İlkim Düğün Salonu 2

Birden fazla düğün salonu bulunan İlkim Düğün Salonu 2’de kusursuz organizasyonlardan birisi sizin düğününüze konuk olacak! Tutkulu aşkınızı yeni bir boyuta taşıyacak, aileleriniz ve yakın dostlarınız ile doyasıya kutlayacağınız düğün gecenizde mükemmelliği arıyorsanız doğru adresteniz. İlkim Düğün ailesi olarak başladığımız günden bu yana her organizasyonu aynı heyecanla gerçekleştiriyoruz.

Her konuda uzman ekibimiz ile sürekli irtibat halinde olarak haftalık ve günlük kısa toplantılarımız sayesinde organizasyon takiplerini kolayca yapıyor ve sizleri düğün hazırlığınız ile ilgili asla habersiz bırakmıyoruz. Siz diğer hazırlıklarınızı yapıp bu rüya gece için gün sayarken bizde organizasyon detaylarına ara vermiyoruz. Büyük mutluluklar küçük detaylar arasında saklıdır mottomuz ile küçük detayları özenle hazırladıktan sonra organizasyonunun bütününe baktığınızda başardığımızı sizde göreceksiniz.

İlkim Düğün Salonu 2 Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Salonumuzda 120 kişilik küçük salon ve 500 kişilik teras salonumuz bulunmaktadır. Düğün alanımızda sizlere kolaylık sağlamak için 2 tane de asansör bulunmaktadır. Biri konuklarımız için diğer ise gelin ve damadımız için tahsis edilmiştir. Herkes kendi düğününün başkahramanı olur ancak siz İlkim Düğün Salonu 2’yi tercih ettiğiniz için kusursuz bir kahraman olacaksınız! Sizler için hazırladığımız ikramlar masalarda yerini alacak ve her masaya özel içecek servisi yapılacak. Su ve meşrubat takipleri yapılarak konuklarınız asla mağdur edilmeyecek.

Mükemmel geceye start verildiğinde sizleri ilk olarak sis gösterisi ve konfetiler karşılayacak. Gelin yolundan yürürken bu görkemli şöleni yaşayacaksınız ve koridorun her yanında bulunacak ışıklı şamdanlarda ışığınızı daha da perçinleyecek. Canlı performans sergileyecek olan sanatçı kadromuzun eşliğinde ilk dansınızı ettikten sonra 7 katlı düğün pastası tüm ihtişamı ile pistimize getirilecek. Yıllar sonra bile tebessüm ile hatırlanacak kareler sevdikleriniz ve salon fotoğrafçımız tarafından ölümsüzleştirildikten sonra düğün pastası konuklara servis edilecek.

Eğlencenin hız kesmeyeceği dilerseniz yöresel oyunlar dilerseniz de romantik danslar edeceğiniz gece sonunda konuklarınız da mekânımızdan oldukça memnun ayrılacaklar. Ayrıca bu gece sonunda sizlere tüm gece kayıt yapan HD kalite düğün kaydımız ve sizler için hazırladığımız düğün klibi hediye edilecek. Salonda çekilen fotoğraflarla birlikte fotoğrafların dijital ortamdaki kopyaları da sizlere verilecek.

İlkim Düğün Salonu 2 Nerededir? İlkim Düğün Salonu 2’ye Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Sincan bölgesinde bulunan salonumuza özel aracınız ile ulaşmayı tercih ederseniz Dumlupınar veya Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinden rahatça varmış olacaksınız. Toplu taşıma kullanmak isteyen konuklarımız ise belli bir noktaya kadar otobüs veya metro kullandıktan sonra Sincan dolmuşlarına binebilirler. Ya da tek otobüs seferi ile Ankara’nın merkez noktalarından kalkan Sincan otobüslerine binerek de ulaşabilirler. Özel araçları ile gelecek konuklarımız için park asla sorun olmayacak çünkü salonumuzun 500 araç kapasiteli kapalı ve ücretsiz otoparkı sizler için tahsis edilmiştir. Daha detaylı bilgi için ekibimiz ile iletişime geçebilir veya webden yardım alabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Teras salonunda güzel bir düğünümüz oldu. Fiyatları makul bir düğün salonu. Çalışanlarından da Allah razı olsun. Tavsiye ederim herkese.

Yorum yaz