İmse Düğün Salonu Hakkında

İmse Düğün Salonu 1998 yılından itibaren en mutlu günlerinize eşlik etmek için İstanbul Bağcılar’da sizleri bekliyor.

İmse Düğün Salonu sizlere ve misafirlerinize kusursuz bir hizmet vermeye çalışıyor. Yenilikçi bir işletme olan İmse Düğün Salonu’nda müşteri memnuniyeti ön plandadır. Ayrıca sizin öneri ve fikirlerinizle ilerlediğini düşünür ve hepsini elinden geldiğince uygulamaya çalışır.

İmse Düğün Salonu’nun kapasitesi 1200 kişidir. Misafirlerinizin sigara içme bölümleri vardır. Ayrıca Amerikan bar ve şark köşesi misafirlerinizin rahat olması için tasarlanmıştır.

Hangi Organizasyonlarda Eşlik Eder?

İmse Düğün Salonu düğün, sünnet, doğum günü, konser ve özel toplantılarınızda sizleri ağırlar.

Size Sunduğu İmkanlar Nelerdir?

İmse Düğün Salonu’nda sinevizyon ve slayt gösterisi vardır. Gelin damat bu sayede salonu ve misafirlerini izleyebilirler. Misafirleriniz düğünde eğlenirken çocukları da onlar için hazırlanan palyaço ile eğlenebilirler.

Bay ve bayan sanatçılar ile misafirleriniz bu özel günde büyük bir müzik şöleni yaşayacaklar. Sanatçılarla beraber sizlere piyanist şantör de eşlik edecektir.

Bazı anlar yıllar geçse bile unutulmaz ve o günlerden biri için sizlere dijital video çekimi sunarlar. Sizler sevdikleriniz ile yıllarca aynı kareyi paylaşmak istersiniz diye ücretsiz olarak 10 poz 20 adet dijital fotoğraf imkanı da verirler.

İmse Düğün Salonu masaların hepsinde çeşit çeşit kuru pasta ve meşrubat bulundurur. 7 katlı yaş pasta da törenden sonra masanıza eşlik eder.

İmse Düğün Salonu sizlerin fikirlerine çok önem verir ve ikramlara beraber karar verirsiniz. Karar verdiğiniz hizmet ve ikramlar gününüz için kusursuz bir şekilde misafirlerinize sunulur.

Kına Organizasyonunu Size Nasıl Sunar?

İmse Düğün Salonu sizlere 3 adet kına paketi sunmaktadır. İlk olarak bronz ekonomik paket vardır.

Ekonomik paketin içerisinde; lokum ikramı, karşılama masası, cibinlik minder ve kına tahtı, kostümlü 2 adet nedime, bayan veya erkek orkestra, standart gelin bin dallısı, damat için fes ve yelek, 6 adet arkadaş kaftanları, kına tepsisi, kına sepeti, 6 adet özel çil tef, 6 adet kına taçları, 10 adet halay mendilleri, 10 adet el mumları, 100 adet kuru kına, konfeti ve volkan yağmuru ve “kınamıza hoşgeldiniz” yazısı yer alır.

2. olarak gümüş standart paket vardır. Bunlar;

Karşılama masası lokum ikramı, kına tahtı ve cibinlik, 2 kişilik minder, 2 adet kostümlü nedime, bayan dc veya erkek orkestra, standart gelin bin dallısı, damat için fes ve yelek, 6 adet arkadaş kaftanları, kına tepsisi, kına sepeti, 6 tane özel çil tef, 6 adet kına taçları, 10 adet halay mendilleri, 10 adet el mumları, 100 adet kuru kına, konfeti ve volkan yağmuru, kınamıza hoşgeldiniz yazısı, sultan tepsisi, testi show ve davul showdan oluşur.

Son olarak ise altın (lüks) paket vardır. Bunlar ise;

Karşılama masası lokum ikramı, kına tahtı ve cibinlik, iki kişilik minder, 2 adet kostümlü nedime, bayan dc veya erkek orkestra, standart gelin bindallısı, damat için fes ve yelek, 6 adet arkadaş kaftanları, kına tepsisi, kına sepeti, 10 adet özel çil tef, 14 adet kına taçları, 15 adet halay mendilleri, 14 adet el mumları, 100 adet kuru kına, konfeti ve volkan yağmuru, kınamıza hoşgeldiniz yazısı, sultan tepsisi, testi show, davul show, kolonyağı ve gül suyu ikramı, çerez, pepsi kola, gelin ve damat yolu, şamdan ışık show, kemerden oluşur.

Gününüzü mutlaka önceden planlayın. Salonu önceden görmenizde ise yarar var. Bunun için iletişim kısmında yer alan telefon numarasını arayarak hem fiyat hem de organizasyon hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Özel aracınız ile Esenyurt tarafından geliyorsanız Avrupa Otoyolu/O-3/E80 üzerinden veya O3 Güney Yan yolu üzerinden ulaşmanız mümkündür.

İmse Düğün Salonu, Bağcılar’ın merkezi yerinde olduğu için ister toplu taşıma, ister özel aracınız ile ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Necla&Selçuk
  Puan

  Kalabalık bir akraba ve eş dost grubu ile gerçekleştirdiğimiz düğünümüz, gerçekten oldukça hoş bir düğün oldu. Salon büyük adetli davetliler için çok ideal. İkramlar, sunum ve salon gayet güzel, teşekkürler.

 2. Avatar
  Meryem
  Puan

  İmse düğün salonunda bizim de düğünümüz oldu fiyat performans açısından mükemmel bir salon beklentilerimizin bile üstünde hizmet aldık diyebilirim 🙂

Yorum yaz