İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Damatlık
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kuru temizleme
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

İlknur Moda Evi

İstanbul ili Kadıköy ilçesinde yer alan İlknur Moda Evi, heyecanla gelin adaylarını bekliyor. 1000 TL'den başlayan gelinlik fiyatları ile hizmet veren modaevi kısa sürede teslimat sağlayabiliyor. Abiye modelleri, nişanlık, gelin aksesuarları ve daha fazlası temin ediliyor. Firma hakkında bilgi almak için yandaki ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Modacılar, tasarımcılar ve terzilerden işini bilen deneyimli bir ekiple çalışan İlknur Moda Evi, en çok tercih edilen konsept gelinlik modelleri ile gelin adaylarını buluşturuyor. Vintage, modern, bohem, prenses, A kesin, tesettür gelinlik modellerinden çok fazla seçeneğiniz oluyor.

Düğün salonundan aradığınız konsepte kadar her detay gelinlik seçimi için önem arz ediyor. İşe aklınızdaki düğün konseptini dinlemekle başlayan firma sonrasında vücut ölçülerinizi alıyor ve en uygun gelinlik modellerini sunuyor. Pek çok zevke ve bütçeye uygun kumaş ve modellerde hazır kalıp tasarımlar bulunuyor. Dilerseniz özel dikim hizmeti de alabiliyorsunuz.

İlknur Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Hayalinizdeki gelinlik modelini 1000 TL’den başlayan uygun fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. Hazır modeller arasından seçim yaptığınızda fiyatlarda avantaj da sağlanabiliyor. Üstelik ufak tadilatlar ile kısa sürede sizin için dikilmiş gibi oluyor. Özel dikimlerde ise fiyatlar belli kriterlere göre belirleniyor. Aksesuarların dahil olduğu her şey dahil paketler 3000 TL'den sunuluyor.

Satın almak istemeyen gelin adaylarına kiralama imkanı sunan gelinlikçi aileler için de abiye modellerine yer veriyor. Detaylı fiyat bilgisini DüğünBuketi.com danışmanlarından alabilirsiniz.

Gelin Aksesuarları

Gelinliğin tamamlayıcı kahramanları olan gelin aksesuarları için farklı yerlere girmenize gerek kalmıyor. Bolero, eldiven, duvak, gelin buketi, gelin kuşağı hatta gelinliğin içerisine giyeceğiniz iç çamaşırına kadar her şeyi firmadan temin etme imkanınız oluyor. Elbette gelinliğe uygun uzun ve kısa gelin duvağı ve gelin tacı modelleri de gelinlerini bekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde gelinlerini bekleyen modaevi kişisel aracı ile gelen misafirler için kolay ulaşılabilir konumda bulunuyor. Toplu taşıma tercih eden misafirler ise otobüs hatları ve minibüslerle ulaşım sağlayabiliyor.

İlknur Moda Evi adresi: Osmanağa, Söğütlü Çeşme Cd. No:152, 34716 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve Gaziantep illerinde şubesi bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kaftan, bindallı, nişanlık, damatlık ve abiye elbise modellerini bünyesinde bulunduruyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel konsept aksesuar tasarımı, tamir, tadilat işlemleri, gelinlik ve bindallı kiralama avantajları sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelinlik ve gelin aksesuarları yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel dikim, dikim provası, damatlık ve gelin aksesuarı bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içinde özel dikim gelinlikler teslim ediliyor.

İlknur Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

İlknur Moda Evi organizasyon fiyatları İlknur Moda Evi organizasyon fiyatları İlknur Moda Evi organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

İlknur Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

İlknur Moda Evi

Yorum yaz