemanı, mekan giydirme, otopark ve vale imkanı başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf çekimi, ses - ışık ve sahne hizmetleri, organizasyon süslemesi, yemek servisi gibi olanalar her şey dahil pakette.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan fotoğraf ve video çekim ekibine sahip.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Havuz kenarında bir açık alan ve olumsuz mevsim koşullarına özel bir kapalı alan bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Firmanın anlaşmalı olduğu etkili bir orkestra ve istediğiniz türden müzik aleti mevcut. Bu sayede doyasıya eğleneceksiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

İki farklı ana yemek ve çeşitli ara sıcakların öncesinde birbirinden lezzetli soğuk başlanıç eşliğinde, harika bir menü sizleri bekliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.30'a kadar müzik ve servis tam gaz devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Bu konuda tamamen sizin düzenleyeceğiniz etkinliğin türüne göre aksiyon alınmakta. İstediğiniz dekorasyon temasını belirlemede özgürsünüz.

İncek Garden düğün fiyatları ne kadar?

İncek Garden düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, İncek Garden düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

İncek Garden Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İncek Garden açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz