Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
280 ₺
Hafta İçi
350 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
180 ₺
Hafta İçi
180 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
150
Max
Açık Davet Alanı
1
Min
1200
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
800
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Teras
 • Nikah Için ayrı alan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Jeneratör
Tente çadır kiralama
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

İncek Çınar Kasrı Hakkında

Başkentin Gölbaşı konumunda bulunan İncek Çınar Kasrı, Ankara davet alanları kategorisinde kır alanı ve kapalı salonuyla öne çıkıyor. Şık tasarımı ve birbirinden farklı alternatifiyle dikkat çeken mekan, sunduğu hizmetiyle de beğeni toplamaya devam ediyor. Mekanda davet fiyatları 180 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Birçok davete kapılarını açan İncek Çınar Kasrı şık tasarımıyla göz kamaştırıyor. Açık alanda 1.200 kişilik kapasite sunan mekan, kullandığı ışıklandırma ve aksesuarlar ile dikkat çekiyor.

Nikah töreni için iki farklı konsept sunan ekip, yuvarlak basamaklı sahne veya çiçek aranjmanlı gazebo alanı süslemeleriyle hayranlık uyandırıyor. Kullanılan yuvarlak, dikdörtgen ve bistro masalar beyaz rengiyle dikkat çekiyor.

Ekip, nikah sonrası yemek davetlerinde ayna detaylı dikdörtgen masa tercih ediyor. Şeffaf sandalye, sütun içi çiçek aranjmanı, gold renk suplalar ve masayı çevreleyen ışıklandırma ile ortam çekici hale getiriliyor.

Kapalı alanda ise siyah rengi tercih eden ekip, 50 ile 150 kişilik kapasitesi ve gold renk aksesuarları ile dikkat çekiyor. Çift taraflı merdivenleri davetinize zarif bir giriş yapmanızı sağlarken, avize ve korkuluklardan sarkan yeşil sarmaşıklar huzurlu bir ortamın oluşmasını sağlıyor.

İncek Çınar Kasrı Davet Fiyatları

Kokteyl veya yemekli menü seçeneğiyle öne çıkan mekan, davet türüne göre menü alternatifi sunuyor. Kokteyl fiyatları hafta içi kişi başı 180 TL'den başlıyor. Yemekli fiyatları ise hafta içi 280 TL hafta sonu 350 TL aralığında değişkenlik gösterebiliyor.

Farklılık gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Çınar Kasrı açık ve kapalı alanıyla birçok davete ev sahipliği yapıyor. Mekan kır düğünü, sünnet düğünü, nişan, parti, doğum günü baby shower gibi eğlence odaklı davetlerde şık tasarımıyla ön plana çıkıyor. Kurumsal etkinlik, bayii toplantısı, açılış, davet ve resepsiyon gibi etkinliklerin ruhuna bürünebilen mekan, kaliteli hizmetiyle beğeni toplamaya devam ediyor.

Etkinlik sorumlusu her detayı incelikle planlayarak beğeninize sunuyor. Dışarıdan getirdiğiniz organizasyon firmasıyla da çalışmanıza olanak sağlayan mekan, gün sonunda mutlu ayrılmanızı sağlıyor. Mekanın yönlendirdiği veya kendi anlaştığınız fotoğrafçıyla mekan ruhunu içine alan karelere ulaşabiliyor, DJ veya orkestra hizmetiyle kulaklarınızın pasını silebiliyorsunuz.

Nerededir?

İncek Çınar Kasrı Ankara Gölbaşı konumunda bulunmaktadır. Mekana toplu taşımıyla ulaşmak oldukça kolay. Özel araçla ulaşanlar için 750 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti sunan mekanın açık adresi şöyle:

İncek Bulvarı, Ersu Sokak No:6 06830 Gölbaşı/ Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı hizmetleri alınabilmektedir. Yönlendirdiğimiz firmalar olmak ile birlikte, anlaşmalı olduğunuz firmayı da getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, nişan, parti, sünnet düğünü, kır düğünü, davet, resepsiyon, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower yapılabilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Covid19 önmeleri kapsamında gerekli önemler en üst düzeyde alınmaktadır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Yönlendirdiğimiz firmalar olmak ile birlikte, anlaşmalı olduğunuz firmayı da getirebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alana sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve orkestra hizmeti verilmektedir. Yönlendirdiğimiz firmalar olmak ile birlikte, anlaşmalı olduğunuz firmayı da getirebilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et menüleri, koktely menüler, çocuk menüleri, vegan menüleri mevcuttur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti 23:00'a kadar, müzik yayını 23:00'a kadar devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekan giydirme, masa süsleme ve tema renk seçenekleri vardır.

İncek Çınar Kasrı düğün fiyatları ne kadar?

İncek Çınar Kasrı düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 180 TL, hafta içi yemekli kişi başı 280 TL, İncek Çınar Kasrı düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 180 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 350 TL,

İncek Çınar Kasrı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İncek Çınar Kasrı açık alan kapasitesi 1 - 1200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 150 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Oğlumun sünnet düğünü, yeğenimin de nişanı için İncek Çınar Kasrı’nı tercih ettik… Ankara’da böyle güzel bir mekanın olması gerçekten büyük şans… Hizmetleri, şık tasarımı geniş pist alanı güler yüzlü personeli her şey harikaydı… Yemekli sünnet düğünü yaptık, menüyü tatmamıza olanak sağlayan mekan damak tadımızı yakalamak adına nazımıza oynadı… Yeğenim içinde tam zevkine uygun konsept tasarladılar tüm aile çok memnun kaldık her şey adına sevgi ve saygıyla teşekkürler…

Yorum yaz