İmrahor Düğün Salonu

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde yer alan İmrahor Düğün Salonu, eşi benzeri olmayan düğün organizasyon ekibi ile karşınıza çıkıyor. Kapalı alanda hizmet veren düğün salonu, gece boyunca sizlerle beraber olacak organizasyon ekibi sayesinde unutulmaz bir akşam yaratmak için var gücü ile çalışıyor olacak! Yıllardır bünyesinde gerçekleştirdiği düğün organizasyonlarının altından başarıyla kalkmış ve misafirlerinin olumlu yorumlarıyla büyümeye devam etmiştir. Muhteşem sahne ambiyansı ve ses sistemi ile ön plana çıkan İmrahor, verdiği hizmet, sağladığı olanaklarla ön plana çıkıyor. Siz değerli çiftlerimiz İmrahor salonunda kutlamanızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizler için oluşturduğumuz farklı organizasyon paketlerine Düğün Buketi organizasyon ekibi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca, site içerisindeki “Teklif Al” butonuna tıklayarak size uygun fiyat seçenekleri arasından tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İmrahor Düğün Salonu farklı fiyat kategorileri ile karşınıza çıkmaktadır. Hayallerinizdeki düğünü bütçenizi sarsmadan gerçekleştirebilir, sevdiklerinizle özel anlarınızı paylaşabilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarda fiyat farklılıkları olmakla beraber, kişi sayısı da paket fiyatlarını etkilemektedir. Ayrıca kampanyalı düğün paketi fırsatlarından haberdar olmak ve düğün salonu hakkında bilgi sahibi olmak için Düğün Buketi organizasyon ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sağlanan Hizmetler Neler?

Üstün hizmet ve kaliteli içerik parolasıyla yola çıkan İmrahor Düğün Salonu, kına ve düğün paketleri gibi paketlerle çiftlerin karşısına çıkmaktadır. Kına töreninişan, baby shower, kurum içi toplantılar ve mezuniyet törenleri gibi davetler de gerçekleştirebilirsiniz. Düzenlemekte olduğunuz etkinlik tipine göre ses ve sahne hizmeti değişiklik göstermektedir. Bu sayede her ortama göre değişen müzik ve ışık sistemleri sayesinde istediğiniz atmosferi yakalayabilirsiniz. Başlıca düğün paketinde bulunan hizmetler şunlardır:

  • Davetiniz için özel hazırlanmış düğün pastası
  • Alkolsüz içecek ikramları
  • Fotoğraf çekimi (düğün boyunca)
  • Orkestra ve DJ
  • Sahne ve nikah masası süslemeleri

İmrahor Düğün Salonu Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Sevban Mehmet Caddesi, Arnavutköy’de hizmetini sürdüren İmrahor Düğün Salonu, merkezi konumu sayesinde pek çok toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Önünden geçen minibüs ve otobüs hatlarından faydalanabilirsiniz. Kişisel araçları ile ulaşım sağlayacak misafirler için açık adres şu şekildedir:

Sevban Mehmet Caddesi, 34275 Arnavutköy/İstanbul

Siz de hayallerinizdeki düğün, kına töreninişan organizasyonlarınızı İmrahor Düğün Salonun ’da gerçekleştirmek istiyorsanız, sitemiz içerisinden detaylı bilgeye ulaşabilirsiniz. Düğün Buketi ücretsiz danışmanlık servisimizle iletişime geçebilir, “Teklif Al” butonuna tıklayarak bütçenize uygun fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    bütün imrahor çalışanlarına çok teşekür ederiz herşey çok güzel oldu

Yorum yaz