İlknur Düğün Sarayı

Mutluluğa adım atacağınız bu özel gecede İlknur Düğün Sarayı olarak en büyük destekçiniz olmak için geliyoruz.Eşsiz düğün etkinlikleri,gece içerisindeki sürprizler ve daha niceleri sizler için özel için tasarlandı. Yaratıcı ekibimiz ile birlikte dur durak bilmeden çalışıyor ve aşkınıza layık olmak için çabalıyoruz.Bu doğrultuda modern düğün trendlerini takip ediyor bununla da kalmayıp dünyanın takip ettiği düğün etkinliklerini titizlik ile inceliyoruz.

Feyz aldığımız etkinlikleri kendi formatımıza taşıyarak özgün ve başka yerde asla göremeyeceğiniz muazzam davetler düzenliyoruz. Vaatlerimiz asla lafta kalmıyor ve kulaktan dolma organizasyon bilgileri ile hareket etmiyoruz. İşinde uzman ve bu alana yıllarını vermiş ekibimiz ile renklerden çiçek tasarımlarına kadar ince bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

İlknur Düğün Sarayı

700 kişilik hizmet kapasitesi bulunan salonumuzda şık göz alıcı detaylar ile benzenmiş bir gece yaşayacaksınız. Bu doğrultuda öncelikle sandalyeler gümüş renk kumaşlar ile kaplanacak ve masaların üzerine kristal şamdanlar yerleştirilecek. Duvar diplerinde bulunan küçük led aydınlatmalarda bambaşka bir ortam yaratılmasını sağlayacak. Ben sadelikten yanayım diyen çiftlerimiz için masalara küçük şamdanlar yerleştirilecek. Çünkü İlknur Düğün Sarayının kusursuz dünyası! Burada siz ne derseniz o olacak!

Tüm bunlar tamamlanırken siz sevgili çiftimiz arkanıza yaslanın ve organizasyon hazırlıkları tamamlanırken bu rüya günü hafızanıza kaydedin. Sevdiğiniz ile yıllarca sohbetlerinize konu olan planlar yapılan düşününce pembe tebessümler oluşturan bu günü yaşarken detaylar ile uğraşmanıza gerek yok. Çünkü İlknur Düğün Sarayı ekibi var! Düğün sırasında dilerseniz davul ve zurna ekibi getirebilir bu günü yöresel ezgiler ile daha da unutulmaz kılabilirsiniz. Geniş pist alanımız her türlü yöresel dans ve halaya müsaittir ve dilerseniz grup dansları bile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Düğününüz tüm zarafeti ile devam ederken salonumuza gelecek 7 katlı düğün pastanız ailenizin gözyaşlarını tutmasını zorlaştırabilecek kadar kusursuz bir an oluşturacak. Her ebeveynin hayali olan bu an uzman ekibimiz ile daha da kusursuz bir hale gelecek ve hem duygusal hem de en mutlu anınızı aynı anda yaşayacaksınız. Tüm bunlar olurken hd kameramız tüm gece kayıtta olacak ve zamanı durdurmak isteyeceğiniz anları ölümsüzleştirecek.

İlknur Düğün Sarayı Nerededir? İlknur Düğün Sarayı’na Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya bölgesinde bulunan mekanımıza özel aracınız ile ulaşmak için O-20 karayolu kullanarak yaklaşık yarım saatte ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak sevgili konuklarımız ise numune hastanesi, Sıhhiye durağı veya opera yönündeki otobüsleri kullanabilirler. Daha detaylı bilgi için nagivasyon tercih edebilir ya da webden yardım alabilirsiniz. Bizler ile de iletişime geçebilir detaylı bir yol tarifi ve salonumuz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Adresimiz: Cevizlidere Mahallesi, Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:165, 06520 Çankaya/Ankara.

Ulaşılması gayet kolay ve bu mutluluğu yaşamanın tarifsiz olacağı bir düğün salonunda aşkınızın gözlerine bakarak bir kez daha ‘evet!’ diyeceksiniz. Bizde bu anlara küçücük bir dokunuş yapabildiğimiz için gurur duyacağız.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    İLknur düğün sarayında kına gecemi yapmıştık hem fiyat olarak hemde hizmet olarak çok güzel çok beğendik tavsiye ediyoruz

  2. Puan

    Biz burada ikramlı bir düğün yaptık. Ulaşımda ve otoprakıyla ilgili hiç sorun yaşamadık. Çok memnunduk, her şey dilediğimiz gibi oldu. Maddi durumu orta düzeyde olan çiftler için kesinlikle burayı tavsiye ederim.

Yorum yaz