İlyas Usta Düğün Tesisleri

Herkes mükemmel bir aşk yaşamak ister. Bu aşkı da destansı bir düğün ile kutlamak. İlyas Usta Düğün Tesisleri sizleri hayallerinizdeki destanın başkahramanı yapacak! Muhteşem manzara eşliğinde mekânlarımızı dilediğiniz gibi dekore edebilir, organizasyon sorumlumuz ile farklı fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Bizler her zaman yeniliğe açık ve farklı çizgilerden keyif alan bir ekibiz. Sizlerden gelen organizasyon fikirlerine her zaman heyecan ile yaklaşacağız!

İç ve dış dekorasyon alanlarımızı değişen trendler ile birlikte geliştiriyor ve sizlere diğerlerinin kopyası olan klasik bir düğün asla yaşatmıyoruz. İlyas Usta Düğün Tesisleri olarak kaliteli ve kusursuz bir düğün için siz değerli çiftlerimize söz veriyoruz. Uygun fiyatlı bu destansı düğün organizasyonunu geniş ve profesyonel bir ekip ile tasarlıyoruz!

İlyas Usta Düğün Tesisleri Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

200 kişilik yemekli restorantımız,300 kişi kapasiteli balo salonumuz ve 200 kişilik kır bahçesi ile her mevsimde aşkınıza ışıltı katacağız. Sizler ile aşkın kutlaması yapılacak tarihe karar verildikten sonra hazırlıklara başlanacaktır. Kır düğünü tercih edecekseniz eşsiz göğün mavisi ve davet alanımızın yeşil manzarası eşliğinde şık davet masaları hazırlanacak. Bu masalar salaş seven çiftler için hasır şamdanlar ve suplalar süslenecek. “Yok ben zarafeti şıklık ile kavuşturmalıyım bu benim en özel günüm” derseniz o zamanda cam suplalar ve kristal şamdan mumluklar masalarda yerini alacak. Beyaz sandalyeler renkli tül kumaşlar ile süslenecek ve bu rüya gibi davet alanı düğün günü için geri sayıma başlayacak!

Balo salonumuzu tercih edecek konuklar içinde az önce bahsettiğimiz tüm detaylar özenle seçilecek. Ayrıca salonun ortasında geniş pist alanımız bulunmaktadır. Pistimizin çevresinde kolon bulunmamakta ve bu sayede konuklarınız rahatlık ile masalarından sizlere eşlik edebilmektedir. Pistin arkasında bulunan sahnemiz sanatçımız ve orkestra ekibimiz için hazırlanmıştır. Tüm gece canlı performansları ile sizi eğlendirecek ekibimize gecenin ilerleyen saatinde davul ve zurnada dâhil olarak eğlencede zirveyi yaşayacaksınız.

Sahnemizin yan tarafında da gelin ve damat masamız yer almaktadır. Şıklıkta sınır tanımayan organizasyon ekibimiz özel gecenin yıldızları için şahane bir masa tasarlayacaklardır. Nikâhı salonda kıyılacak çiftlerimiz için pistin ortasına ayrı bir nikah masası da tahsis edilecektir. Tüm konuk masalarında tatlı ve tuzlu ikramlar bulunacak, bunlara meşrubatlarımız da eşlik edecektir. Yemekli organizasyon tercih edecek çiftlerimizi ise harika bir düğün yemeği menüsü beklemektedir.

İlyas Usta Düğün Tesisleri Nerededir? İlyas Usta Düğün Tesislerine Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Başakşehir bölgesinde bulunan tesisimize özel aracı ile ulaşmak isteyen konuklarımız Avrupa otoyolu ve Atatürk Bulvarı üzerinden ulaşabilirler. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise M1B metrosu oradan da M3 metrosunu kullanabilirler. Buna alternatif olarak Asya yakasından gelecek konuklar Marmaray’ı kullanıp oradan yine metro güzergahlarını izleyebilirler. Adresimiz: Bahçelievler Mahallesi, Talat Paşa Cad. No:38, 34180 Bahçelievler/İstanbul.

Bir tarafta İstanbul’un kıskandıracak manzarası diğer tarafta doğanın kucak açan yeşilleri ile mutluluğunuzu daha perçinleyecek ve İlyas Usta Düğün Tesisleri ile aşkınızı tüm sevenlerinize duyuracaksınız.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Gayett güzel bir mekan. Hizmet olarak çok başarılı ve seriler ayrıca personelde çok güleryüzlü teşekkür ederiz

  2. Puan

    Yemekli bir davet verdik. Organizasyon çok iyi. Servis titiz ve hızlı idi. Profesyonel ve güler yüzlü bir hizmet aldık. Teşekkür ederiz.

  3. Puan

    Muhteşem ve kaliteli bir tesis düğün organizasyonunda adını altın harflerle yazdırmış müthiş bir ekip tavsiye ederim herkese

Yorum yaz